Andi Gefeliciteerd met jullie zoon Eerised wat een mooi verjaardagscadeau heb je papa toch gegeven. Gefeliciteerd met je dochter en je man/vriend. Groetjes Anita
Jeyyyy Eerised, toch eindelijk bevallen meid !! Van harte Gefeliciteerd met de geboorte van jullie dochter Gabriella!! En inderdaad, wat een mooi kado voor papa!! Ook een heeeele mooie naam trouwens!! Nogmaals van harte proficiat!!!! Liefs mamatoB
Heyyyyyyyyyyyyyyyyy, Eerised ook bevallen!!!! Gefeliciteerd meid met jullie meisje!!!!! Het aantal zwangeren loopt nu echt hard terug haha
dames, ik heb al weer een paar weeën gehad net zoals gisteravond, dus ik ga mijn nest opzoeken want wil er niet weer op zitten wachten zoals gisteravond, want dan ben ik straks morgen weer helemaal teleurgesteld. Welterusten allemaal en tot morgen... liefs mamatoB
JA, eerised ook bevallen !! Gefeliciteerd meid met je dochtertje !!! En het gaat mij ook niet snel genoeg hoor. @mamtobe, hoop dat het nu toch ook echt doorzet hoor.
@mamatob: trusten. misschien helpt de rust wel wat en komt het op gang. ik heb net een warme melk met honing gedronken en hoop dat het helpt om in slaap te komen. ga dus nu ook me bedje opzoeken. tot morgen!
Hoi Jusi, Het boek is echt een aanrader! Een sprongetje wil zeggen dat ze mentaal weer een vooruitgang boeken. In Damian zijn geval (aantal weken) betekent dit dat hij opeens patronen kan onderscheiden, kan voelen, ruiken en proeven en dat zet zijn Babywereld op zn kop. Opeens is hij geinteresseerd in de wereld om zich heen. In het boek lees je daar alles over en staan er ook de dingen in hoe hij dus reageerd. Het klopt als een bus! Het boek is 29,95 maar het is het geld dubbel en dwars waard! Wat een heerlijk boek. Lekker om te lezen. Zelfs Papa leest erin!! En tja meiden.........het CB.......die kunnen het dak op! Wij zijn 24 uur met dat mannetje en zij zien hem 1x per 2 weken. Rot op... Ik geef BV en fles en dat bevalt ons alledrie prima! We gaan het dan ook lekker zo houden. Zat mezelf (stomme trut die ik dan ben) nog te verdedigen dat het zo mis is gegaan in het Ziekenhuis met mn BV. Gaat ze eigenlijk helemaal niet aan!
Heeeey Eerised.......GEFELICITEERD!!!! Eindelijk een dochter!! Ze heeft "lang "op zich laten wachten. Een heel mooi kado voor papa! Geniet er maar lekker van! Mamatobe + Joyce + 5mare5 en alle andere mama;s in spe.....- nog eventjes, heel lang kan het niet meer duren meid!
Nou idd jorcuella, alleen heb ik hier nooit problemen gehad met het cb, toen ik geen borstvoeding meer wilde geven (het gin g allemaal niet lekker) hebben ze me juist goed geholpen. Maar ik heb 1 hele lieve vrouw bij het cb en die andere is niet zo aardig, maar goed ik bespreek verder ook niks op het cb.
Nee ga ik ook maar niet meer doen. Ja en amen en voor zn prikkies of voor vragen. Verder vind ik het wel gesneden. vond het zo'n domme reactie. Vind juist BV en fles voor ons een uitkomst. Gelukkig kan ik hier op het forum ook altijd ff wat vragen...er is altijd wel iemand die net iets meer weet hihihihi (handig he dat internet)
Hey, Nee het teruglopen der zwangeren gaat mij ook niet hard genoeg....maar het gaat wel hard! Morgen gaat de vk bij mij kijken of ze me kan strippen...en dan hoop ik echt dat er ook hier wat gaat gebeuren!!
, ja precies, ik zeg ook altijd maar ja. En idd het forum is handig met alle tips en ervaring van de moeders.
@eertje, meid ik hoop het ook voor je, ik moet dinsdag weer, maar denk dat ze me niet gaan strippen ,misschien ook wel , weet het eigenlijk niet, ze gaan dan in ieder geval wel een afspraak met de gyn maken voor me.
owww Eertje en Joyce! hopelijk hoeven jullie niet gestript te worden en dient die kleine zichzelf aan. Ik hoorde toen van mn buurvrouwtje in het ZH dat het strippen heel zeer gedaan heeft. Ik moet eerlijk zeggen dat ik niet eens weet wat het precies inhoud
Ik weet t ook niet precies hoor Met mano hadden ze het niet gedaan, omdat het nog niet kon toen, omdat mijn baarmoedermond nog niet rijp was. Dus ben benieuwd..