Wauw Melanie, mooi buikje al zeg! Ik snap dat je nu andere kleding aan moet, maar dat heeft natuurlijk ook weer wat. Hier vandaag de zwangerbox bij de etos gehaald. Zaten wel leuke spulletjes tussen. Had gewacht met open maken op mijn man, die vind het altijd erg leuk om zulk soort pakketjes open te maken. Heerlijk nieuwschierig is ie dan. Morgen wordt de Prenetal in Amersfoort geoepend. Hij schijnt enorm groot te zijn, ben benieuwd. Binnenkort maar eens kijken en alvast een beetje inslaan. Voordeel is, dat het lekker dichtbij is.
hahaha hiero ook herkenbaar dat deed ik dus eerst ook ,maar nu merk ik ook dat ik overal wat ronder/dikker wordt dus dat gaat voor mij zoizo nie meer op. dus wordt net als jou lekker tuniekjes met een legging of gewoon slonzig haha met me trainingsbroek en nikes dat loopt op dit moment tog wel t lekkerst voor mij zodra ik bevallen ben kenk er wel weer netjes bij lopen maar op dit moment maakt t me nie zo veel uit (terwijl ik nooit zo ben eigelijk) hormonen mss????
Wauw, mooi buikje al dochter2009! Ik kan de box ook al ophalen, wat zit er zoal in princess? Hier zaterdag al geslachtsbepaling! Weet dat het nog vroeg is dus zal me er niet 100% op vast pinnen maar ben wel zoooo benieuwd!
Goed idee om de kast op te ruimen! Al pas ik alles nog lijkt het me toch handig om alvast alle wintertruien en alle korte tops voorlopig weg te leggen op zolder. Mooi klusje voor zaterdag XD
Hoi! ik lees ook al een tijdje met jullie mee en vind die fotos allemaal zo leuk om te zien! dus kan het niet laten om ook een foto te plaatsen, ben hier 13 week zwanger van mn 2e wondertje
Ok je stelde de vraag niet aan mij, maar in de doos van de etos zit: tutknuffeltje.. Flesje, speentje, en buikbalsem.. en een hoop reclame hahaha liefs!
Heb nog nooit zoveel reclame in zo'n korte tijd gekregen haha! Iedere tas/ box/ boekje/ tijdschrift zit er vol mee!!
@bailatamara, klinkt heel bekend!! nja sommige dingen zijn leuk.. andere denk ik wat moet ik er mee.. vind de wij jonge ouders toch nog het leukst om te ontvangen hoor
Ja en ik moet bekennen dat ik echt elke folder etc. lees haha Ben er echt veeel te veel mee bezig, ben heel de dag naar kamertjes, geboortekaartjes en uitzetlijsten aan het kijken!
@mamaaniek, babyuitzet kijk ik niet meer na haha heb alles al in huis.. het enige dat ik nog moet gaan halen zijn de verzorgings producten..
@melanie Heb je ook al het kamertje klaar? Daar heb ik echt veel zin in alleen staat er nu op die kamer een gigantische kast die uit elkaar moet en op onze kamer weer in elkaar en daar hebben we niet zo'n zin in.
Zoow meiden d'r wordt hier wat afgekletst! Ben even niet online geweest en ik kan meteen weer pagina's bijlezen!! Wat komen er al een mooie buikjes voorbij zeg! Ik word er wel een beetje jaloers van, maar ik troost me dan met de gedachte dat ik nog lang genoeg met een dikke buik kan lopen! Ik ben de afgelopen week alweer afgevallen, ik lijk Oprah Winfrey wel! Kilo erbij, kilo eraf, kilo erbij, weer d'r af.. maar ik zit nu op een totaal van 2,2kg aangekomen dus ik ben best tevreden! Ik werk dus nog steeds met elastiekjes om m'n knoop, werkt prima! Als ik wil kan ik zelfs de knoop zo nog dichtdoen, maar dat voelt net ietsje te strak aan. Ik had een zwangerschapsbroek gekocht bij de Hema, maar daar pas ik al niet meer in. Te wijd geworden! Ik zat naar mezelf te kijken in de spiegel en het zag er echt niet uit! Die blijft dus nog even op de plank totdat ik overal vocht ga vasthouden, haha! Verder heb ik nog wat rokjes met elastiek enzo, en daar moet ik me voorlopig wel mee kunnen redden. Hoop dat het wel snel echt lenteweer wordt hoor! Vandaag ziet er in ieder geval veelbelovend uit! Strakjes lekker op de fiets naar Wageningen.. kijken hoe het staat met de verhuisrommel bij Sarah En ik wilde nog even bij de Wibra langs want die hadden zwangerschapsslips in de folder voor 2,99. Iemand toevallig al ervaring mee?
Emjay, de laatste loodjes heb je heus genoeg van je walvisformaat Dus idd, je kunt nog lang genoeg "dik" rondlopen. Ik ben nog druk op zoek naar een quinny zapp. Alleen voor het frame want als buggy vind ik het een vreeeeeeeeselijk onding. Maar het frame met de adapters is werkelijk IDEAAL om de maxicosi op te klikken. Je kunt em superklein opvouwen (past bij wijze van spreken nog in de fietstas ) en hij weegt bijna niks. Nog 2 maandjes en dan gaan we beginnen aan het kamertje!!! zou ook eens tijd worden, die staat vanaf augustus al te verstoffen. Heeeeerlijk geslapen vanacht, werd eerst om kwart voor 5 ofzo wakker...topfit. Totdat ik op de klok keek hahahahahahah toch maar weer ff gaan slapen. Het zonnetje schijnt al heerlijk, dus snel een wasje in de machine gemikt zodat ik er voordat ik naar mn werk ga nog 2 kan buiten hangen en als ik dan terugkom kan ik er nog 1 of 2 hangen voordat we naar de echo gaan.. Ik heb helemaal zin in de echo! Zeker na dat mooie hartje van gister!!
wij kregen gisteren te horen dat onze huurbaas volgende week komt kijken/de boel opmeten voor de verbouwing en dat er dan een plan wordt opgesteld zodat wij ook weten of wij de boel nu boven of beneden moeten leegtrekken. Ik kan niet wachten, ik wil de babykamer klaar hebben! ik heb mijn oude broeken ook al opgeborgen, ik pas ze echt niet meer nu. kwam gisteren een bekende tegen, die ik in november voor het laatst heb gezien. Ik zie haar me even opnemen (en even blijven steken bij mijn buik) voor ze voorzichtig vraagt of ik niet eens met haar naar een sportschool wil gaan om af te vallen, want ze hebben er ook een diëtiste. Ik had moeite om niet hard in lachen uit te barsten op de manier waarop ze het zei. Toen maar gezegd dat ik bijna 15wk zwanger was. Blijkbaar valt mijn buikje wel langzaam op. Ik vind zelf dat ie ook een groeispurt heeft, lastig soms want ik heb daardoor regelmatig last van bandenpijn. Nog bijna 6 weekjes tot de 20wk echo...
Over de zwangerbox: Ik had ipv een tutknuffeltje een zwitsalbox met billendoekjes erbij. Dat vond ik wel handig. Dat flesje ook, maar had al van avent op de 9 mnd beurs een pakket gekocht. er zitten inderdaad ook veel folders en troep bij, er ligt al een stapel bij het oud papier. Het zonnetje schijnt hier ook al lekker. Ik moet juist de was weer gaan opvouwen, bah. En strijken....nog erger, haha. Wat dat betreft ben ik echt geen huisvrouw. Laat mij maar gewoon werken. Straks wel even lekker alle ramen los gooien.
Heb afgelopen weekend ook de kast eens uitgemest ! Halve kast weggedaan en heel wat kleren die ik voor de zwangerschap al niet meer paste heb ik weggegeven aan een vriendin die weinig centjes heeft. Was al 10 kilo aangekomen doordat ik vorig jaar gekapt ben met roken. Heb niet de illusie dat ik ooit nog in maat 38 kom. Dus weg met die te kleine kleren. Nieuwe reden om weer flink te shoppen en dat heb ik gedaan. 3 nieuwe shirts, fijne broek en jurk waar mn buik nog in kan groeien. Ook nog ff nieuwe sneakers gescoord. Nu nog op zoek naar een zwangerschapsbroek
Zit nu achter me laptop en wilde met jullie de laatste echo delen. Deze was met 13 weken. Het is een drukte makertje. Lach geen seconde stil dus de foto's waren niet zo mooi op deze na. De kleine liet zijn blote kont maar even aan zijn papa en mama zien.
hallo dames, ik wil toch nog even laten weten dat gister de miskraam toch heeft doorgezet. hoefde dus vandaag geen curettage meer! t kon nog wel om de restjes weg te halen maar vind dat dat dan ook maar natuurlijk moet komen!heb het vruchtje nog gezien, zag er erg mooi uit! nu kan ik het af gaan sluiten en bezig gaan met de toekomst! ik blijf jullie nog wel een beetje volgen en hoop snel met goed nieuws te komen. liefs
Succes kell! Schijnt goed voor de verwerking te zijn om het nog wel te zien. Hoop dat je snel herstelt en snel weer zwanger bent! Ik moet vandaag nog een half jaartje!