Toby woog laatst 6500 gram. Sinds 2 dagen krijgt hij nu 4 flessen ipv 5. Gister wilde hij zijn fruit en groente niet, de avond ervoor had hij wel gespuugd en gister 4x gepoept waarvan 3x echt dun, dus of hij is niet helemaal lekker of mss tandjes
Oh super! En dan slaapt hij de nacht door? Hier spugen ze als ik fruit/groente te snel op hun flesje geef dus ik doe het echt tussen de 2 flesjes in, 2 uurtjes voor en 2 uurtjes na. Wat sneu voor hem! Kan je niet voelen of zijn tandjes eraan komen?
Ik heb geprobeerd te voelen maar voel nog niet echt wat. Zijn temperatuur was 37.7. En ook vandaag wilde hij geen groente en fruit. Hij had ook een luier met heel dunne poep en die rook zuur echt niet normaal
hier ook dunne en vaak zure poep, incl luieruitslag heb wel het idee dat er een tandje aan het doorkomen is. Voor de rest echt actief dametje! Maandag nog naar cb geweest met dr. En precies wat ik verwacht had, ze groeit te langzaam. Zeker gewicht zakt snel af nu. Ze is van +1 naar -1 gegaan in die 5 maandjes tijd. Maak me er verder niet druk om, ze drinkt nog goed, ze eet groente/fruit/brood en niet ziek. Ze is zo vreselijk actief en veel wakker dat ze gewoon geen tijd/energie overhoudt om te groeien. Cb maakt zich er drukker om dan ik zelf doe en willen toch echt dat ik de 6maanden controle echt afspraak maak ipv inloopspreekuur. Scheelt ook wel dat D en L ook bovengemiddeld begonnen en voor ze 1 jaar waren eronder zaten, L zit nu zelfs op -2
Toch3 arme E. Hier zitten er in haar onderkaak onderhand 4 klaar en boven ook 4! 2 zijn er bijna doorheen arme meid. Maar ongelooflijk zo snel was Seyhan niet. Kimmiej met groenten en fruit , echt fases. Hier wil ze het de ene keer wel en dan een groot potje uit Duitsland ( 190) en de andere keer heeft ze zoiets van bah. Ze heeft wel nog steeds last van haar reflux ondanks medicatie. Vandaag heeft ze gelukkig weer eens doorgeslapen tot half 7.
Gaat nu gelukkig weer beter, nog een paar rode puntjes maar gelukkig niet alles meer zo vuurrood, de bepanthen doet goed zn werk. One, dat is wel heel snel! Vandaag heeft E. voor het eerst uit een tuitbeker gedronken (uit de babydump-doos), ging veel beter dan ik verwacht had. Zijn er al meer die het geprobeerd hebben?
Toch3 hier nog niet omdat ze nog zo'n last van de reflux heeft. Als de fles te snel gaat ( en die gaat al langzaam) gooit ze zich al naar achteren. Het topje van 2 is er compleet doorheen nu
Geven jullie al brood aan jullie kindjes? Ik las van de week hier op de site ergens dat sommige dat met 5 maanden al geven..
natasjee, ja dat krijgt ze al een tijdje. Korst gewoon zo in de hand, kleine stukjes met boter zo in de mond (boter op aanraden van cb omdat ze al brood/groente/fruit krijgt maar erg langzaam groeit)
Jeetje zeg Eef vreselijk!!! Hier gaat onze dochter al 5 maanden elke dag onder de douche met mn man, ik zal hem zeggen haar extra goed vast te houden pfff... Gelukkig gaat het goed met jullie dochter! Hier gaat het goed! Onze dochter rolt alle kanten op, de kreten vliegen je om de oren haha, eten gaat geweldig en slapen al helemaal!! (21:30 -9:30) Ben benieuwd wanneer de tandjes komen! Brood geef ik nog niet, vind ik ook nog niet nodig. One of kind wat vervelend van dr reflux! Wat doet ze dan, dat je ziet dat ze last heeft? Af en toe denk ik dat onze dame er ook last van heeft. Hoeft ze trouwens geen 'spreidbroekje' meer?
En dan sabbelen ze er gewoon op ofzo? Nou moet ik natuurlijk wel een beetje rekening houden met dat ze 7 weken te vroeg zijn,maar wat eten betreft doen ze het super goed en niet anders dan een voldragen baby. Misschien dan ook maar met brood beginnen. Behalve het boter, kan er verder nog iets op? Sinds Eef haar verhaal durf ik niet meer met de kleintjes te douchen, want dat is mijn grootste angst en ik denk er vaak over na dus doe het nu niet meer.. Zal vast weer komen.
Oooh jeee... het was echt niet mijn bedoeling om jullie te laten schrikken met ons douche verhaal... sorry...
natasjee, zelf zou ik eerst brood geven zonder iets, dan met boter en zo uitbreiden. "Broodje gezond" komt vanzelf wel Het begon inderdaad met sabbelen, zie nu wel meer kauwbewegingen komen. Hoe spreek je Jae eigenlijk uit? blackberry, leuk he, als ze zo actief zijn
Hoi dames, Ben al een tijdje hier niet geweest dus moet wel wat terug lezen (ook van andere topics) Hier gaat mannetje lekker. Vandaag naar CB en ben benieuwd naar z'n voortgang. Hij krijgt nog geen groente of fruit, daar wachten we bewust mee ivm allergieën (mijn man heeft er een aantal) Enige wat niet zo goed gaat is het slapen Snachts steeds wakker. We hebben nachten gehad dat we totaal 10 keer eruit konden. Nu laatste 2-3 weken is dat nog op 1 hand te tellen maar eigenlijk sinds kerst dat hij ziek geweest is is het slapen ook onrustig. Iemand tips? Hij wil overigens dan z'n speen. Of we hem nu met of zonder speen in bed leggen, hij wordt wakker en wordt alleen rustig als je hem z'n speen geeft. Lees dat bij veel de tandjes al doorkomen of in aantocht zijn. Hier nog geen tandjes gezien. Voel ook nog niks Hij bijt soms wel op de speen van z'n fles maar verder nergens op. Gister toevallig koorts maar paar uur later was dat over. Luiers stinken wel maar of dat zuur is kan ik niet zeggen. Nog even en we zitten op een half jaar
Zo lange tijd hier niet gekeken Druk met werken. Met E. gaat het ook super. Ze weegt nu denk ik zo'n 7 kilo en is 65 cm lang Tips voor doorslapen heb ik niet. E. slaapt uit zichzelf door van 8 uur totdat wij haar wakker maken om 6.30 uur of 7.00 uur. Ze word tussendoor ook niet wakker voor een speentje ofzo. Ze taalt niet naar het speentje. (We zijn bofkonten ) Echt groente en fruit geven we haar nog niet. Kan er mijn draai nog niet in vinden. Ik werk van 8-18 uur en ik ben om 19 uur thuis en dan heeft ze al de fles etc gehad en op de opvang doen ze er volgens mij ook nog niet veel mee. Ze vind het ook nog niet lekker volgens mij. Ze weet nog niet hoe ze alles moet doorslikken haha. Gelukkig heeft ze nu nog niet nodig. Tandjes zie ik niet zitten, maar ze komen er wel aan. Laatste paar dagen poept ze vaker en zuur dat het ruikt Maar jee wat gaat het allemaal snel zeg. Heb net foto's teruggekeken en wat is ze veranderd. Verheug mij erop om met haar te fietsen. Nog even geduld
Goede tip van de kraamhulp voor onder de douche. Eerst een hydrofiel luier nat maken en dit om de kleine heen wikkelen. Zo glijden ze niet snel. Ik vond het ook heel akelig en ben er ook telkens bang voor. Kimmiej hier ook al een 4 weken maar komen maar niet door Een klein spleetje maar door zijn ze niet vandaag had ze ineens 38 graden koorts
Toch3, je spreekt het uit als 'Djee'. Van de week maar eens beginnen met brood dan, Senn is daar sowieso wel aan toe, die eet echt alles en gaat krijsen als ik niet snel genoeg ga. Die tip van de hydrofiel luier kreeg ik laatst ook van een vriendin dus dat is wel een goede idd voor onder de douche!