Fijn dat het nog vanzelf is gekomen. Ik wens je al het goede toe en hopelijk mag je snel weer zwanger worden.
Oooooh de echo was gaaf. eerst lag het heel lief te slapen dus kon de VK de metingen goed doen. Nekplooi van 1,4 dus perfect. Daarna hebben we het kleine druktemakertje wakker gemaakt. Helemaal spartelen en doen, en zelfs nog ff zwaaien
Kell..sterkte meid. Wat fijn dat je geen curretage hoeft. Hopelijk kunnen jullie het samen een plekje geven,.
O Kell, dat is inderdaad fijn en mooi dat het gegaan is. Inderdaad ook fijn dat je het vruchtje nog gezien hebt want bij mij blijft dat stukje altijd nog erg vaag. Ik hoop dat je het een plekje kan geven en kom zeker gerust hier nog eens kijken. Mams, mooie duidelijke echo's zeg!
Mams wat een mooie echo's!!!! Krijg helemaal kriebels voor morgen.. En fijn dat de nekplooimeting zo goed was!!
Mooie echo's mams, fijn dat alles goed zit! Volgens mij is op deze heel duidelijk de Nub te zien, mocht je dat willen weten zou ik hem zeker bij onderzoeken en echo's plaatsen!
haahahahahaha IEUW!!! Hoe verzin je het Vanmorgen was het een kopje thee, 2 beschuitjes met salami, een AB pilletje en een zwangerschapsvitamine. Maar er zijn nog 2 stukken pizza over van gister avond...die lust ik ook wel hahahahahaahah *maar niet nu hoor*
Hahaha ik denk ik verzin de meest vreselijkste combi.. Misschien vind ze het nog lekker ook hahaha. vraag van de dag: Ziekenhuis, kraamhotel of thuisbevallig? Hier twijfelen we nog zooo erg.. weten niet goed wat te doen.. Thuis is een mindere optie.. Kraamhotel lijkt ons wel te doen maar dan echt maar 2dagen maximaal daar zijn.. En ziekenhuis zag er echt uit als ziekenhuis hahaha.. Dus twijfel de twijfel..
wij kiezen voor een ziekenhuis bevalling hopelijk begeleid door eigen verlos en kunnen we daarna direct weer naar huis. ik kies er voor omdat niet zo op thuis bevallingen zijn en voor safe gaan en zo een kraamhotel weet niet ga liever na de bevalling lkkr naar huis toe...... hoe is het verder met jullie dan? ik ben nog steeds misselijk en komt ook nog eens leuke maagzuur bij zo irri he ga liever met wc knuffelen dan maagzuur krijg echt hehe..... vandaag lkkr een vrije dagje en ben zondag jarig wordt ik alweer 22 heb allerlei lkkr hapjes in huis gehaald die ik kan maken...... groetjes
ik vind het ook lastig. vind het ziekenhuis wel een veilig gevoel geven. maar we hebben niet echt geld om in het ziekenhuis te bevallen. en op zich ook wel lekker om meteen samen thuis te zijn met je eigen spulletjes om je heen. maar het hangt allemaal ook nog een beetje af van de 20 weken echo. maar als die gewoon goed is wordt het denk ik in eerste instantie een thuisbevalling.
SaraH, een ziekenhuisbevalling kost je 193 euro.. De rekening krijg je later van je zorgverzekering opgestuurd, en daar is ook een regeling voor te treffen.. Misschien dat je het al wist hoor, maar denk zeg het toch nog even tegen je. Belangrijkste is natuurlijk dat jij je helemaal op je gemak voelt. Liefs