ehh.. ik ga morgen bij de trouwauto kijke een mg cabrio.. zondag ga ik naar een wedstrijd van ijslanders, ik rij de trailer dus zal de hele dag daar zijn hoop op een beetje mooi weer en neem denk maar ff een stoel mee hahah..
Rosa@ Dikke knuf en gecondoleerd! Wat naar van die zusters, hoop dat je daar niet meer heen hoeft! Juffie@ Mooi buikje!!
Goedemorgen allemaal, meeting: er is een tijdje niets meer van het regelen van de meeting gekomen, dus wil ik wil deze week er weer een beetje aan beginnen... Er is op onze hyves een hele mooie poll aangemaakt door moetie, maar er zijn nog maar 6 dames die zich hebben aangemeld met de datums erbij, dus wil iedereen die nog mee wilt met de meeting deze poll invullen. juffie: zou jij nog de locatie op jou willen nemen? Want jij weet toch een beetje de hots en nots in omgeving utrecht? Voor de rest weinig te melden, gaat zodadelijk de babykleertjes strijken, boodschapjes doen, speeltuin bezoeken en een hoop rusten, want maandag mag ik weer gaan werken na 2 weken vakantie te hebben gehad. Maar het is voor mij dan nog maar 11 daagjes werken tot mijn verlof (27 juli) die laatste lootjes op mijn werk zullen wel zwaar zijn, zijn jullie dames ook al een beetje aan verlof toe? Greetzzz....
Ik zat gister net aan de meeting te denken toen ik met Christian in het park aan het wandelen was. Ik ga eens ff navraag doen
Zo ik ga nu richting vriendin voor haar vrijgezellenfeestje. Hoop dat ik het een beetje trek de hele dag. We gaan wel iets heel leuks en relaxt doen dus dat komt vast goed!
have fun cos!! ik ga ontbijt halen met de kleine man, mn grote man is de kast van de kleine man in elkaar aan het schroeven
cos veel plezier!! meeting.. ik heb er zin in..zal zo kijk of ik de poll heb ingevuld (dacht van wel) verder zo ff naar de auto kijken.. en verder de heledag lekker niets!
Zoooo de kast van Christian staat, heerlijk!! Hij slaapt nu, kan straks even alles lekker inruimen Ohh wat een heerlijk gevoel, ieder zn eigen plekje
Zo ik ben toch maar naar bed gegaan na spuugpartij 3. Voel me nog niet lekker... Kom op, moet beter worden want morgen gaan we naar een vriendin in Zeeland op bezoek... Ik heb net wat rozijntjes gegeten, ook goed voor de darmen.. Nu maar even wakker worden en het huishouden en Trendhopper, tsja dat komt volgende week dan maar mooi..
juffie, hoop dat je je beter voelt morgen.. ik ben ook al weer aan het inkakken op de bank.. (heb niet eens wat gedaan vandaag)
Zo ben al even weer terug van een heerlijk dagje relaxen. Lekker in de Spa geweest daarna lekkere gezichtsbehandeling gehad. Toen best lekker gegeten ik heb maar van alles kleine beetjes gedaan. En dat ging best goed. Lekker gedoucht met allerlei scrubjes en zoutjes. En nu ben ik moe echt moe. Lekker aan het nagenieten op de bank.
Het is vandaag wel rustig gebleven met kleppen... Hier eigenlijk weinig te melden, gaat even de keuken opruimen want er komt zo visite.... Toedels
Hier ook weer is voor t eerst in tijden een lekker rustig weekendje !! echt heeerlijk : ) morgen lekker uit eten met de hele familie want mn oma is 80 geworden ! Nog 5 weekjes werken tot mn verlof .... begin er ook echt aan toe te zijn nu !