sann, mss kun je nog iets onlien bij h&m scoren, dat hoef je pas na 1 maand te betalen..en in januarie krijgen we weer kinderbijslag...dus mss is dat nog een optie...klote is dat heh financieel krap zitten..pffff...ik be blijd at wij er nu uit zijn...maar ik weet hoe je je voelt hoor! mis ik iets...wat is er met je man? vaart hij!? ja sorry dit heb ik nooit gevolgd!?
Het is altijd of kerst of oud en nieuw aan boord. Vorig jaar oud en nieuw dus nu met kerst en dan ga ik idd lekker naar m toe.
lekker naar de mac. Hebben wij laatst ook weer s gedaan. Meiden voor het eerst allebei een eigen happy meal.
Zo, alles gelezen weer. Ben weer s supertrots op Aelinn. Ze zegt dr eigen naam!!!! En nog veel meer dingen. Wijst ze naar de kerstboom en zegt boom moooooooi.
ahaaa, jeetje lijtk em best heavy, zeker heo jij je nu voelt enz.. ja bij h&m is er nu sale...er is wel heel veel uitverkocht, maarja wie weet toch.. leuk dus je gaat op de boot kerst vieren ...gezellig toch! ff andere omgeving!
zoo das goed!@!! leukk zeg!!! hier doet hij wel als ik vraag "wie is mama's grote jongen" ...en dan wijst ie zn borstkas aan hahahah
hormonen werken er ook een beetje aan mee, maar voornamelijk door stress. is bij mij ook ontstaan door ptss
gaaf. denny loopt aan 1 vingertop en ik weet zeker dat hij heel goed zelf kan lopen. hij heeft die vinger ook echt niet meer nodig om evenwicht te houden ofzo. maar als ik zijn handje loslaat gaat hij gelijk op zijn knien zitten. hij vindt het gewoon nog te eng om alleen te lopen denk ik
er zullen toch wel toeristische gebieden zijn die gewoon veilig zijn? dat hoop ik tenminste wel. ik hoop dat ze het heel erg naar hun zin hebben
wij hadden afgelopen maandag alles binnen versierd. nu nog even lichtjes buiten rond het hek en dan is het klaar. ik moet nog een paar kaarten schrijven, maar dan moet ik ze maandag eerst ff kopen haha.