Proficiat Jane!! Jullie meisje moet nu nog even aansterken en dan kan het genieten volop beginnen! Geniet van jullie meid!
Jane, van harte gefeliciteerd met de geboorte van jullie dochtertje! Super mooie naam! En een goed herstel gewenst.
Van harte met de geboorte van jullie dochter. Hopelijk mogen jullie snel naar huis en kunnen jullie volop genieten.
Met mij gaat alles goed. Kleine heeft t moeilijk gehad. Ze ademde niet en is gereanimeerd. Nu doet ze het goed.
Jeetje jane, wat heftig! fijn dat ze het nu goed doet.. hopelijk kunnen jullie nu van elkaar genieten zonder al te veel zorgen.
Zo Jane! Wat heftig!!!! @hier; vandaag weer een dag vol krampjes en pijntjes. Hoop dat het snel door gaat zetten! Foto van vandaag. 39 weken zwanger
mooie buik sanjor! hier controle gehad, kleine weegt nu 3404 kg en waarschijnlijk ga ik niet ver overtijd maar goed hoe gyn dat kan zien.... voelde hoofdje vast in bekken (maar lees op internet dat dit nog niet veel vertelt over bevalling). heb gevraagd wanneer ik terug moest komen, maar hij keek me aan en zei als je maandag niet bevallen bent dan moet je maar voor volgende week eens een afspraak maken.. met andere woorden ik verwacht niet dat je die afspraak nodig hebt??? nou ik hoop het haha maar ik ga gewoon van 42 weken uit dan kan het niet tegenvallen!
Jane; Wat heftig!! Gelukkig doet jullie meisje het nu beter! Sanjor; Wat een mooie buik! Nog even en jullie ventje is er . Tbtje; Hopelijk heeft de gyn gelijk en duurt het zo lang niet meer. Ben wel eens benieuwd!
Jane wat een schrik en wat heftig! Wat fijn dat ze het nu goed doet! Sterkte en hopelijk kunnen jullie snel echt gaan genieten!
Jane gefeliciteerd maar heftig He meiden, lig in het ziekenhuis....ik wordt morgen ingeleid. Zwvergiftiging. Ben ook niet gek! Hou jullie op de hoogte, vind t spannend!!!
Jane Jeemig wat heftig zeg! Wel fijn dat Isabelle het nu goed maakt. Ik wens jullie nogmaals alle goeds toe, doe rustig aan.. *hug* Rica Je zei het al op de App maar als je dit leest heel veel sterkte met de bevalling en dat het maar goed met jullie mag gaan! Zet um op!