Hoi Meiden, Ik praat hier niet echt mee kan het niet allemaal bij houden hier jullie praten zo veel haha Maar wilde met jullie delen dat wij een DOCHTER mogen verwachten! Alles gaat goed met haar en we zijn dolblije ouders Hier een foto van de kleine meid: Bekijk bijlage 144746 Alle andere meiden ook gefelciteerd Liefs brenda
Gefeliciteerd met de ROZE en BLAUWE wolken !!! HEt gaat hier wel goed. Ik hoef niet meer zo extreem veel te spugen het eten gaat nu gaanderweg ook beter. Kan nog niet alles eten en het is niet veel maar het is wel wat ! Ik moet 26 weer terug naar de Gyn. En met de dietiste heb ik veel telefonisch contact.
Bedankt voor alle felicitaties dames!!! Door de voorspellingen van een aantal mensen dat het een jongetje zou worden, had ik er op de een of andere manier niet op gerekend dat het een meisje zou worden!! Terwijl dat wel mijn eerste gedachte was toen ik net zwanger was, en het was ook gependeld.. Dus het was echt verrassend!! @ Aichaatje, jeetje wat een gedoe weer met je ouders!!! Probeer je er maar niet al te gek door te laten maken, hoe moeilijk dat ook is.. @ Starlady, ik zag je site onder in je handtekening staan. Heb even een kijkje genomen. Hartstikke leuk zeg! En jeetje wat een verhaal!! Wat knap dat jullie zijn blijven volhouden! Het is jullie absoluut gegund en wat fijn dat je weer een mijlpaal hebt bereikt met 19 weken. @brenda1987 gefeliciteerd!!! en wat bijzonder die foto!! Gisteren hebben wij om het te vieren dat we een dochter krijgen het 1e roze baby pakje gekocht en n jurkje!! Kan nu ook gaan nadenken over het kamertje. Omdat we in een huurhuis zitten denk ik dat ik voor een grote muursticker ga ipv behang of schilderen. Heeft iemand van jullie tips voor gordijnen?? Heb daar nu een verduisterend rolgordijn hangen en wil dus nog iets van gekleurde gordijntjes eroverheen. Anders wordt het wel erg kaal qua kleur.
Meiden, wat waren er veel vroeg wakker voor een zondag.. Hier zelf om 6 uur.. Moest om 7 uur werken.. Zit nu lekker in het zonnetje te lunchen. En ff bij te lezen.. Nog gefeliciteerd meiden die gister jarig waren! En nog wat geslachtjes gezien...leuk leuk.. Ik heb pas 9 mei de echo.. Duurt nog lang voor mijn gevoel.. Ik begin de kleine steeds vaker te voelen.. Kan niet wachten tot mijn vriend het ook kan voelen.. Cos: fijn dat het wat beter gaat!!
Go girl!! Hier ook heel langzaam....ben nog wel steeds misselijk als ik iets over eten lees of ruik..maar ja.. Leuke dag gehad gister?
hey meiden, kom even een teken van leven geven! Ben ontzettend druk. Donderdag gaan we op vakantie, en moet nog aardig wat doen. maandag en woensdag werken, dus dinsdag als een gek alle laatste dingen halen. Jullie zullen me dus wat minder zien hier
@Becky, wat zegt je gevoel..roze of blauw?? Hier langzaamaan wat beter... . Gister maar 1 keer gespuugd.. Hubbie is vandaag begonnen met de babykamer, yeah! Echt tof. Ik zit in de tuin te breien..OMG..wat klinkt dat saaaai haha.
Mik Ja verjaardag was wel leuk hoor. Alleen druk en de hele avond best wat buikpijn gehad. Ik zit ook in de tuin te breien * hahaha* Hoever ben je al ?
jeetje wat vreselijk saai zeg hahahaha Wat goed maar 1 keer gespuugd, houden zo he. Hier geen gevoel eigenlijk, heb al 2 totaal tegenovergestelde zwangerschappen gehad dat we et Gino voor 100% wisten dathet een meid zou zijn maar nee was weer een jongen, dus ik vertrouw niet meer op mn gevoel. (mn vriendin zeg vanaf het 1ste moment dat het wel een meid is, van dr zus had ze het 2x goed dus nog geen idee hier hahaha volgende week vrijdag weten we het hopenlijk)
Hihi hier ook lime groen en daarbij Zuurstokroze (omdat we een meisje krijgen)... vind het een leuke kleurencombinatie..
Poeh .. wij hebben nog geen idee hoe we de babykamer gaan inrichten !! waarschijnlijk wel wat met metallic grijs en wat daarbij ... .maar wat nog geeeen idee !!
Probeer voor familie (hier niet in de buurt) een site bij te houden... Met ons dochtertje destijds ook gedaan... En ja elke week extra is voor mij (natuurlijk voor iedereen) maar vooral voor mij zon mooie mijlpaal. Nooit verwacht ooit nog zo ver te komen en ook niet dat alles (tot nu toe) zo goed zou gaan...
Brenda GEFELICITEERD!!! Fruity leuk om gericht spulletjes te kopen en over de kamer na te denken!! Gordijnen; geen ervaring mee.. Jolan succes met de voorbereiding, lekker aftellen naar een heerlijke vakantie!!!! Mik fijn dat het bij jou langzaam ook steeds iets beter wordt! Hoop dat wij de flat op korte termijn verkopen dan kunnen we ook eindelijk echt kinderkamertjes gaan creeeren! Tot die tijd liggen we gezellig met ons allen op 1 slaapkamer (gelukkig wel een héle grote) Ga zo proberen een mooie opname te maken met de angelsound, ben benieuwd of dat vandaag wel wil lukken.
hmm kon het hartje niet vinden, maarja ben ook nog niet zo geoefend morgen maar even goed opletten waar de vk het hartje vind..