Nou dit is het resultaat! Is nog niet helemaal goed glad afgestreken... Dus dat moet ik nog oefenen. En wil proberen om op de bovenkant muisjes te doen, dan de chocolade eroverheen gieten en dan verdwijnen ze voor een gedeelte in het chocolaatje. Snappen jullie nog?
@miranti; slagroom soesjes in chocolade saus dopen en muisjes erover heen strooien en dan laten opdrogen kan je ze in de vriezer bewaren Misschien dat ik dat idee van je steel
Mooi die blauwe suiker sanjor ! Wat een leuk idee zeg.. Ook het idee van de soesjes klinkt goed miranti !
Heel leuk en nu snap ik gelijk waarom het zolang duurde voor ze hard waren, ze zijn best wel dik ik dacht dat ze platter waren namelijk. Maar ze zien er goed uit hoor.
Lieve dames. Wat een leuke ideeen zeg, van die chocolaatjes en soesjes. Mich; wat sneu voor je zoontje. Beterschap! Hier een druk dagje. Amper geslapen vannacht. Vanochtend ruim een uur In de auto gezeten om op bezoek te gaan bij een collegaatje. Toen dochter uit school gehaald. Wat dingen in huis gedaan en vervolgens met haar naar paardrijden. Gevolg: harde pijnlijke buiken, overgeven en moe. Maar goed, nu lekker in bed. Tv kijken en niksen. Heerlijk. Hebben jullie al voorweeen?
Ben nog niet helemaal tevreden. Maar best ok voor de eerste keer. Heb de goedkoopste chocolade van de ah gebruikt! Is er perfect voor! Heb nog een paar weken om te oefenen. @miranti; toevallig Hahaha. Ik hou wel van dit soort dingen maken. Ook taarten bakken enz @nathalie; ja ze zijn best dik. Wilde eerst plattere maar kan daar nergens mallen voor vinden.
@littlejoy; dat klinkt idd als een drukke dag. Nu ff niks he Wij hebben geen tv op de slaapkamer maar als ik jou zo hoor zou ik ook wel lekker in bed willen liggen met een tv voor me Voorweeen heb ik af en toe... En harde buiken die zeer onaangenaam zijn wat vaker. Net trouwens eindelijk een luiertas gekocht. Toch die van babydump En een nieuwe tweede babyfoon. We zijn voor een simpele goedkope van alecto gegaan. We hebben nu een dure van alecto maar vindt er niet veel bijzonders aan. Helft van de functies gebruiken we toch niet.
Thnx!! Heb echt serieus dagen op internet gezocht whahaha En jij vindt het het zo ff ben zo een leek met Google Die flexibele mallen vindt ik saai. Heb tenslotte al hartjes. Maar die andere zijn echt leuk! Vooral die baby dingen. Alleen ben ik benieuwd hoe het eruit ziet en of het makkelijk werkt. Maar voor dat geld kan ik het wel bestellen
Ja ze zijn niet duur en die baby mallen zijn ook echt leuk. Ja ik ben een google nerd, ik kan er bijna alles op vinden Vind die lolly's ook echt leuk, morgen achter de pc duiken en even alles goed bekijken.
Goed om te weten Google nerd Hahaha Ga morgen ook even op de pc goed kijken op me foon is het toch anders. Heb een nieuwe verslaving: pet rescue een spelletje wat op Candy crush lijkt. Geen leven meer he! Hahaha
Ja ik ken het spelletje heb ook het gespeeld, werd er helemaal knetter van hahaha Ikzelf zit op de ipad mini maar het gaat allemaal te langzaam op dat ding
Hahaha speel het sinds gisteren en wordt er nu ook al helemaal gek van. Op de tablet speel ik niks. Idd te langzaam Wij hebben geen iPad maar een Samsung galaxy.. Op me telefoon gaat het lekker makkelijk
Littlejoy Voorweeen wel eens snacht bij mij.. komt omdat je dan meer ontspannen bent. Dames Nu al heel de avond het gevoel alsof mijn kleine aan de bovenkant mijn buik uit wil.. zo strak staat ie, maar alleen aan de bovenkant. Ik moet echt beetje achterover leunen als ik wil zitten, rechtop zitten gaat niet, tis maar half zit/lig zeg maar. Meer die dat wel eens hebben? Voelt zeer onaangenaam.. ik ga een warm bad proberen. Sanjor Leuk de chocolaatjes. Lekker crea haha. Ga zo door en jij komt vast wel op een leuk idee. Ik wil als het een meisje word iets doen met roze koeken en bij jongen weet ik nog niks.. Whaha. Behalve de traditionele beschuiten met muisjes. Tot morgen allemaal!
Dames, kleintje heeft de 6de ziekte! Gelukkig is hij er wel weer wat beterder aan.. Maar nog vermoeiender zo'n jammerend kleintje! Leuk die chocolaatjes krijg ik meteen trek
Voorweeen , heb ik regelmatig, vanaf zondag eigenlijk dagelijks, ene dag wat meer dan de ander . Littlejoy , hoop dat je vannacht beetje slaapt . Mich, wat zielig... en vermoeiend .
@jill; jaaa dat herken ik! Heel erg irritant! Ik kan al een tijdje niet meer rechtop de bank zitten. Heb een hele kussenparade achter me liggen. Vaak zit ik ook in onze lounge stoel. Die zit al wat achterover. Hebben jullie ook dat je niet zomaar even op kan staan? Ik moet echt helemaal naar de zijkant draaien en dan mezelf omhoog trekken. Hoe charmant! Hahaha @mich; arm kind! Weet hoe je je voelt. Lisa was laatst ook ziekjes. En nu weer voor de zoveelste keer een flinke luieruitslag te pakken. Verschonen is een drama. En precies nu poept mevrouw erop los (gemiddeld 6-10 poepluiers) morgen weer de ha bellen ook. @liekj; zie je!! Dat bedoel ik! Jij gaat als eerste bevallen iedere avond voorweeen... Ik zei net tegen me vriend dat ik echt niet weer zo lang over tijd wil lopen. Ben er een beetje klaar mee. Maar aan de andere kant zal dit ook de laatste zwangerschap worden. Dus nog maar proberen te genieten dan Heb net nog even naar me tas gekeken en idd best leuk Een hele handige ook!!