Jammer Sanjor dat er nog niks doorgezet heeft! Wanneer moet je weer bij verloskundigekomen? Hier alles nog rustig...
Hier ook eentje dat aan het slapen was . Voel mij enorm vermoeid en beetje grieperig... Pff, hoop mij niet meer alle dagen zo te voelen, anders ga ik enorm uitgeput de bevalling in . Ik denk dat er hier een beetje voorwerk bezig is. Allé, I guess . Heb soms menstruatiepijntjes, maar dit is niet echt pijnlijk. Meer vervelend. Zo snel het opkomt, zo snel is het ook weer verdwenen . Soms doen mijn darmen ook raar en kan ineens al beter naar het toilet gaan dan anders, maar of dat er ook iets mee te maken heeft, ik denk het niet haha .
Sanjor: Ik hoop dat de harde buiken doorzetten in het echte werk en anders het strippen morgen wel wat doet.. Blijft spannend dus.. Shaantje: Ja dat herken ik wel hoor. Ik heb die pijntjes ook. En ik heb ook vaak van die darmkrampen en dan denk ik steeds dat ik naar de wc moet, maar dan komt er dus vaak ook niks. Soms ook wel dus, dus ik snap er niks van wat daar allemaal gebeurd.. Haha. Maar dit kan nog wel ff zo doorgaan, dus ik let er maar niet zo op. Tbtje: Rommelt het bij jou al wat of alles rustig??
@shaantje en miranti; die darmkrampjes heb ik ook gehad... Hoort er denk ik ook bij? Het rommelt lekker al bij jullie? Heb sinds ik wakker ben vanmiddag toch redelijk serieuze harde buiken die echt pijnlijk zijn. Alleen geen idee of dit een begin in. Bij Lisa ging het allemaal zo anders. En weet het gewoon niet meer zo goed.
haha afwachten sanjor, je voelt t wel als t begint, echt toch wonderbaarlijk hoe iedereen overtijd loopt of echt richting de 40 gaat..
Ja idd Hahaha. Alleen hoorde net een verhaal dat iemand precies hetzelfde had als ik nu heb en al 7 cm ontsluiting had!! Ga ik toch weer twijfelen he! Heel apart ja! Iedereen maakt echt de 9 maanden onderhand vol
Geen idee of die krampjes en mini pijntjes onder 'rommelen' vallen?? Ik ondanks dat het idee dat er daar beneden weinig gebeurd, maar ik weet dus ook helemaal niet wat ik allemaal voel, wat dat is zeg maar.. Haha Elke bevalling is anders, zeggen ze toch? Misschien dat het nu ook anders begint dan bij Lisa.. Ik heb geen idee! Maar er gebeurd duidelijk wat bij je, hopelijk zet het door ( volgens mij heb ik dat inmiddels al 4x gezegd ofzo haha )
Goedemorgen meiden. Helaas niks gebeurd vanacht! Pffff. Straks belt de vk om een afspraak te maken om nog een keer te strippen. Maar verwacht daar helemaal niks van eigenlijk. Kutnacht gehad. Vanaf 4,30 uur niet meer kunnen slapen. En nu zo brak als maar kan. Hoofdpijn en verkouden. Ga Lisa wegbrengen zo en dan duik ik me bed weer in. Hoe is het met de rest? Goede nacht gehad?
Sanjor; Wat vervelend dat je zo een slechte nacht gehad hebt! Slaap zo dadelijk nog maar lekker dan. Ik had dit gisteren gehad... Was met mijn mannetje om 6.30u uit bed en had al bijna geen oog dichtgedaan. Met het gevolg dat ik me gisteren in de dag ook een wrak voelde. Heb echt niks kunnen doen! Nu heb ik een betere nacht gehad en voel mij ook een pak beter. Hoe elke dag toch zo verschillend kan zijn . In ieder geval. Slaapwel en hopelijk gaat het is een keer snel doorzetten voor je . Tbtje; Jammer dat de krampen steeds stoppen na het douchen etc. Hopelijk gaat het bij jou ook eens snel doorzetten.
Hier blijven we ook maar wachten... maar ja zit niks anders op he. Wij hebben allen fijne baarmoeders
Hele fijne baarmoeders jill! Hahaha De vk is hier om 11 uur ongeveer weer. Dus ben benieuwd. Eigenlijk is het veelste warm om vandaag of morgen te bevallen
Joehoe!!!! Er is weer een baby bij! Gisteravond is liekj bevallen van een prachtige dochter Ze is ingeleid omdat er in het vruchtwater was gepoept. Alles gaat goed met moeder en dochter