Wat zou je doen als je zwanger bent? Hier hebben Vin en ik het van de week over gehad. Had onwijze ongi krampen, maar dr kwammaar niks...Maar die krampen had ik aan het begin van de zwangerschap ook heel erg. Dus hadden we alvast een rampscenario bedacht haha.
Tsja wat ik zou doen, dat is een hele goede.. de artsen raden me af om ooit nog zwanger te worden.. maar als het echt zover zou zijn weet ik niet wat ik zou doen.
T gaat echt onwijs snel! Soms zelfs te snel! Vanmorgen was ik in de stad en Rosalie wilde lopen en Noah had duidelijk geen zin om te liggen. Had ik em in Rosalie dr zit gedeelte in de voetenzak gezet en geweldig dat ie het vond. Gewoon lekker om zich heen kijken!
Whaha zo erg ramp was het niet hoor. Klinkt alleen leuk. We zaten er gewoon een beetje over te praten. En ik zei van nou als het zo is, moeten we het weg laten halen. Want het kan gewoon echt nog NIET nu. Vincent vond dat het belachelijkste idee van de wereld, want als we dat zouden doen zoude we ook nooit meer voor een volgende gaan. Want dat vond ie onzin 1tje vermoorden om er later weer 1 te gaan maken. Was ik het eigenlijk wel mee eens. Maar toen kwamen we bij wat als het zo is, wat moeten we dan? Ik heb nog geen werk, we wonen in een flat en we hebben geen extra kamer meer PROBLEEM!!!
Haha nee eigenlijk helemaal niet! O ja en ik zet dat 'weghalen" nu wel zo heel makkelijk en luchtig hier neer, maar ik vind dat eigenlijk vreselijk!
Ja ik vind dat ook verschrikkelijk hoor, maar goed als het bij ons wel zo is moet ik er echt goed over nadenken. En ag ruimte in huis e.d maakt volgends mij niet heel veel uit. 1 meer of minder
De eerste paar maanden is inderdaad wel te overbruggen. Daarna moeten wij denk ik op een slaapbank in de woonkamer
Maar de kans dat mijn ongi nog komt lijkt me heel groot, we hebben 1x sex gehad zonder condoom en dat was in de 1e week van de strip.. op dag 8
Ghehe dat hadden we in ons oude huis Toen Vin en ik nog alleen waren...Dat huisje was 32m2! De woonkamer was 18m2 en daar zat de keuken in. De slaapkamer was zo'n onhandige ruimte dat ons bed daar niet in kon Dus sliepen we in de woonkamer op een bedbank haha.
hihi Pfff moet ff wat gaan doen in huis Vin is over een uurtje thuis en die vind het niet zo relaxed als het dan nog een puinzooi is haha
Maar ik heb geen zin!!!!! Gaan wij trouwens net zo veel kletsen als bij de febr. 2008 mama's? Daar zitten we nu na ongeveer 2 jaar op 12149 pagina's!