Van de kraamzorg heb ik begrepen dat dat niet meer mag. Ik denk dat ze het in het zhs doen ivm tijdsgebrek. Hoewel, bij ons kreeg ik van die kant en klare potjes met voeding, hoefde ik alleen maar ff in warm water te zetten en kon ik zo pakken uit de kast op mijn kamer..
Olliver moet binnenkort voor een echo van zijn heupjes, ik heb nl. zelf heupdysplasie, dus hij wordt erop gecontroleerd
Dag meisjes! Wat een mopje sann! Mooi krullen op d'r hoofd! Ik zal zo ook eens even spammen. Zal er ook nog wat taartjes opzetten. Met m'n rug gaat het echt een stuk beter, morgen heb ik nog een vrije dag dus ga donderdag weer werken. foto's komen eraan!
Ohhh mmmm lekker zeg! Lief dat je een taart voor mijn hondje hebt gemaakt Wat een grote stukken taart krijg je zeg met zo'n taart... Ik krijg er nu ineens zin in... ben een taartfan, vooral op op te eten haha!!
Je allereerste taart en dan zoooo mooi? Supertalent hoor! Hoe krijg je die vormen allemaal zo mooi vraag ik me af. Heb je daar hulpmiddelen voor? Cursus gevolgd? En koop je die marsepein kant en klaar?? Begrijp het echt niet, maar vind ze zooo mooi. Kan ik niet een keertje bij jou komen leren taarten maken??
Ahh wat een schatje en wat lijkt ze op jou zeg!!! Ik weet niet wat de rapley methode is..... explain it!