Basisschool. Dorp heeft geen psz, ipv daarvan Voorschool voor de 3jarige (komt op hetzelfde neer) wat bij de school in zit, inschrijven voor de voorschool betekend automatisch ook voor de basisschool
Dat is wel handig! En dat is vanaf 3 jaar? Hier gaan ze gelijk als ze 2 zijn, als er plek is tegen die tijd. Kan ook later, maar, omdat ze altijd met z'n drieën zijn en toch te vroeg geboren vind ik het belangrijk dat ze gelijk gaan.
ja vanaf de 3e verjaardag, wel afhankelijk van de plaatsen die ze hebben. Gaat op beurt van inschrijving, dus baal er wel van dat ml van het weekend pas handtekening kan zetten en dus maandag formulier pas ingeleverd kan worden
Hier zal die niet naar de pzp gaan omdat die 2 dagen naar de creche gaat,dat vind ik genoeg. School weet ik nog niet aangezien we niet weten of we hier dan nog wonen. Hier vandaag lekker dagje vrij,want oma is jarig dus daar gaan we straks gezellig heen. Gisteren zijn we naar een binnnenspeeltuin geweest,zo leuk. Meneer gaat van de grootste glijbanen af,klimt en klautert. Hij word opeens zo groot,speelt het liefste heel de dag buiten.
Ik zou willen dat ze hier buiten konden spelen, maar heb helaas alleen een dakterras met houten vlonders die niet helemaal doorlopen tot aan de schutting. Zit een ruimte van zo een 20/30cm tussen dus ben als de dood dat ze ertussen vallen. Dat gaat dan ook zeker gebeuren. Dat was me weer het weekje zeg.. Dinsdag van de trap gedonderd met Jae, nouja ik sloeg een paar tredes over waarna ik denk ik door mijn benen op de grond ven gezakt. En vandaag Vince met zijn kop op de punt van de kast gevallen en is gelijmd. Nou hebben sommige van jullie dat al gevolgd op fb. Het is nooit saai zo!
Ja had het gelezen op facebook. Wat een week zeg,gelukkig gaat het nu wel met de mannetjes.. en mama? Wij gaan altijd naar een speeltuintje op de hoek of bij het park. Hier.alleen een simpel balkon. Maar met 3 dreumessen iets lastiger haha
Met de mannen gaat het goed! Jae had sowieso al niks gelukkig bij het vallen. Vince is een bikkel. Heeft heel kort gehuild na het vallen en daarna gewoon lekker vrolijk en aan het kletsen de hele avond. Zelfs het schoonmaken vond ie niet erg. Moest hem nog wel in de houdgreep houden van de arts, omdat hij nog wel eens tegen kon gaan stribbelen. Hij bleef gewoon stil liggen.. Ik alleen een zere elleboog met een schaafwond en een beetje blau dus het valt allemaal mee gelukkig. Fijn zo een speeltuintje in de buurt! Hier zitten er wel 2 om de hoek, maar geen omheining omheen dus in m'n eentje niet te doen met 3. En de grote speeltuin is net iets te ver lopen voor even dus dat doe ik straks met mooier weer wel
Nooit saai zo haha Hier gelukkig wel aardig grote tuin, alleen weinig zon kom ik nu achter. Als de zon straks hoger staat meer hoop ik
Hoeveel dagen gaan jullie kleintjes ( straks ) naar de psz? Hier is het iig zo dat ze twee ochtenden moet per week. Ik wou eigenlijk 1 ochtend, maar moet minimaal twee dagdelen afnemen...
Sowieso ook 2 dagdelen. Dinsdag naar het cb en misschien dat ze wel meer dagdelen adviseren (mag, maar dan moet het wel vergoed worden). Merken jullie ook dat de kinderen andere klanken beginnen te krijgen? Vind het zo grappig! Ze zeggen ineens dingen dat ik denk, huh? Zijn er al moeders weer naar het cb geweest? Vind het altijd leuk om lengtes en gewichten te weten!
Leuk he natasjee K gaat ook meer kletsen(verstaanbaar)haha,lichaam delen aanwijzen en meer snappen. En een flinke eigenwil ontwikkelen Wij moeten volgens mij begin april weer,ben ook erg benieuwd. Volgens mij gaat die de lengte in want zijn broeken worden te kort..
E is opgegeven voor 2 ochtenden Klanken: ja hier ook, probeerd veel na te zeggen cb, ik hoef in juni pas weer volgens mij
Ja zo grappig! Niet met 18 maanden toch3?? Ik heb gisterenavond goed online geshopt. 3 longsleeves van Vingino, 1 t-shirt van Vingino en 3 t-shirts van Petrol allemaal met 50 of 60% korting. En vanochtend echt een te leuke spijkerbroek bij de Wibra voor 7 euro! Wel 1 maat te groot, maar die passen ze binnenkort wel.
Ahoke ook wel redelijk veel die dus twee dagdelen doen thanks voor de reacties ! Waar had je geshopt natasjee?? Klinkt goed hihi. Jamie was week geleden op het CB geweest en is 84 cm en weegt bijna 11 kilo . Van een klein iniminimeisje naar een grote dame hihi. Hoeveel wegen jullie kleintjes ?
Netjes Kiimmie! Ben heel erg benieuwd naar die van mij, dat weten we dinsdag. Ik denk Jae en Senn rond de 11.5kg en Vince rond de 13 kg, maar kan er ook totaal naast zitten. Lengtes zou ik echt niet weten. Hoe groot was he meisje de vorige keer met 14 maanden? Hier waren ze toen 79cm.
Thanks voor de tip ! Ga ik ook maar eens kijken.. Ze groeit zo snel. Heb even het boekje erbij gepakt bij 14 maanden was ze 10035 gram en 78.8 cm ! Ze is nu sprintje aan het trekken hihi. Bij jou ook allemaal mooie waardes toch ! Mooie namen ook trouwens !
Ja moet je doen! Zijn wel zomer en winter kleertjes van 2015, maar dat maakt mij niks uit. We gaan in de zomer 2 weken naar Spanje en dan trek ik ze overdag met ijsjes eten liever wat goedkope kleertjes aan Dan zullen ze hier nu ook wel rond de 84cm zijn en waarschijnlijk toch lichter dan, want Jae en Senn waren de vorige keer 9.8 kg en die 2 bewegen zoveel dat ze dan niet meer zoveel aankomen. Niet dat alle kindjes hetzelfde groeien en jouw kleintje is een meisje. Maar wilde even een beetje vergelijking. En dank je wel!