September 2014 mama's

Discussie in 'De mama's' gestart door one of kind, 21 sep 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Pharilla

    Pharilla Fanatiek lid

    3 dec 2012
    1.131
    0
    36
    Vrouw
    mama zijn ;)
    Drenthe
    Hier dinsdag voor de 2e enting geweest, afleiden heeft weinig zin inderdaad. Echt snappen dat t eraan komt doen ze niet.

    Heb alleen zn handje vast gehouden en dan de arts de prik laten zetten.. en ik kom dan meteen in beeld en pak hem op om te troosten. Hij is ook meteen stil erna..

    Ziet ie mij in ieder geval als troost en geen connectie met de prik.

    1e enting had hij koorts.. 2e enting niets , misschien wat meer slapen maar niets opvallends.
     
  2. Sjinkie

    Sjinkie Lid

    4 mrt 2014
    97
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik moet morgen voor de 2e inenting, nadat het cb de afspraak 2x(!) had afgezegd. Nu is de arts er wederom niet, maar konden we iig komen voor de inenting en wat kleine checks door de verpleegkundige. Hopelijk heeft hij er wederom niet al te veel last van, vorige keer alleen wat hangerig en 38 graden koorts. Viel mee dus. Ik had wel paracetamol in huis (zetpillen) en bedenk me nu dat ik geen idee heb waar die zijn....
    Ik moest vorige keer zn beentje vasthouden zodat de arts de prik kon zetten. Hij zette het toen op een gillen maar was 5 min later alweer vrolijk.

    Trouwens helemaal niet erg als hij wat meer wil knuffelen morgen. Ik moet dinsdag weer gaan werken dus neem het erg graag nog even van :)
     
  3. toch3

    toch3 VIP lid

    28 dec 2013
    18.410
    17.372
    113
    ben ik ook weer even. Alles gaat goed hier :) E groeit goed, is lekker vrolijk en actief, is van de week gaan rollen van rug naar buik.

    @spruw: hier ook, al weken. Heb gentiaan violet, werkt bij mij wel goed, bij E. minder en ze word er ook misselijk van dus zolang ik geen last heb gebruiken we niks.

    @inenting: afleiden kan idd niet. Gewoon gelijk na de prik knuffelen.
     
  4. Priscillaxxx

    Priscillaxxx Actief lid

    5 jun 2013
    184
    45
    28
    Wat een heerlijk weekend. Gisteren lekker gewandeld en vandaag de kerstboom opgezet. E. vind het zeer interessant met alle kleuren en lichtjes :D. Hebben jullie de kerstboom al staan?

    Morgen heb ik intake bij het kdv en dan ook afspraken maken voor wendagen. Het lijkt me heerlijk om mijn handen vrij te hebben maar vind het wel spannend hoe E. gaat reageren op alle indrukken.

    Fijne avond nog :p
     
  5. kimmiej89

    kimmiej89 Fanatiek lid

    16 jan 2014
    4.685
    0
    36
    Ja hier staat de kerstboom sinds zaterdag:)
     
  6. toch3

    toch3 VIP lid

    28 dec 2013
    18.410
    17.372
    113
    priscilla, hoe was de intake?

    rustig hier zeg voor de rest. Heb zelf ook niet veel te melden eigenlijk
     
  7. Priscillaxxx

    Priscillaxxx Actief lid

    5 jun 2013
    184
    45
    28
    De intake was erg interessant. E. heeft donderdag wendag. Ze gaat dan 2 uurtjes erheen. Volgende week dinsdag gaat ze een halve dag wennen en dan vanaf 5 januari voor het echt :) Ik ben erg benieuwd hoe ze het gaat vinden. Ik ga donderdag heerlijk naar de kapper :D
     
  8. toch3

    toch3 VIP lid

    28 dec 2013
    18.410
    17.372
    113
    groot gelijk, lekker even tijd voor jezelf en gelijk netjes voor de feestdagen ;)
     
  9. Sjinkie

    Sjinkie Lid

    4 mrt 2014
    97
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik ben sinds gister weer aan het werk. Best spannend, voor hoe het thuis zou gaan en voor mij het kolven op mijn werk. Maar beiden gaat prima. Ook wel weer lekker om te werken, want ik heb een leuke baan :) Van mijn collega's kreeg ik een bos bloemen en van mijn leidinggevende (die tijdens mijn verlof gekomen is) een slab met naam voor zl. Erg lief! Voelde me dus erg welkom!
    Dus leuk te werken, minder leuk om de kleine te moeten missen maar heerlijk thuiskomen dus na het werk. Veel knuffelen :)
     
  10. toch3

    toch3 VIP lid

    28 dec 2013
    18.410
    17.372
    113
    sjinkie, fijn dat het je goed bevallen is!
     
  11. Maagd

    Maagd Fanatiek lid

    8 jan 2014
    3.683
    10
    38
    Noorden/ drenthe

    Fijn dat je zo'n leuk terugkomst had op je werk. Dat ging bij mij helaas wel even anders. Bij mij was er niets georganiseerd, ook niet toen ik wegging en tijdens mn verlof ook niet. Maar fijn dat dat bij anderen gelukkig anders gaat.
    Kolven vond ik de 1e keren erg raar om te doen op het werk.

    Hoe gaat het verder met iedereen?
    Ik ben paar dagen goed ziek geweest, funest voor je hoeveelheid melk.

    Zijn jullie overigens al begonnen met fruit/groente hapjes??
     
  12. toch3

    toch3 VIP lid

    28 dec 2013
    18.410
    17.372
    113
    groente/fruit/broodkorst krijgt ze hier wel, dan is ze tenminste stil als wij eten :p Ze heeft er nog niet op gereageerd gelukkig :) Wel was de broccoli duidelijk herkenbaar in de luier ;)
     
  13. Maagd

    Maagd Fanatiek lid

    8 jan 2014
    3.683
    10
    38
    Noorden/ drenthe
    Wanneer ben je daarmee begonnen?
    En boordkorst is dat niet te hard voor n kleintje zonder tanden? Zit me even voor te stellen hoe hij dat weg moet krijgen zonder erin te stikken.
     
  14. toch3

    toch3 VIP lid

    28 dec 2013
    18.410
    17.372
    113
    denk 2 weken terug eerste hapje?
    Broodkorst sabbelt ze alleen op, krijgt ze voor de rest niet veel van binnen maar leert zo wel de smaak/structuur ervan
     
  15. Maagd

    Maagd Fanatiek lid

    8 jan 2014
    3.683
    10
    38
    Noorden/ drenthe
    Ben je niet bang dat het doorslikt?? vind het zo eng
     
  16. toch3

    toch3 VIP lid

    28 dec 2013
    18.410
    17.372
    113
    nee, en als ze het wel doorslikt komt het gewoon in dr maag en krijgt ze hooguit krampen :D Ik denk dat je bang bent dat ze zich verslikt? Nee ben ik niet bang voor, maar ben sowieso niet ze snel bang of moeilijk wat eten betreft.
     
  17. Eef29

    Eef29 Actief lid

    2 jan 2014
    120
    0
    16
    NULL
    NULL
    Ik ben van plan eind van de week L. haar eerste papflesje 's avonds rond een uur of 20.00 te geven en de laatste fles van ongeveer 23.00 uur weg te laten.
    Hebben jullie dit al gedaan? En weten jullie of de dr. Brown fles werkt met pap (rijstebloem) flesje? Of dat er dan niks uit komt door dat ventieltje...

    Verder denk ik dat we inderdaad binnenkort ook maar eens haar eerste fruit/groentje hapje te gaan geven. Ben benieuwd.
     
  18. toch3

    toch3 VIP lid

    28 dec 2013
    18.410
    17.372
    113
    hier helemaal geen papflessen. Bij zoon werkte het juist niet, die werd alleen maar eerder wakker er van. En E. krijgt nu nog bv dus helemaal geen fles
     
  19. Maagd

    Maagd Fanatiek lid

    8 jan 2014
    3.683
    10
    38
    Noorden/ drenthe
    Hier krijgt meneer rond 17.00 een fles en dan een nachtfles rond 22.30. Die laatste durf ik niet weg te laten bang dat ie anders snachts ineens weer komt. hij slaapt nu al 3 weken door na die laatste fles.
     
  20. one of kind

    one of kind VIP lid

    14 feb 2006
    22.149
    278
    83
    Tot hoelaat slaapt hij dan maagd?

    Eef heb je de brede of smalle fles?
    Ik heb bij mijn zoon met de M/L speen van difrax erop toen papflessen gegeven met de smalle.
    DIlara heeft nog geen papfles gehad.
     

Deel Deze Pagina