hallo dames, ik meld mij ook even aan. ik ben ongeveer 24 sept. uitgerekend. ik lees even met jullie mee. succes
Ik duik er ook zo in. Ik ga op dinsdagavond altijd dansen, heerlijk om in beweging te zijn, maar lastig om nu alles mee te doen. @rijbewijs: al een jaar of 12 @getrouwd: We gaan dit jaar trouwen, de vraag is nog wanneer, gepland stond 10-09-10, maar dat is nu mijn uitgerekende datum, dus het wordt naar voren gehaald @echo's, wat heerlijk om de goede resultaten te horen, hopelijk kan ik daar maandag bij aansluiten @eten, ik heb gewoon geen zin in eten... vooral vlees en vis niet, aardappels en groenten lukt nog wel, maar vlees en vis staat me echt tegen Dames slaap lekker en ik kom morgenavond wel weer even bijlezen. Liefs Annemiek
@ mamavan4 en Linda86 : plezier bij de echo morgen! @hier: echt een hele vervelend krop heb ik continue in mn keel. Zoals met een keelonsteking, maar geen echte pijn en totaal geen hoesten dus dat is het niet. Maar word r niet goed van
wij gaan ook naar de negen maanden beurs. vorig jaar ook geweest. vind dat altijd wel leuk. en zeker dit jaar gr ik ga ook me bed in. heb net gedanst en ben nu moe. groetjes
@sebasel4a: gefeliciteerd met je mooie echo @trouwen: ben komende december 5 jaar getrouwd @odet: gefeliciteerd en welkom! @loekie: vies he, en maar proberen het op te hoesten, of weg te drinken, maar blijft dan zo hangen he in je keel, had ik ook van de week. @vermoeidheid: volgens mij heeft iedereen er echt last van he, dus dat iemand te moe is om alles bij te lezen, nemen we toch niemand kwalijk? @all: gister voelde ik me ineens zo licht in mijn hoofd, best eng, iemand hier ook last van? En hier ook last van een drupje urineverlies als ik ineens moet hoesten, volgens de HA is dat doodnormaal aan het begin van een zwangerschap, maar waarom hoor je er niemand over? haha groetjes en fijine dag verder!!!
Loeki, die brok in de keel had ik ook af en toe, zelfs al toen ik nog niet wist dat ik zwanger was. Heb heerlijk geslapen alleen vindt ik het erg vervelend om klokslag 6 uur elke ochtend wakker te worden om te plassen..... Grrrr een uur later nl opstaan
beg ik ben af en toe ook heel licht in m'n hoofd, duizelig..urineverlies heb ik zo af en toe maar dit komt door de verzakkingen na de bevalling. @moe ik ben ook mooooooooeeeeeee ik sta gewoon moe op na 7 uur slaap.. @trouwen ik ben niet getrouwd, we zijn wel al bijna 10 jaar bij elkaar @ nieuwe dames welkom en gefeliciteerd @ mooie echo's dat gaat goed zo! Gefeliciteerd (ben de namen af en toe weer kwijt ) @seth ik ben nu toch wel benieuwd hoe dat zit..(maar jij waarschijnlijk nog meer!) Ik nog precies 1 week wachten voor de echo.. hebben jullie ook last van hoofdpijn? bij mij is het af en toe heel erg lijkt wel of m'n bloeddruk een beetje schommelt..
@LINDAAAAAAAAA86 waar beeeeeeen je? Succes vandaag met de echo! en Mamavan4 ook met de echo! veel plezier! komen jullie even showen straks met de echo's?
Goede morgen Sebasel mooie echo gefeliciteerd Odet welkom we gaan langzaam naar eind sptember. Seth wat gek dat je baarmoeder al zo hoog ligt wel gek dat ze je daarom niet eerder liet gaan. Hartje luisteren deden ze bij mij pas met 14 weken en toen kon ze hem eerst nog niet vinden dan ga je echt door de grond. Voor mij hoeft ze dus niet zo vroeg te proberen. Rijbewijs al 10 jaar Trouwen hmm denk dat we dit jaar toch maar eens wat moeten doen. Jane irritant he dan ben je ook gelijk wakker. Ik ga dan aan allemaal dingen zitten denken en kom niet meer in slaap. Vermoeid ja zat gister echt te gapen na het eten. Sporten ik heb thuis een crosstrainer en ben lid van de sportschool probeer minstens om de dag wat te doen. Gister avond hier een ziek meisje tot 2 keer toe haar hele bed onder gespuugd verder nergens last van. alleen ik kan er dus niet meer tegen zijn er nog echo's vandaag?
Wat een leuke site, wist niet eens dat die er was. Aan wie moet ik welke gegevens doorgeven om er ook bij te komen staan? Fijne dag allemaal. Ik ga nu douchen en dan werken. Tot vanaaf Liefs Annemiek
nee, denk dat veel meiden de site nog niet hebben gezien Je kunt gegevens (als ik me niet vergis) doorgeven (pb) aan linda86 ktje mamavan4 is wel leuk als we complete lijsten hebben en de 3 dames hebben zo'n super mooie en leuke site gemaakt, zou zonde zijn Werkse!!
ja pben naar ons dat kan natuurlijk... maare hier zenuwachtig, bijna geen oog dicht gedaan... en als alles goed is wil ik natuurlijk ook een mooie foto dus die ga ik vragen dan.. touwens we zijn niet getrouwd hier... ben wel getrouwd geweest (bijna 8 jaar)
Zoooo, ik ben d'r weer! Ben zo ziek geweest de afgelopen dagen, dat ik steeds tegelijk met Milan (half 8) m'n bedje in ben gedoken. Heb dus helemaal geen tijd gehad om hier te spieken. @ Setje: heel veel sterkte vandaag! Ik duim voor jullie dat 't goed zit! @ Dames met goede echo (sorry, weet niet meer precies wie allemaal?): gefeliciteerd!! @ Mejojo: gefeliciteerd met je nichtje! @ Nieuwe zwangeren: welkom hier en ook gefeliciteerd! @ Loki: pff, wat een verhaal. Maar wat een goed nieuws, zat helemaal te stuiteren op m'n stoel! Gefeliciteerd! @ Rijbewijs: al vanaf m'n 18e, gelukkig. Kan echt niet meer zonder. Ik heb zelfs vanaf m'n 18e tot m'n 21e taxi gereden, als bijbaantje. @ Trek: elke avond na 't avondeten gaat vriendlief een frietje hachée, een berenklauw en een grote milkshake kiwi halen voor mij, heerlijk! Verder weet ik 't even niet meer, ben een beetje vergeetachtig aan 't worden geloof ik, en 't was zoveel dat ik bij moest lezen! Zo, nu ben ik er weer vandoor, heb om 11:30u de echo, spannend! Maar heb er nu nog wel een goed gevoel over, heb veel klachtjes en dat had ik de vorige keer (met de miskraam) een stuk minder. MamaVan4: jij ook veel sterkte/plezier vandaag!
Wil iemand mij op 28 januari zetten, dan heb ik bij de gyn mijn eerste echo! En voor iedereen die een echo heeft vandaag, succes