ik begin ook ziek te worden hoor volgens mij, heb echt dat drukkende gevoel zeg maar voordat je verkouden word en ben moe en heb een beetje hoofdpijn. @ jusi, beterschap meid !!
Oh ben benieuwd of ik ook dat pakketje van blueband ga krijgen heb ik niet bij mano gehad volgens mij.
Ja , maar ja ik vond het niet erg hoor, hij kon het eht niet handelen zeg maar dus ja en me moeder vind het leuk om op te passen dus en ze woont vlakbij dus dat was wel makkelijk, maar ben wel blij dat hij het nu wel wil.
Joyce, jij ook al? Jeetje volgens mij heerst het echt.. Allemaal snotterende en zieke mensen. Franceska, jij ook dus. Heb geen flauw idee eigenlijk via wie of wat het komt, dat ze mijn gegevens hebben.. Één van de baby-dozen? Vind het wel een grappig bordje. Mn neefje had hem toen ook!
Joyce, ja ik zou het niet leuk vinden! Maar als ze echt heel hard ging huilen ofzo. Moet wel zeggen dat Fer veeel geduld heeft met Gabriëlla, in de kraamweken was hij ook altijd degene die 's nachts op liep met dr. En ik bleef lekker liggen altijd.. En nu ook vaak, als ze verdrietig is, zit ze bij papa als hij thuis is..
@ blue band bordje: lag gister in de bus ja! @angst heb ik ook wel een beetje hoor. Ik heb echt zó lang op Roos moeten wachten, voor mij is ze het kostbaarste wat er maar bestaat (ja..jullie kindjes voor jullie ook, natuurlijk) Als het heel stil is, sta ik toch nog al eens aan de deur te luisteren of ze nof ademt. Als ze slaapt kan ze zó oppervlakkig ademen! best griezelig. Maar ik neem ze niet in bed, omdat ik heb begrepen dat het juist de kans op wiegendood groter maakt. @badring: ik heb er ook eentje. maar ze kan nog niet echt helemaal zelfstandig zitten, dus dat lijkt me niets. Zo'n badkussen: dat leg je dan gewoon op de grond van de douchehoek ofzo????
Bordje, heb ik vandaag ontvangen, of gisteren, kan ook, leeg op maandag nooit de brievenbus omdat er eigenlijk NOOIT wat in zit .. Badring, gebruik ik ook nog niet.. Ze kan nog niet helemaal zelfstandig zitten! Alleen vind ik dat ze er maar moeilijk in komt.
@ eerised, ja ze heeft beide keren echt net zo lang gehuild totdat ik weer terug was en hij heeft toen ook alles geprobeerd met haar flesje , speentje liggen bij papa enz. maar niets hielp en als ik dan thuis kwam was ze gelijk stil En dat frustreerde hem gewoon en dan 2x zeg maar. Jef heeft bij mano ook alles gedaan hoor , maar echt oppassen toen hij zo klein was ook niet volgens mij, maar hij ging er toen ook 's nachts uit voor me zodat ik lekker kon blijven slapen, bij Lorenza wilde hij dat ook doen en heb hem er ook 's nacht voor wakker gemaakt, maar ja de eerste week kon hij zoiezo niks doen omdat ik borstvoeding gaf en daarna ben ik het ook gewoon zelf blijven doen omdat ik het toch al weer gewend was en ze sliep al heel snel door natuurlijk. Hij helpt verder echt harstikke goed hoor en Lorenza is nu ook echt een papa's kindje (meisjes meestal volgens mij)
Hier geen badring, ik zet haar kleine badje in het grote bad en in haar badje doe ik dan een anti slip matje.. en zo blijft ze prima zitten.
@ badring, nee is niet echt handig als ze nog niet kunnen zitten, maar als ze wel kunne zitten vind ik het echt wel handig, heb je ook je handen een beetje vrij als je ze in bad doet en dan kan Lorenza ook smaen met Mano in bad.
Hier is Jurgen eigenlijk maar weinig alleen thuis met Kenji. Afgelopen zondag toevallig, maar hij heeft er geen moeite mee gelukkig. Anders had ie ook dikke pech.
Badring, ik had hem gekregen dusja.. Hopelijk gaat het straks wat beter, want ze zat gewoon klem met er uit halen en in doen. Het kleine badje vind k echt niks meer, zeker nu ze nog niet goed kan zitten, is niks als ze er in ligt te drijven! Beetje krap. Joyce, haha dat begrijp ik wel dat hij gefrustreerd was dan.. Gekke kindjes zijn het ook! Fer gaat er nog steeds altijd uit, smorgens maar snachts ook als het nodig is. En als ze verdrietig is ook, dan loopt hij rond en verteld hij hele verhalen en doet ie helemaal gek, zo schattig! De eerste week kon ik geeneens zelf wat doen, was niet veilig als ik moest lopen met de kleine.
Fer is ook weinig alleen thuis, komt wel eens voor. Als ik boodschappen ga doen, en 2x toen ik ging stappen en een keer een middagje met m'n moeder weg. Maar hij doet het al vanaf het begin goed dan.
Oww ja hier is ruben ook alleen met haar hoor als ik boodschappen ga doen, maar tegenwoordig ook de zaterdag hele dag als ik werk.