dochterlief wou om 10 voor 7 haar flesje al...... toen moest ze een boertje.... en dat was een flinke..... zo'n lange boer.... dat ze er van moest kokhalsen....en toen kwam het spugen... dus er is ook flink weer wat mee gekomen, dit word geen doorslapen vannacht ben ik bang. ik ga gezellig bankhangen met me vent....is weer een tijdje geleden dat we lekker tegen elkaar aan zijn gaan bankhangen. lekker filmpie kijken.
aaahhhhh....voel met je mee!! Die zenuwbehandeling lijkt me de hel! Ik zou ook laten trekken denk ik, ik ben zo bang voor de tandarts
@Mejojo hier heeft ze net ook een voeding gehad en ze krijgt straks ook nog...anders slaapt ze niet door... Geniet van je bankhangen...wij gaan "wie is de mol kijken"! Gaat over het thuisland van mijn vriend...superleuk!
me2! lag dan ook flink te shaken in de stoel... heb te laat mn ibuprofen ingenomen, nou dat merk ik nu wel weer even auw...
bbbrrr de tandarts. Toen die van mij begon over het trekken van de verstandskiezen ben ik meteen vijf jaar niet meer geweest... (met als gevolg dat ik zo'n rotte kies had dat ie afbrak en ik een kroon moest)
Heej Meiden, hoe is het hier? Hier gaat alles super! Ze krijgen fruithap en groentehap en ze vinden het toch lekker Ook op het kinderdagverblijf doen ze het super! Ze slapen al ruim twee weken de nachten zo goed dat ik zelfs geen speen meer hoef te komen brengen als ze wakker worden. Hier krijgen ze geen rijstebloem in de fles daar werden ze een maand geleden wakker van dus daar ben ik meegestopt. Heb dus een tweeling volgens het boekje....slapen snachts goed en zijn overdag veel wakker. Slapen sowieso van 20.00 tot 08.00 uur en na de fles weer tot 10.30/11.00 uur. Mijn roze wolk heeft even op zich laten wachten maar oh wat ben ik aan het genieten van m'n meiden, volgende maand alweer een halfjaar. De tijd gaat zo snel..... Dikke knuffel voor iedereen
ja op tijd innemen @Silkie hoe bang ik ook ben ik ga 2x per jaar! Verstandskiezen vondt ik 100% meevallen maar dat boren vindt ik altijd erg!!
Echt super dat het zo goed gaat! Heerlijk gevoel is dat dan he alles gaat goed, je werkt weer je meisjes doen het goed op het kdv....nu is alles hoe het moet zijn In het begin is het altijd even zwaar maar als alles dan eindelijk zijn gangetje gaat voel je je gelijk een stuk beter Bij een volgend kindje gaat dat nog sneller...dan maak je je niet meer zo snel druk Willen jullie eigenlijk nog meer kindjes ooit?
Zo baby ligt in bed dus nu is het eindelijk rust! Vandaag was ze wat drukker dan normaal...meer aan het huilen...eigenlijk had ik wat meer tijd voor mezelf vandaag maar dan is het weer even wat minder he.... Nu ligt ze in bed mama heeft hoofdpijn hahahaha..... Meiden fijne avond!
mijn zusje is vandaag jarig. 28 geworden, mar ze ligt al de hele dag ziek op bed. zielig he? ze was met kerst ook al ziek en met oud en nieuw ook. schiet lekker op he? als ze zondag beter is vieren we haar verjaardag
wat leuk zeg ryan is ook al lekker aan het rollen. denny is een keer van rug naar buik gerold, maar toen vond ie het geloof ik wel welletjes
nee hoor is niet gek. dat is juist hartstikke leuk om met een hoop meiden naar een atractiepark te gaan. vind ik zelf ook leuk
getver dat was ff raar vanavond. ik wilde Denny aan de borst leggen. ineens vanuit het niks begint hij keihard te schreeuwen en echt oorverdovend te gillen. ik dacht wat heb ik nou aan mijn fiets hangen. geprobeerd eerst zijn tut te geven en dan over te gaan op de borst. tut pakte hij goed en aan de borst meteen weer gillen. toen ineens wilde hij ook de tut niet meer hebben. begon hij vreselijk te snikken. oooooo wat was hij zielig, echt ontroostbaar. dat duurde zo een half uur. toen ineens een joekel van een boer. ik hoorde het gewoon klappen. toen in een paar minuten tijd nog zeker 10 van die harde boeren. een paar flinke scheten erachteraan. en toen ineens wilde hij gewoon drinken. later heb ik zijn pamper verschoond en temp genomen en toen bleek hij heel licht verhoging te hebben. echt zo maar net 37.6. vreemd hoor. wat kun je toch schrikken als je kindje ineens zo gek doet he
Sorry meiden, heb we9inig bijgelezen. De hele ellende met mn schoonmoeder blijft hier maar door gaan en we komen er maar niet uit. We worden er heel verdrietig van. Ik heb hier nu helemaal geen ruimte voor. Heb al zoveel moeite om alles te bolwerken. Kan wel janken. Sorry voor deze klaagzang.
He bah sann...jammer dat ze totaal geen rekening met jou houd Wanneer kon jij bij de psych terrecht? @ mejojo heb jij toevallig de Chicco Liteway buggy?