thnx! Maar ik heb wel internet op men mobiel en vind echt wel een gaatje om ff bij telezen en misschien te reageren (hoezo verslaafd??) hahaha aankomende dagen ook druk! Morgen werken s avonds boodschappen doen vrijdag zwemmen met sem s'avonds een uitje met men broer naar burger weeshuis zaterdag jarig zondag huis aan kant maken en spullen pakken maandag op vakantie! Pffff word alleen al moe van het typen hahah
Hihi ikbenhetmaar, nadat ik bekomen was van de eerste 'schrik' was ik ook ERG blij met dit cadeautje. En nu hij er is is het natuurlijk helemaal geweldig .
Tuurlijk, ik snap echt wel dat je geschrokken bent, zou ik ook zijn, en nu, nu kan je niet meer zonder hem
OOh super leuk!! Mooie echte naam heb je trouwens, dat was altijd mijn naam voor als ik een dochter zou krijgen. Alleen mijn man wilde wat anders .
Hahah ja soms baal ik er wel van dat ik zo heet, want ik had hem ook graag aan me dochter gegeven.. mja ben niet zo van mama en dochter de zelfde naam..
Nee nu kunnen we ons niet meer voorstellen dat ie er niet zou zijn. En ja het is druk, maar het valt me wel mee hoor 2 van die kleintjes. Nee die 2 mannetjes wil ik van mijn leven niet meer kwijt. Neu ik zou ook niet snel mijn kindje dezelfde naam geven.
geef maar seintje als ze klaar zijn. zit me net wel te bedenken dat de vader van de bruid altijd de bruilofd moet betalen he.. haha ga nu alvast sparen..
hahah! ja he kan je trouwens op mijn site komen ofniet? Kreeg net verschillende mailtjes van mensen dat de site eruit ligt, maar kan er zelf wel op?!