Thanks meiden voor de geruststelling! Die pijntjes zijn dus een goed teken! Zelf zal ik hopelijk na de 12 weken iets kunnen ontspannen. Vorige zwangerschap hebben we het hartje ook zien kloppen maar helaas hoorden wij dus bij die 5%. Maar naar percentages kijk ik al helemaal niet meer want de kans op natuurlijke zwangerschap is ook maar 2% per maand bij ons (nu 2x al gelukt!) en de kans op partiële mola is 1 op 20.000 en dat "geluk" hadden we dus ook. Er is nu verhoogde kans van een paar procent op weer een mola maar daar ben ik nu niet zo bang voor. Voel me compleet anders. Vorige keer had ik hele erge symptomen en dat kwam bij nader inzien door het veel te hoge HCG wat mola kenmerkt. Nu heb ik dat niet, heb gewoon normale kwaaltjes Gisteravond moest ik opeens spugen en mijn man stond bijna te juichen hahaha jippie dit hoort, dit hoort, dit is goed!!
Ha meiden, ben ik ook weer even. Hectische week gehad, zoontje die vanaf woensdag begon te spugen en aan diaree, vrijdag opgenomen in het ziekenhuis wegen griepvirus en beginnende uitdroging, maar mocht zaterdag gelukkig weer mee naar huis. Zelf vrijdag avond ook griep virus te pakken met overgeven en diaree.. dus ging goed hiero. Zoontje begint gelukkig op te knappen, ik zelf ook iets aan de beterende hand, maar nog steeds misselijk en duizelig door zwangerschap en lage bloeddruk. Veel doe ik dus niet, en zit ook bijna niet meer achter pc.. word ik te duizelig van helaas. Echo: Krijg 14 febr. de eerste (ben dan zo'n 10 a 11 weken) dan met 20 weken, en dan met 36 geloof ik. Kamertje: Hier niks over (hebben maar 2 kamers) dus zoon komt bij ons, zodat baby op zoon zijn kamertje kan. (is beneden) Of we moeten nog voor die tijd verhuizen naar eengezinswoning, wat er wel dik in zit.. meer dan 50% kans.. dus daar hoop ik maar op Zoonlief slaapt nu, ik voel me momenteel even redelijk.. dus ga zien dat ik wat afwas weg krijg.
@ manon, jammer genoeg pas om half 3 's middags, maar moet van half 9 tot 1 uur werken. Is jammer genoeg geen afleiding, werk in de kraamzorg dus ben de hele dag met baby's bezig @ echo's, hier is standaard rond de 8/9 weken, rond 11/12 weken, uiteraard de 20 weken echo en rond de 35 weken voor de ligging. Onze (aanstaande) verloskundige maken gelukkig zelf de echo's.
He bah AtraVim...wat vervelend voor jullie! Zal vast enorm schrikken zijn geweest toen zoontje opgenomen werd! En nu zelf ook griep? Pfff... beterschap meid!
Pfff, gisteren en vandaag zulke stressdagen gehad dat ik vanmiddag langs mocht komen in het ziekenhuis en gelukkig: het hartje klopte! Ben helemaal blij!
hier gister het blijde nieuws verteld en de reacties waren super echt hartstikke leuk!! hier moet de zolder verbouwd worden tot nieuwe kamer dus dat duurt nog even. echo dames veel succes toi toi toi
jaaaaaaaaaa de echo was goed vandaag had een klein beetje bloed verloren en ik mocht voor een echo, vandaag precies acht weken zwanger en een prachtig kloppent hartje
Meiden wat super van de echo's! dat zal wel een fijn gevoel zijn! ik moet nog even in spanning zitten, morgen al wel lekker shopen mijn darmen buikje word steeds iets groter ik ga de hond even uitlaten en dan richting me bedje ppff ben moe na een lange dag werken... tot morgen allemaal en weltrusten alvast!
Willow, wat goed...een mooi kloppend hartje! Hatsie, bij de vk ging het goed. Ze heeft wat bloed afgenomen om mn bloedgroep te bepalen. Hb waarde gecontroleerd en glucosewaarde. Alles was prima 7 maart weer een afspraak en dan kunnen we het hartje horen als het goed is. Gelukkig 13 feb weer een echo zodat we dan nog even ons ukkie kunnen bewonderen pfff net een enorme huilbui gehad...hihi om niks natuurlijk Fijn hoor die hormonen Mijn arme lieve vriend!
Hallo allen. Wat leuk om allemaal van de goede echo's te lezen. Hier moeders voor moeders op bezoek gehad. Test ok. Mag echter vrijdag pas beginnen, want dan pas 6 weken. Vandaag jankbui. Kind de hele dag huilerig op wc ivm problemen met stoelgang. Ik voor hem vast de pasta van morgen gekookt, eet hij het niet. Peuterpuberen. Grr. Toen barstte de hormoonbom. Frustrerend. Haha. Kan er nu al weer om lachen.
Hoi hoi, Hiet steeds een beetje bloedverlies, maar maak me nog geen grote zorgen, vrijdag weer een echo. Volgens mij was het gister nationale huildag als ik het zo lees. Viel van de trap, gewoon op m'n kont echt niks aan de hand ... janken janken janken, vriendlief schrok zich kapot, dacht minstens dat ik wat gebroken had aangezien ik ook zelden huil. Toen er niks aan de hand bleek was hij nog bezorgder tot bij hem doordrong dat het de hormonen waren hebben we er samen nog hard om gelachen. @ echo, meiden die vandaag de echo hebben; veel succes en op naar de mooi kloppende hartjes!
Ik vind het zo lastig om nog te wachten op de echo! Ik weet wel dat ik zwanger ben, maar het voelt nog niet zo 'echt'.. denk dat het een stuk tastbaarder wordt als je eenmaal je kindje ziet zitten - en weet dat het allemaal goed zit! Nog twee weekjes en dan mag ik (mocht niet eerder van de vk)... tot die tijd ben ik eigenlijk steeds blij als ik weer een aanval van misselijkheid heb, of andere klachten.. voelt als een beetje bevestiging dat ik écht zwanger ben, en dat het waarschijnlijk goed gaat (als ik nu ineens niet meer moe of misselijk zou zijn, zou ik me echt zorgen gaan maken!).
Het doel van het lange wachten zie ik niet helemaal Maar het kindje in je buik is het zeker waard Heb je al wel eerder een intake? Dan kunnen ze soms al het hartje horen.... Ik helaas niet.... nog ruim 3 weken wachten...
Heb m'n intake al gehad met 6 weken.. maar ze hebben me nieteens onderzocht! Vond het een beetje gek want ze stuurden me naar het ziekenhuis voor een serie bloedtesten zonder dat ze uberhaupt checken of ik wel zwanger ben! Maargoed, nog 15 dagen en dan hebben we de eerste echo! Hoever ben je over drie weken? Ik ben bij de echo 11 weken min 1 dag..