ik ben meer gaan lezen dan gaan reageren, voornamelijk omdat het soms zo ontzettend snel gaat met berichten. en ik ben doodop, ik kan de hele dag wel slapen als het van mezelf zou mogen. het is wel lachen `s middags. met een slapende hond op mijn benen en een slapende kat op mijn borsten even doezelen/slapen. alles in diepe rust. als iemand dan de kamer in komt, moet het er zo geweldig uitzien
Ik heb ook een angelsounds, vorige keer aangeschaft in de zwangerschap. Momenteel uitgeleend aan een vriendin. maar als zij 20 weken is krijg ik em terug Ben benieuwd of ik het hartje dit keer eerder vind..
Melindy, ik heb ook dagen dat ik niet mee schrijf hoor omdat ik te moe ben. Maar ik bedoel meer de meiden die zich hebben aangemeld en na 2 berichtjes niets meer geschreven hebben. Vandaag heb ik me ziek gemeld, dus ben een dagje extra thuis. Is op advies van de vk, ivm bloedverlies van afgelopen week. Het is nu gelukkig gestopt, maar ik merk wel dat als ik iets te veel doe ik het gelijk voel in mn buik. Zou leuk zijn mams, als je t hartje al snel kan horen!
@Melindy lekker genieten van de rust hoor! @Angelsound, ik heb hem nog steeds niet terug en baal daar flink van. Merk dat ik nu wel wat voorzichtiger in uitlenen ben geworden. @Kwebbel, goed dat je je nog ziek hebt gemeld, ik weet hoe moeilijk dat is in het onderwijs.... Wauw je bent bijna twaalf weken.....!!!!! Loop ik ver achter op je! Lekker rustig is het hier zo...
Goofychick, het voordeel is dat mijn duopartner vrijdagmorgen groep 3/4 heeft. Maar daar is nu een lio-stagiaire, dus zij kon heel makkelijk mijn klas overnemen vandaag! Dus vandaar dat het makkelijk was. Maar meid, je hebt een mooie echo gehad, dus nog ff geduld en jij bent ook zo 12 weken!! Was wel grappig, ik belde gisteren de directeur om te melden dat ik zwanger ben en dat ik dus vandaag niet kon werken. Zaten er net ouders in zijn kantoor, dus hij is maar snel ff weggelopen en toen kon hij me feliciteren. Ja, 't gaat nu echt hard. Dinsdag 12 weken, dus maandag aan de kids vertellen, heb er echt zin in!
Fijn dat je nog een extra dagje rust kunt pakken Kwebbel. Helemaal als je het merkt aan je buik. Zoals ik er nu over denk zou ik dan wel voor een keizersnede gaan. Maar goed, ik vind het wel heel lastig. Het hoeft natuurlijk niet zo te zijn dat het dan weer niet lukt en de tang erbij gehaald moet worden. Heb daar wel een lichtelijk trauma van... Wil dat echt niet weer. Neemt niet weg dat een keizersnede ook geen peanuts is.
heej meiden, lees hier vaak mee, maar reageer niet erg veel. Niet veel energie voor. haha! Maar wilde jullie dit toch even laten weten: Gisteren de echo gehad, en.... het hartje klopt! Echt geweldig! Eerst begon de vk met een uitwendige echo, toen zag ik een heel klein flikkerlampje, dus vroeg gelijk of dit het hartje was, en ja hoor, dolblij! Kreeg daarna een inwendige echo (dacht ik al) en toen zagen we de kleine uk wel zitten. Het hartje duidelijk zichtbaar en heel even horen kloppen. De kleine is nu 1,4 cm, met mini armpjes en beentjes... Ben nu dus al 5 dagen weer vooruit gezet, dus morgen precies 8 weken alweer! Over 3 weken moet ik ongeveer weer terug voor de echte termijnecho. De kleine was nog net geen 1,5 cm, anders konden ze de termijn bepalen. Nou, ik vind t niet erg, mooi een extra echo. Gisteren klokje rond geslapen, vannacht kon ik niet in slaap komen en loop nu nog steeds te stuiteren, haha!
Kan het nog altijd niet goed geloven, maar we zagen EEN KLOPPEND HARTJE. Ben nu 7w4d, perfect dus en moet 7 maart terug voor de 2e echo met nekplooimeting Nu ga ik even een dutje doen Straks zeggen we het tegen m'n ouders
Evy, gefeliciteerd meid!!! Wat leuk en zijn we tegelijk uitgerekend. Meiden, ik lees hier dagelijks wel mee hoor, maar soms gaat het me nu nog te snel. En ik ben echt doodmoe, heb ook nog een peuter hier rondlopen die aandacht vraagt en laatste dagen ook hoofdpijn en verkouden. Maar als ik me straks wat beter voel ga ik zeker actief mee kletsen hoor.
hier gaat ook alles goed. nog steeds bijna tot geen klachten op veel puistjes op mijn rug en borst na. Ik kan het nog steeds maar moeilijk geloven alleen als ik s avonds een dik buikje heb wordt het wel realistischer.Ben het in de flessen plassen voor mvm wel een beetje zat maar nog maar even een paar weekjes volhouden we hebben het de ouders ook verteld en ze waren allemaal dolblij. We kunnen heel veel spulletjes lenen van schoonzus dus dat is wel heel erg fijn allemaal. We hebben van de week ook al een tweedehands kamertje gekocht op marktplaats heel erg vroeg maar vond het zo'n leuk kamertje dus toch maar besloten vast te kopen...
Wauw, helemaal super Evy en Sitalita. Gefeliciteerd! Kan me goed voorstellen dat je dat niet nog een x mee wilt maken Dithje! Vaak gaat de 2e bevalling makkelijker, dus daar moeten we dan maar vanuit gaan!
Sitalita en Evy proficiat met de goede echo's Hier, ik ben de hele dag door misselijk, niks help maar gelukkig nog niet aan het spugen. Bij mijn vorige zwangerschap ging het ook zo en vanaf 10 weken begon het spugen de hele dag door heb er toen uiteindelijk medicijnen voor gekregen. Hoop niet dat het nu weer zo gaat.
Dithje, lijkt mij ook helemaal niks met een tang weet niet precies hoe ze dat doen maar alleen het idee al.
Net terug van de echo! Het hartje klopt en ziet er goed uit, ben wat naar voren gezet uitgerekende dag is nu 4 september!
Even alleen een knuffel en een zwaai dames! Heb bijgelezen maar is niet veel blijven hangen en heb het erg druk vandaag (de oudste heeft haar eerste disco op school vandaag... een carnavalsdisco dus moet haar zo helemaal gaan omkleden en schminken enzo) tot later!!!
Hier: NIET TE GENIETEN!! Ik zou vanmiddag naar Groesbeek om het badje op te gaan halen. TomTom van mn ouders geleend. Stuurtie me over duitsland, nou kan dat prima want Groesbeek ligt ook zo'n beetje op de grens. Na ongeveer 45min zegt de tomtom: Ga na 500m rechtsaf de autobaan op. Kijk ik: AFGESLOTEN!! Zijn ze die hele inrit opnieuw aan het asfalteren en weet ik veel wat. Denk, ik nouja, rij een stukje door, zit er vast nog wel 1. Niet dus.Omgedraaid en gehoopt op dat er aan de andere kant nog 1 zou zitten. maar nee dus. AAAAAAAAAAAAARGH!!! Enige optie was helemaal terugrijden hierheen en dan via Doetinchem-Arnhem rijden..maar dat is vrijdagmiddag om half 3 ook niet echt een goed idee. 1,5 uur gereden en ik was weer thuis!!!!! En het badje heb ik nog steeds niet!
@mams, zo dat is echt zo klote als dat zo gebeurd.. Hopelijk mag je hem snel gaan halen. @kersje gefeliciteerd met je echo!! @Eva Gefeliciteerd..!! @sitalita ook jij gefeliciteerd!! @kwebbel, lekker dat je even een dagje rust extra hebt kunnen pakken. angelsound Deze heb ik in bruikleen van Jazz, die hier ook op het forum zat... Met een lieve kaart erbij dat ze hem graag als boomerang zou willen zien rondgaan in ons topic.. Ik hoop zo dat ie als eerst naar haar terug kan.. Maar goed ik ben nu dus 9w2d zou ik hem dan al kunnen gebruiken? En er zit van die echo gel bij die dan ook echt gebruiken of? Liefs Mel
Meiden met een goed echo gefeliciteerd! Mams; Daar wordt je ook echt niet vrolijk van, helemaal als het ook nog eens zonder resultaat is.
Fijn die goede echo's vandaag! Wij mochten vandaag ook naar de verloskundige, leuk om daar weer te zijn. Ook even snel gekeken, alles was goed gelukkig. Wel is het beeld echt minder duidelijk dan bij het echocentrum. Omdat ik een eerder miskraam heb gehad mag ik volgende week ook al een vroege echo bij het echo centrum laten maken. Dat doen we maar dus, dus over een week weer even naar ons kleintje kijken, leuk! Een fijn weekend voor jullie allemaal. Hier morgen nog een dagje werken, maar dan ook even een paar dagen vrij gelukkig.