Misschien komt het doordat mijn echo's gemaakt worden met ziekenhuis apparatuur? Dit was mijn eerste echo bij de vk, maar zit in het ziekenhuis. Dus misschien komt het daardoor? Ik weet het niet maar ben er wel erg blij mee. Wel grappig want je hoeft alleen een deur door en dan zit je al op de afdeling met de bevallingskamers enzo.
oei ja die beval kamers, bah. weet nog heel goed, lag daar te wachten op genoeg cm ontsluiting, kwam vrouw binnen, gillend..schreeuwend, half uur later had ze baby.....:x ik dacht neee ik heb al hele nacht weeeen ( vanaf 22 uur) en ik ben aan de beurt!! haha ging pas 6 uur beginnen.
Pff heftig. Ach ik kijk er niet tegenop. Moet er toch uit over een maand of 6 Heb al even gezien hoe het eruit ziet waar ik ga bevallen en de kraamsuite ook gezien, erg mooi. Hier even een linkje, je kan 360 graden draaien dis zie je alles. Eerste is de verlossuite, staat niet op de foto maar ze hebben ook een bad in elke kamer Verlossuite AlNatal Tweede kraamsuite Kraamsuite AlNatal En als je langer moet blijven mag manlief bij je op de kamer blijven slapen en dat vind ik wel erg fijn.
Mooi he jane. daarom vond ik het ziekenhuis ook zo fijn! Was goed verzorgd net als de eerste foto. Ik leek wel op vakantie!!!minibar was gevuld en al en leeg toen we gingen haha
hmmm zit in verkeerde ziekenhuis haha, bij ons gewoon een ziekenhuis kamer, kreeg alleen in kraambed direct na de bevalling beschuit met roze muisjs maar daar stond me hoofd niet naar....en me schoonouders hadden een ballon gekocht verder was de kamer saai. en tijdens de ontsluitings weeen werd me man naar huis gestuurd en ik kreeg roes, moest maar gaan slapen, werd met verschirkkelijke pijn en overgeven wakker, heb op eigenhoutje me man gebeld, dacht jullie bekijken het maar....dan ben ik niet zo lief meer hoor ik werd gewoon met kruik naar huis gestuurd termijn ik me klote voelde....zou zo weer doen als ik ingeleid word......zit duidelijk op de verkeerde plek
Hier vinden ze het samen zijn erg belangrijk ze hebben ook geen vaste bezoektijden. Man en familie mag dus eigenlijk gewoon komen wanneer ik dat zou willen, wel fijn hoor. Liefst had ik thuis willen bevallen maar dat mag ik helaas niet.
Balen dat het niet mag, maar wel fijn dat je dan wel een fijn ziekenhuis heb. je heb dus medische indicatie?
Ik zat net ff die mvm test te bekijken maar die teststreep is best licht voor 10 weken. had toch wel een knaller verwacht gezien mn hcg nu in de top moet zitten. hoe is jullie test?
Rica heb je een foto van je mvm test? Is ze net geweest? Wat ik wel weet is dat als je hcg hoog is je testen lichter worden dus wie weet is dat het?
ja kan best dat ze lichter worden met week 10 ja, heb me test ff niet bij de hand, maar fijn dat je dn je angelsound weer heb he, even luisteren kan ook niet wachten tot volgende week donderdag om weer even te luisteren.
ik wou een foto maken maar had dat klote ding (oh wat hou ik het hier netjes @$#%@) aan de lader gedaan en toen wou ik een foto maken, zegt hij schijfbeveiliging!?? iemand en olympus die het snapt? Kan hier zo grrrr van worden he! Dus helaas geen foto, ml slaapt (nachtdienst) dus dat duurt nog wel even.
heey dames, ik lees nog steeds de hele tijd mee, maar reageren wil gewoon niet lukken.. ben gewoon te moe en me binkie houd me heel goed bezig, pff kleine boef is het aan t worden.. haha... vandaag wel weer even een foto gemaakt van me buik.. 11.5 weken Bekijk bijlage 307413 Bekijk bijlage 307414 de 27-2 mogen we weer bij ons wondertje na binnen kijken.. hebben dan de termijn echo en 18-3 weer na de gyn.. spannend allemaal weer.. urine word nu al gecontroleerd en dat zal wel een standaard controle worden, denk ik.. maar we zien het wel..
hier mijn buikje en mijn mvm test Ik heb ondekt dat er een schuifknopje op de sd kaart zit.....handig als je het niet weet mijn buikje is gekrompen, kan goed verschil zien..hij begint nu bovenin dus wat vorm te krijgen.
Mooie buikjes hoor. Rica hij is idd licht maar je bent al 10 weken dus testen worden ook lichter door de hoge hoeveelheid hcg. Hier afspraak gemaakt voor geslachtsbepalende echo, 26 maart om 20:00 gaan we het weten hopelijk. Ik denk een meisje..