Volgens huisarts niet. Dan zou hij gewicht moeten verliezen en niet voldaan moeten zijn na de fles....
Ik zou je aanraden als je een doorverwijzing krijgt om in het ZOL in Genk bij Dr Wim Arts een afspraak te maken. Dit is echt zijn specialiteit, maag, darm. Een consult zelf betalen kost 25 euro, valt ook nog te doen evt. Maar hij is echt super. Beveel hem iedereen aan hier in de buurt en je ziet wat hij bij Dilara heeft ontdekt en dat is niet zijn specialiteit!
dolfie:http://www.zwangerschapspagina.nl/baby-dreumes/543097-spugen-verslikken-overstrekking-etc-help.html
Door tijdgebrek schrijf ik niet echt mee sorry.. Wel wou ik jullie wat vragen, hoeveel voeding geven jullie nu? en hoe groot/zwaar zijn jullie kindjes? Hier een dametje van 26 september. Zij weegt +/- 3960 gram, is 54cm en drinkt 6x120 nutrilon omneo.
mamvk hier is ze van 5 september 4660 gram en 57 cm. Ze zat nu op ritme 6 x 150+5 maar vannacht weer mis. Ze is ook snotverkouden.
Heerlijk, na een nacht van 3,5 uur nu een nachtje van 0.00 tot 6.00 en daarna nog even lekker liggen! Heb eens even geteld, volgens mij voed ik zo'n 6x per dag. Andere bv-mama's, hoe zit dat bij jullie? Gister lag ons mannetje in de box en heb ik een meetlint erlangs gelegd, 56 cm. Das best lang, of niet? Hij is nog niet eerder gemeten..
Mamvk, dochtertje is van 8 september en met 4 weken woog ze 3800gr en was ze 52,5 cm lang. Ze krijgt sindsdien ook 6x 120 (kruidvat). Ze is morgen 7 weken oud en denk wel flink gegroeid inmiddels maar deze hoeveelheid lijkt nog redelijk te voldoen.
Mijn zoon is ook van 8 september en woog afgelopen donderdag 4385gr. Lengte was week daarvoor 53cm, daarna niet meer gemeten. Ik geef bv, en zit nog steeds op 7 a 8 voedingen per dag en zou het niet erg vinden als dat langzaam naar 6 ofzo zou gaan... Soms krijgt hij kunstvoeding (was om mee te oefenen, voor als ik weg moet, als we dat geven kolf ik ondertussen om zo voorraad op te bouwen). Gister waarschijnlijk toch iets teveel van gegeten (110cc), of alle indrukken waren teveel (we waren bij m'n ouders blijven slapen) of een combi, maar 's avonds kwam er ineens een vloedgolf uit hem (overgeven). Vond ik best eng, want hij zat nog even bij me, maar ik wilde 'm net in z'n bed leggen. Eng idee als het gebeurd was als hij in z'n bedje lag (idee dat hij erin kan stikken enzo, het was echt veel, echt alles moest in de was). Daarna onrustig geslapen (ik), steeds checken hoe het met hem was, hij at maar weinig steeds maar werd dus wel vaak wakker voor weer een paar slokken. Gelukkig vandaag weer alles goed. Volgende keer maar gewoon weer 100cc geven...
@krullenbol, fijn dat je zo geniet nu! Leuk he, die smiles smorgens vroeg! OChtendhumeur gelijk weg @ONE, ze is nu 58,5cm en 5170gram Fijn dat Dilara niet veel last heeft van de spreidbroek. Het is wel een hele stellage zo afsluiting bij de vk was gezellig Lieve foto's! @dolfie, nog verandering? @voeding: euhm heel wisselend, heb er vanaf 5u al 4 gehad vandaag. OVerdag komt ze heel wisselend en vaak (3u ertussen redt ze vaak niet) maar wel nachten van vaak minimaal 7uur
@ dolfie, hoe gaat het inmiddels? @ one, is ze al een beetje gewend aan het spreidbroekje? Hier ging het een aantal weken hartstikke goed met al best wel een beetje ritme. Overdag om de 3,5 uur een fles en dan 's nachts nog 1 keer (6 flessen in totaal). Sinds de klok is verzet (zou het daardoor komen? Lijkt me bijna onmogelijk) is het helemaal weer mis. Na de fles gaat ze bijna niet slapen en na 2,5 uur hooguit begint het gebrul en dat gaat door tot de volgende fles. Gisteren is ze van 11 tot 22u vrijwel aan een stuk door wakker geweest. Er lijkt niets aan de hand te zijn maar toch ligt ze ook nu weer bijna hysterisch te huilen. Echt lastig vind ik want wat je ook probeert, niets helpt. Jullie nog tips?
Jezz, misschien heb je hier wat aan? Mentale sprongen van je baby in het eerste jaar Het kan een week eerder of later zijn, maar bij de oudste 2 kwam het behoorlijk goed overeen. En als je weet dat het weer "sprongentijd" is weet je ook dat het maar even is en ze daarna waarschijnlijk weer wat nieuws gaan doen wat het weer leuker maakt
Even nog een vraagje, zijn jullie ukken sochtends ook nog droog als ze uit bed komen? Heb nu in een week tijd al 5x gehad dat de luier gewoon droog is als ik haar pak smorgens (wel ideaal, hoef ik mn bed niet uit ). Overdag heeft ze wel echt flinke plasluiers dus het is niet dat ze te kort komt ofzo.
Nee hier altijd wel een plasluier Toch3. Wat lang zonder plas ook omdat ze bij jou al doorslaapt! Wat gaat de tijd toch snel he dames... Donderdag alweer 8 weekjes hier... Hij doet het ondanks de enorme krampjes dagen enzo goed! Zie wel op tegen 11 november.. 1ste inentingen
Wat een mooie foto's! Tgaat inderdaad hard! Toch, bedankt voor je tip! Hopelijk wordt ze snel weer wat rustiger. Hier ook wel steeds een plasluier s ochtends.
Wat een gave outfit Pharilla! Heel stoer! @luier: altijd een zware, volle plasluier. Bizar gewoon, hoe vaak ik ook verschoon. Hier gister een regeldag... (denk ik tenminste) Voor mijn gevoel zat hij vrijwel continu aan de borst. Nauwelijks geslapen. Heel onrustig. En dan komt z'n vader thuis en slaapt hij de hele tijd lief! (maar goed, ml mist dan wel het gezellige geklets in de box in de ochtend, mijn favoriete momenten)
hm, heb dus gewoon een gekke meid Hier vandaag 8 weken, voelt echt alsof ze er altijd al is geweest! Heb hoofdpijn :/ hoop dat het van mn lenzen komt. Tijdens de zwangerschap kon ik ze niet lang in, vanochtend weer geprobeerd en nu hoofdpijn. Maar heb ook last van mn buik dus misschien toch hormonsters :/ @inentingen: moet hier ook als we weer in NL zijn. Maar moeten nu eerst naar Basel en dan hopelijk gratis vakantie Zitten beestjes in de lading dus moet waarschijnlijk eerst gas bij en mag je niet aan boord blijven
Pharilla wat een schatje zeg! Hier heeft Dilara ook ontzettend veel krampen zo zielig Sjinkie hier fv maar ze wilde ineens kleine hoeveelheden maar meer. Kwam ook weer steeds vaker , terwijl ze pas 1 voeding eens liet vallen in de nacht.
Rustig hier, na 2 dagen amper internet nog bijna niks bij te lezen ritme is hier nog steeds ver te zoeken. Komt ze 3 dagen rond 6u voor de eerste voeding (daarna slaapt ze wel weer gelijk), nu was het weer 8.15... Ze is ook nog steeds veel wakker overdag, denk dat ik het maar moet accepteren dat ze blijkbaar weinig slaap nodig heeft overdag. Vanmiddag proberen een muziekmobile voor boven de box, misschien dat ze het dan leuker vind om in de box te liggen. Wil er alleen 1 zonder batterijen liefst, had er bij L 1 met , maar dat ding vrat batterijen (van die dikkes), duur geintje Dus heb die verkocht
hey dames, Alles goed hier. Amélie is inmiddels 7 weekjes oud op 22/10 was ze 54cm en 4kg240 Ze heeft ze een grote wijnvlek op haar rug en poep, ze had dit wel al van aan de geboorte maar had ik nog niet vermeld denk ik? Hier krijgt ze FV van 150 + 5 sheppen BEBA1, en soms lijkt ze nadien nog honger te hebben. Overdag om de 3uur (soms wat langer als ze slaapt), 's avonds haar laatste fles rond 23u-00u en slaapt ze meestal door tot 7-8u (altijd al eigenlijk) Heb al gemerkt als ik haar laatste fles eerder geef wordt ze gewoon vroeger wakker dus voor die fles maak ik haar wel wakker. Overdag is het ook een mindere slaper. Ik geef ook FV omdat ik er alleen voor sta (niet in theorie maar wil in praktijk). Heb alweer mooie foto's zien passeren Ik heb ook al gehad dat ze wakker wordt met een propere luier 'smorgens. Ik gebruik de kruidvat luiers en ben heel tevreden. Soms heeft zo ook erge krampen en wat last van reflux. Bij momenten kan ze ook echt uren wenen en ontroostbaar zijn, gelukkig is dit wel niet zoveel. Haar haartjes waren ook bovenophaar hoofd uitgevallen maar zijn ondetussen al aan het teruggroeien Op nacontrole bij gyn heeft ze wel de hechtingen en bmhals gecontroleerd en een echo gemaakt, alles was in orde, heb ook ondertussen al mijn menstruatie ookal was het nog maar 3weken geleden hier nog wat foto's van mijn grote kleine meid