Staan, Gabriëlla staat wel eens naast me in de bank tegen de leuning naar buiten te kijken. Als ze niet té druk doet, blijft ze lang staan.. Wintersport, I love it, ben ook echt een doorgewinterde wintersporter. Elke winter gegaan, op 2009 en 2010 na. Ging vaak 2x ook met mn ouders of opa en oma. Ben meer als 20x geweest al.. En mis het nu ook echt, kan niet wachten tot volgend jaar.. Sta sinds dat ik 11 ben op de snowboard na jaren geskied te hebben..
@ Sofie, ja inderdaad maar werkt echt heel fijn hoor.. zo heb ik voor torties de nieuwste zomerjas van vinrose geregeld voor inkoopsprijs, die is ook bij een andere webwinkel weg gehaaald.
Kleine zit weer lekker met mama te computeren. Ze zit er dan ook zo beidehand bij! Ze zit alleen telkens aan de touch-pad muis van de laptop, dat is wel een beetje irritant
goh das echt wel makkelijk hè dat jullie zo kunnen zaken doen! en dan zijn jullie met veel winkels??? eerised:hier slaagt noa continu op het toetsenbord en vrij hard,ze vind het geweldig dat ze lawaai kan maken!
Goedenmorgen dames. Zo te lezen zijn er hier veel dames kinderkledingkoopverslaaft , hier kopen we ook wat makkelijker wat voor de kids dan voor onszelf maar het blijft wel binnen de perken vinden we Gisteren op visite geweest bij vrienden, die hebben 4 kinderen mijn god wat een drukte zeg, pffffff was na 2 uurtjes helemaal kapot vooral omdat de oudste 2 (12 en 10) elkaar constant in de haren vliegen. De jongste 2 (3.5 en 2) waren met Kylian heerlijk buiten aan het spelen en hoefden we neit naar om te kijken en Kinley was alleen stil als ze wat te eten had Maar goed we zijn zelf maar even aan het meten en wegen gegaan en ze is nu 74 cm en 9500 gram. Groetjes Anita
Hier mag Lorenza van mij niet opde knopjes of aan de muis zitten van de laptop hoor Manolito zit er soms ook aan, maar dat mag ook nog niet van mij, als hij dalijk wat ouder is, leer ik het hem wel, maar nu hoeft het nog niet.
Ja bijna alle webwinkels werken op die manier. Ik ga even boodschappen doen met Linde, wil vanavond gezellig met zijn 3en eten, dus ga aardappels met brocolli eten
Kinley is goed gegroeid Pluk. Super!! Ik ga nu even potje fruit geven aan de kleine, tot zo.. Ikbenhetmaar, lekker, brocoli. Gezellig ook al ze mee kunnen eten he. Ik moet nog steeds een kinder stoel kopen, haha.
Ik vind het ook gezellig als ze mee eet, maar als ze een potje krijgt eet ze ook dezelfde tijd als ons, dus we eten altijd samen.
hier eet noa voorons warm en s'avonds zit ze mee aan tafel en krijgt ze een halve liga! trouwens,ze is die liga beu gegeten,zijn er nog andere koekjes die ze mogen eten??
oh ga ik dan eens kopen voor noa,misschien dat ze die dan wel weer lekker vind en dan kunnen we wat varieren.
Ja die krijgt Lorenza ook soms en mano wilde er van de week ook 1 en hij vond hem ook gewoon lekker Ik d8 dat lust hij vast niet, maar toch wel.
Yanoah heeft ook nog geen tanden hoor! En hij is van 1 september... Zijn zus en broer hadden op die leeftijd al meerdere