Hey meiden, Ondanks dat ik maar weinig schrijf zou ik wel graag lid willen worden van de facebookpagina. Mag dat? Liefs
Hier beide keren met kraamweek feestje hoewel de eerste de beste was.....lekker een hotel in eigen huis....heerlijk zeker straks heb er al twee lopen....die kraamweek is dan ook even van mij.....blijf de eerste vier dagen dan ook altijd in bed liggen.....
Kon ik dat maar in bed blijven liggen... ik kon zelfs smiddags mijn rust niet pakken... ik moet alles in de gaten houden! haha!
ik probeer wel altijd al vanaf dag 1 voor het avondeten onder te zijn maar dat lukte me ook niet altijd hoor. Voor de rest blijf ik zoveel mogelijk in bed want anders ga ik ook vanalles doen..
Hebben jullie een voorgeveol mbt het geslacht? Ik totaal niet.. terwijl ik bij mijn zoontje zeker was da het een jongen was. Mijn vriend denkt dit keer een meisje! Ik ben zo nieuwsgierig!!
ik had een ander gevoel dan wat de vk dacht te zien. Maar ze kon het niet met zekerheid zeggen dus we moeten nog 2,5 week wachten....
@littledreamer, ja ik heb wel een voorgevoel.. Ik heb 14 weken lang gezegd het word een meisje.. maar nu ben ik toch echt overtuigd van een jongen.. Morgen zal ik het hopelijk weten nu al zenuwen voor haha.. Liefs
zo dames.. ik ga ff afloggen en douchen... wordt langzaam wel tijd.. haha... en daarna lekker lunchen met de kids en mam... tot later!
Whaaa meiden wat kletsen jullie veel! Kan het bijna niet bijhouden... Moet ook nog werken hoor Kraamzorg; heerlijk week gehad met een super lieve kraamverzorgster. Heb bij de aanvraag gevraagd of we haar weer kunnen krijgen. Zou ik zo leuk vinden. Ik ga wel alle uren afnemen die ik kan krijgen. Heb ik bij L ook echt nodig gehad. Ik kon helemaal niets door de zware bevalling.
bij mijn eerste zoontje heb ik eerst 3 dagen in het kraamhotel gelegen dat was echt heerlijk. daarna had ik ook nog 3 dagen recht op kraamhulp. maar die heb ikl elke keer gezegd dat het niet hoefde. deed het liever zelf.. nu hier in turkije kennen ze geen kraamhulp. en zal ik een paar weken elke dag me schoonmoeder of schoonzus over de vloer hebben. maar als deze bevalling net zo gaat als de eerste. na 10 minuten kon ik alles weer en nergens last van gehad. dan hoeft dat van mij ook niet zo nodig. de oudste gaat toch naar de kreshe. en me man is snachts werken. dus kan ik lekker met de baby freubelen
mel spannend!! Ik moet nog een HELE dag langer wachten!! Leatitia douche! Word wel is tijd ja! Zoontje en ik zitten aan de gehaktbal ben ze voor vanavond aan het maken maar nu alvast allebei 1tje geproefd! Sinds ik zwanger ben eet ik zo graag water ijs iemand anders ook iets geks wat je opeens eet? ik ga ook weer ff wat doen! Tot Later!!
@littledreamer: bij ons kwam er iemand 1x per week voor 4uurtjes langs om wat tips te geven en wat te helpen in huishouden, wil deze vrouw graag opnieuw want voelde me heel goed bij haar. Met BV heb ik totaal geen probleem gehad, dit ging bij mij als vanzelf (mag mezelf gelukkig prijzen), ze was net geboren en direct aangelegd en dat is direct goed blijven gaan. @goofy: ben je dan al lid van de groep? @littledreamer: je moet je gewoon maar lid maken hoor en dan wordt je door iemand geaccepteerd Ben ook waterijs verslaafd voor de moment, kan het niet bij eentje laten hier totaal geen voorgevoel van geslacht, wacht geduldig tot 25/4, nog 22 dagen lol @melanie: spannend hoor, morgen weet je het, jipie!
@ borstvoeding. bij mij ging dit ook venzelf. ik had zelf zoveel aanmaak dat me koelkast en vriezer volstond. en me vader me als grap zij dat ik het maar moest aanbieden via marktplaats. ik moest ook echt kolven. en ben doordat ik zoveel melk produceerde wel eerder gestopt met borstvoeding. omdat ik na 1 maand alleen stond met de kleine. en als ik net gevoed of gekolfd had. het alweer met straaltjes door mijn kleren heen liep. hoop dat het deze keer minder is
Ik heb met geboorte van zoontje van maandag tm zaterdag in zkh gelegen ivm keizersnee en hoge bloeddruk. Ik mocht toen ik thuis was ook geen kraambezoek hebben de 1e 2 weken, doordat ik zo'n hoge bloeddruk had. Alleen de naaste familie mocht komen. Nu weet ik ook al dat ik minimaal 24-48 uur in zkh moet blijven ivm de bloeddruk.
Ik ga ook proberen borstvoeding te geven... Mijn melkfabriek is flink aan het uitbreiden en het word een steeds groter oppervlakte wat het beslaat.. Hopelijk gaat het ook lukken.. Wel ben ik benieuwd hoe ik de eerste dagen met ons frummeltje ga beleven. Ik heb wel zin in de visite en zo wie dan komen.. Al ga ik wel lekker me rust nemen als mijn lichaam aangeeft dat dat nodig is. Liefs
Ik gtwijfel nog steeds over waar ik wil bevallen..heb bij de kraamzorgaanvraag aangegeven "in het ziekenhuis" MAar er duidelijk bij vermeld dat ik heel erg twijfel en dus over een week wel voor een thuisbevalling zou kunnen wille gaan. Hier konden we nog geen voorkeur aangeven voor wie de kraamverzorgster moet worden, maar ik zou het ook wel heel leuk vinden om dezelfde weer te hebben. Ik wil iig niet zo'n jong ding.