September 2014 mama's

Discussie in 'De mama's' gestart door one of kind, 21 sep 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. one of kind

    one of kind VIP lid

    14 feb 2006
    22.149
    278
    83
    Het is me wat he!
    Er heerst ook zoveel pffff

    Ja hier allebei.
    zit bij ons in de genen helaas.
    Ook altijd voorhoofdholteontstekingen.
    Beiden kids al buisjes en neuspliepen verwijderd
     
  2. Natasjee

    Natasjee Fanatiek lid

    13 dec 2013
    3.357
    678
    113
    Vrouw
    Haarlem
    Mooie namen Boommm!

    Balen zeg dat jullie ukkies weer ziek zijn. :(
    Hier gelukkig allemaal weer beter

    We hadden deze week een weekje samen vrij en hebben het er flink van genomen. Elke dag wel weg geweest. Hebben we noot tijd voor, omdat we nooit samen vrij zijn. Het zwemmen donderdag was wel een hele onderneming. Is geen doen met z'n tweeën drie dreumesen doen! Zwager en schoonzus zaten al in het bad met hun dochtertje.
     
  3. Boommm

    Boommm Niet meer actief

    Elvira. Wat sneu dat K weer ziek is.. Hij heeft het flink te pakken zo te lezen. Heb je al echt koud drinken geprobeerd? Als ik last heb van ontstoken amandelen is ijskoud drinken het enige wat ik wil hebben.

    One of kind. Wat vervelend dat ook Dilara weer ziek is. Het heerst wel weer hier.. Hopelijk knapt ze snel op.

    Natasje. Wauw ja, zwemmen met 3 zal inderdaad een hele onderneming zijn. Wel fijn dat jullie de hele week samen vrij waren en zo genoten hebben!
     
  4. kar89

    kar89 Fanatiek lid

    15 feb 2012
    2.246
    727
    113
    #1484 kar89, 28 feb 2016
    Laatst bewerkt: 28 feb 2016
    Hij drinkt heeo slecht,alleen ice tea perzik en soep gaat erin dus dat krijgt die maar.
    Werd nu alweer wakker met 38.,9 dus we zien de rest van De dag wel weer.

    Haha nou inderdaad natasjjee wat een onderneming lijkt het me.
    Wel leuk dat jullie zo aan het genieten zijn.
     
  5. one of kind

    one of kind VIP lid

    14 feb 2006
    22.149
    278
    83
    Elvis arm ventje.
    Dilara heeft gelukkig iets beter geslapen.
    Lees niet tig keer wakker
     
  6. Natasjee

    Natasjee Fanatiek lid

    13 dec 2013
    3.357
    678
    113
    Vrouw
    Haarlem
    Hoe is het bij jullie?

    Hier waarschijnlijk de waterpokken, fijn. Senn was al wat hangerig dus dacht al dat ie misschien ziek zou worden. M'n zus belde me vanochtend dat m'n nichtje waterpokken heeft en ze morgen dus niet naar haar toe kunnen. Ineens begreep ik waarom Senn hangerig was en zo aan het krabben is sinds gisteren in zijn hals. Daar zitten rooie plekjes wat dus denk ik ook beginnende waterpokken zijn.
     
  7. toch3

    toch3 VIP lid

    28 dec 2013
    18.347
    17.258
    113
    natasjee, dan kunnen ze net zo goed wel gaan als ze het toch al hebben :p Beterschap ermee!
     
  8. Natasjee

    Natasjee Fanatiek lid

    13 dec 2013
    3.357
    678
    113
    Vrouw
    Haarlem
    Haha, denk niet dat m'n zus vrolijk wordt van 4 hangende en zeurende dreumesen, ze is alleen met ze. 😂 Anders zou het idd kunnen. Dank je!
     
  9. one of kind

    one of kind VIP lid

    14 feb 2006
    22.149
    278
    83
     
  10. toch3

    toch3 VIP lid

    28 dec 2013
    18.347
    17.258
    113
    Hoe gaat het nu natasjee, waterpokken?

    E is 1,5 jaar vandaag, hard gegaan!

    Morgen met de oudste naar de KNO, heeft zoveel oorpijn gehad laatste maanden. Waarschijnlijk zijn zn keelamandelen de boosdoeners, die zijn erg vergroot
     
  11. Kiimmie

    Kiimmie Actief lid

    12 jan 2014
    359
    4
    18
    Gespecialiseerd pedagogisch medewerker
    Hè bah waterpokken... Dat lijkt me geen pretje !

    Hoe is t bij jou gegaan @toch3 bij de kno ?
    Jamie had laatst ook zon last bleek ze trommelvliesontsteking te hebben ..
     
  12. Natasjee

    Natasjee Fanatiek lid

    13 dec 2013
    3.357
    678
    113
    Vrouw
    Haarlem
    Wat een stunt, het zijn geen waterpokken! Wat wilt nou, mijn nichtje blijkt dus eczeem te hebben (hun huisarts is net zo een goede als die van ons blijkbaar, aghumz) en geen waterpokken. Senn had zo een jeuk in zijn hals en krabte dat open en mijn zus zei dat bij m'n nichtje het er hetzelfde uit zag. Ja dat snap ik nu wel! Senn is natuurlijk een eczeem kindje dus die had blijkbaar eczeem open gekrabt en mijn nichtje dus hetzelfde! Dat is gewoon echt toeval dat ze het tegelijk hebben en er hetzelfde uitzag door het krabben.

    Gisterenavond heeft Jae zijn bed onder gekotst en om 5 uur vannacht kon ik hem verschonen en omkleden, want hij zat helemaal onder de poep tot in zijn nek, lekker smakelijk. En vanochtend bij het wakker worden zat Vince tot in zijn nek vol! Vanmiddag met Jae tussen het werken door naar de huisarts geweest. Meneer had 3 keer blauwe lippen, vinger en tenen dus wilde dat even laten nachecken, want hij voelde niet koud. Blijkt dus te komen door virus wat ie onder de leden heeft, dan kan het zuurstofgehalte van slag zijn en daardoor dat ie dus blauw aan liep. Echt, het is nooit saai zo! :D
     
  13. Natasjee

    Natasjee Fanatiek lid

    13 dec 2013
    3.357
    678
    113
    Vrouw
    Haarlem
    En hoe was bij de KNO arts toch3?
     
  14. kar89

    kar89 Fanatiek lid

    15 feb 2012
    2.246
    727
    113
    Oh he bah bij jullie hebben ze het ook elke keer te pakken he natasjee.
    Vanacht betere nacht gehad?

    Hier k gelukkig weer beter,alleen nog lekker snotteren.
    Hopelijk word die nou voorlopig niet ziek is wel even genoeg zo. Na elke maand ziek.
     
  15. Natasjee

    Natasjee Fanatiek lid

    13 dec 2013
    3.357
    678
    113
    Vrouw
    Haarlem
    Sinds december is het hier ook steeds raak idd. Vannacht een goede nacht gehad, gelukkig. Jae vanochtend alleen weer helemaal onder de poep, waterdun. Ik kom niet meer aan m'n was roe, omdat ik steeds die vieze dingen eerst moet wassen. :p Vandaag vrij dus kan ik de gewone was wegwerken.

    Hoop ook voor jullie dat het even weg blijft!
     
  16. Boommm

    Boommm Niet meer actief

    Toch3. Hoe was het bij de kno? Hier gaan binnenkort ook bij N haar amandelen eruit. M ook als ze oud genoeg is en ik moet zelf eigenlijk ook nog. Stomme dingen zijn het.

    Natasje. Wauw haha wat een blunder van die huisarts ook. Maar wel fijn dat het geen waterpokken zijn.
    Wat rot dat ze zo aan het kwakkelen zijn. Het heerst wel heel erg, maar snap wel dat je druk bent met wassen nu haha. Is geen beginnen aan zo.. Hopelijk knappen ze snel op. Hier helpt geroosterd wit brood altijd goed.

    M en N zijn heel veel aan het ruziën de laatste paar dagen. Ze zitten elkaar echt in de weg en M kan echt heel fel zijn dan, keihard aan haren trekken en bijten.. Ze zullen wel ontregeld zijn door de geboorte van V, maar echt gezellig is het niet :D
     
  17. Natasjee

    Natasjee Fanatiek lid

    13 dec 2013
    3.357
    678
    113
    Vrouw
    Haarlem
    Echt een blunder inderdaad! Blijkbaar is eczeem moeilijk te zien ofzo haha. Onze huisarts zei laatst dat Senn krentenbaard had en dat was dus uiteindelijk ook eczeem. Erg slecht!

    Oh, dat klinkt gezellig bij jullie! Zullen inderdaad wel van slag zijn door de geboorte van hun kleine zusje. Hopelijk is het snel over!

    Hier zijn ze elkaar de laatste dagen steeds aan het aaien, zo lief. Ik krijg ook steeds een aai over de bol! Soms begint het met aaien en eindigt het met slaan, maargoed het blijft schattig. Lees steeds dat dit zo een rot leeftijd is en zeker bij de meerlingen lees ik dat het echt terroristen zijn samen, maar ik merk er echt helemaal niks van.

    Hoe zijn ze bij jullie nu? Hier zijn het soms echt ook wel draken en tegendraads, maar over het algemeen zijn ze heel rustig. Ze klimmen nergens op, blijven over het algemeen overal vanaf als ik zeg dat het niet mag (glazen en bekers etc) en ze luisteren best goed. Ik verbaas me er best over. *klop het even af voordat het binnenkort raak is*
     
  18. toch3

    toch3 VIP lid

    28 dec 2013
    18.347
    17.258
    113
    KNO: Ging goed, goeie arts/assistente die D echt betrok en veel eerst aan hem vroeg (bijv filmen van consult omdat ze nog in opleiding is) en dan pas aan mij. Bij de hoortest was duidelijk dat D minder hoort en er vocht achter het trommelvlies zit. 30 maart kan hij al terecht voor buisjes. Het was wel grensgeval van wel/niet ingrijpen maar ik heb ervoor gekozen om het toch wel te doen, voelt verstandiger.


    natasjee, haha, wat een grap. Zo totaal verschillende dingen. Wel balen zeg, eczeem :( heb het zelf als kind ook gehad, gelukkig niet vaak.
    En zeker niet saai bij jou met 3 van die jongens die je aan het werk houden :D


    boommm, E is ook echt een kattekop naar de oudste 2 toe, dus misschien ook wel leeftijd? Dat hoop ik meer dan dat ze mijn karakter heeft :D
     
  19. toch3

    toch3 VIP lid

    28 dec 2013
    18.347
    17.258
    113
    E speelt over het algemeen heel rustig, maar ook streken dat ze ineens overal op klimt. En broer en zus mogen niet overal aanzitten :D naar ons toe een grote knuffelkont. Luistert over het algemeen ook wel goed, behalve als ze moet slapen haha.
     
  20. toch3

    toch3 VIP lid

    28 dec 2013
    18.347
    17.258
    113
    Morgenmiddag naar school, E inschrijven en ze is nog zo klein
     

Deel Deze Pagina