ja zeer waarschijnlijk wel hoor. het wakkert natuurlijk wel een hoop aan. ik blijf er op hopen dat aan het eind van de therapie mijn migraine een stuk minder zal zijn.
oh wat leuk zeg! hihi de mijne hebben het maar 4 jaar volgehouden ...waren wel 10 jaar bij elkaar, dat weer wel
hoop het zo voor je! echt vreselijk, mn tante heeft het ook al jaren, maar zit ook al jaren thuis...soms werkt ze weer ergens, maar vaak gata ze er da weer weg, odmat het ehct niet gaat...maar wat jij al zei, je wordt er niet op afgekeurd..tenminste zij niet.. zij moet sosm dagen lang in een donkere kamer slapen...ehct geen doen lijkt mij.. Maar ik las laatst iets over voeidngsstoffen en e-nrs...en dat zijn soms ook veroorzakers van migraine enz...in sommige producten zitten bepaalde e-nrs altijd..en als je dat altijd eet...zou het zomaar kunnen dat dat het veroorzaakt, zonder dat je dara inf eite achter zou komen...omdta je gewoon het idee hebt dat je nromaal eet!
ik had ene nesteldrang aanval gister avond ging cadeautjes inpakken en kerstversiering ophangen...van het 1 kwam het ander....ineens zat ik al Mirza's speelgowed uit te zoeken, toen de woonkamer veranderd, toen de badkamer uit te zoeken en op te ruimen...en toen was de woonkamer een enorme troep..pff ging pas 1 u slapen!
ohaj en had ook nog ff een wasje gedaan en een ander opgehangen hahah en nog was weg gewerkt in de kasten! moet vandaag ook weer een hoop doen...ehct ff dweilen! wel lekekr ene hoop speelgoed van M gaat naar zn kamer...huis stond propvol!
kortom aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
ja dat kan ook idd. ik weet dat ik wel een beetje op pasta´s reageer al is dat al veel minder dan een paar jaar terug. verder heb ik dat nog niet uitgeprobeerd, maar zou ook niet goed weten hoe je al die e-nrs afzonderlijk zou kunnen testen. met bloedtest zal wel gaan, maar dan zou ik voor elk e- nr weer opnieuw moeten laten testen en dat is onbegonnen werk natuurlijk
nee dan zou je een btj moeten inlezen en verdiepe in e nrs...en dan kan je lijstjes op internet vinden waarin bepaalde nrs zitten, sommige zitten echt bijna in alles..maar dan zou je es kun en lettten op bepaalde producten en of merken..als je dat zou schrappen enz.. volgens mij als je wat googled op migraine/hoofdpijn en e nrs, kom je mss wel ervaringen tegen ofzo!
hee meiden, vannacht om 4 uur was ik eindelijk thuis. zooo fijn om weer bij mijn kindjes en man te zijn, kids waren helemaal blij toen ze mama weer zagen haha, ik heb een prima vakantie gehad, maar ben blij dat ik weer thuis ben, het is wel 1 keer en nooit weer, egypte zelf is ook geen prachtig land, wij zaten trouwens prima, alles was beveiligt en wij zaten in egypte azie en daar waren helemaal geen rellen ofzo dus het was allemaal prima, ik ga nu slapen, ben kapot, ik leg later nog wel meer uit over de vakantie haha,
mejojo, ik dahct gister nog aan je, wanneer je zou terug komen! jammer dat het niet voor herhalig vatbaar was, maar ach...je vakanti eheb je gehad! lekekr slapen, ben beneiuwd naar je verhalen !