September 2010 mama's deel 2!

Discussie in 'De mama's' gestart door Amigo1985, 6 dec 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Alita

    Alita Niet meer actief

    Dochter heeft weer gepoept en geplast op de wc.......wauw wat ben ik trots!
    Nu zal ik jullie niet meer lastigvallen hiermee hahaha
     
  2. Karagoz

    Karagoz VIP lid

    14 apr 2006
    7.984
    0
    36
    Moeder en verzorgende
    ergens in het land
    @cindy... wat goed... grote meid!!
     
  3. Alita

    Alita Niet meer actief


    :D goed he :D

    man wat wordt ze toch groot:(
     
  4. Sabbe

    Sabbe Fanatiek lid

    7 aug 2007
    2.976
    0
    0
    Wetteren (B)
    zo flink van haar :)
     
  5. Alita

    Alita Niet meer actief



    :D.......:D
     
  6. Michelle1979

    Michelle1979 Bekend lid

    1 jan 2010
    917
    0
    0
    Thuismama
    Schiedam
    Ja het is echt een hele nieuwe fase waar je dan in gaat. Ik snap dat je er erg trots op bent hoor! En je mag mij er sowieso altijd mee "lastigvallen" :D
     
  7. Sabbe

    Sabbe Fanatiek lid

    7 aug 2007
    2.976
    0
    0
    Wetteren (B)
    hèhè, mij ook ;)
    Mijn dochter was zindelijk op haar tweede verjaardag, mijn zonen pas met 2,5. Ik heb het dus al drie keer meegemaakt :)
    Ik vind het een super belangrijke stap in hun ontwikkeling!
     
  8. Alita

    Alita Niet meer actief

    ja het is zo mooi dat ze het eindelijk zelf durven he!!
    Het is een grote stap en best een belangrijke vindt ik....alleen zijn ze nu ECHT geen baby meer he...

    Lief dat ik jullie er mee mag lastigvallen!!
     
  9. blinky

    blinky VIP lid

    11 feb 2010
    8.249
    2
    38
    huisvrouw
    ossendrecht
    ben ik met je eens. iedereen die psz en kdv fijn vindt heeft groot gelijk om daar de kleintjes naartoe te brengen. ikzelf ben gelukkig voorlopig nog thuis en ik wil ook absoluut mijn ventje niet naar kdv brengen. psz weet ik echt nog niet. ik denk daar eigenlijk nog weinig aan. wij hebben veel jonge kindjes in familie en vriendenkring, dus ik weet niet of het zo hard nodig zal zijn. en idd kan ik als moeder mijn kindje ook leren om te delen en wat de kleuren zijn etc.
     
  10. blinky

    blinky VIP lid

    11 feb 2010
    8.249
    2
    38
    huisvrouw
    ossendrecht
    he bah wat akelig. is het nu goed met die kleine?
     
  11. Alita

    Alita Niet meer actief

    ja als je werkt en je geen andere oppas hebt moet je wel natuurlijk...soms zou ik haar ook wel eens willen wegbrengen en niet altijd diegene zijn die haar alles moet leren..:( maar zoals nu ben ik supertrots op mijn meisje en ik heb niks gemist uit haar leven:D

    Maar dit jaar gaat ze wel naar het psz al is het alleen maar ter voorbereiding op school als ze 4 is;)
     
  12. Sann

    Sann VIP lid

    27 jan 2007
    16.307
    2
    38
    Brabant
    sorry dames ff ego. Baal als een stekker hier. Ons dak lekt weer. Ik ging gisterenavond in bed zitten en voelde dat mn matras nat was. Het was dus weer door zoldervloer en slaapkamerplafond heen gelekt. Pfff. Zen gaat straks ff het dak op om te kijken. Als hij het niet kan vinden en maken moeten we iemand laten komen en dat gaat gelijk in de papieren lopen:(:(
     
  13. Sabbe

    Sabbe Fanatiek lid

    7 aug 2007
    2.976
    0
    0
    Wetteren (B)
    Jonah'ke mag gelukkig thuisblijven ze. Hij moet aërosollen, heeft rsv, en antibiotica nemen, want hij heeft een zware keelontsteking.
     
  14. Mama van Sepp

    Mama van Sepp Fanatiek lid

    5 feb 2010
    3.399
    0
    0
    Gelukkig mag hij thuisblijven maar de rest klinkt heel belgisch want ik begrijp niet wat er staat :(;):D
     
  15. Sabbe

    Sabbe Fanatiek lid

    7 aug 2007
    2.976
    0
    0
    Wetteren (B)
    uhm... Hij krijgt drie soorten medicatie door zo'n pompje met een maskertje omdat hij rsv-virus heeft op zijn longen. En hij heeft witte stipjes in zijn keel waarvoor hij ook medicijntjes neemt.
     
  16. Karagoz

    Karagoz VIP lid

    14 apr 2006
    7.984
    0
    36
    Moeder en verzorgende
    ergens in het land
    @sann... o jee niet weer he... sterkte
    @sabbe... beterschap... valt niet mee voor een kind om zo ziek te zijn
     
  17. annekulpe

    annekulpe Fanatiek lid

    7 sep 2006
    4.277
    2
    0
    gastouder
    zwolle
    sabbe fijn dat hij thuis mag blijven en heel veel beterschap

    sann weer iets erbij...sterkte, t valt ook niet mee zeg!

    ga zo ff douchen met valentijn en langzaamaan klaar maken voor vanavond, oppasjes komen eerder dus ik doe geen laatste fles geven aan madelief geven maar de oppas..dus ik begin straks langzaamaan lekker aan een borrel :)
     
  18. Alita

    Alita Niet meer actief


    las het al op hyves......
    Komt altijd slecht uit zoiets natuurlijk...sterkte ermee
     
  19. Alita

    Alita Niet meer actief


    nou toch wel blij voor je dat hij thuis mag blijven maar wel pijnlijk zo`n ontsteking...beterschap voor je mannetje:(
     
  20. Alita

    Alita Niet meer actief


    ik wens je veel plezier:D
     

Deel Deze Pagina