haai meiden hier eventjes wat minder de spier die bij mijn vorige zwangerschap gekneld zat in mijn bekken en me behoorlijk wat pijn zorgde zorgt nu weer voor problemen komende week naar de ha voor een voorschrift voor fysio ik heb de spier nu weer losgekregen met oefeningen die ik vorige keer moest doen maar weet niet of dit altijd zal lukken sorry voor ego en niet reageren
Zuurtje@ Dikke knuf!! Net met Aviv naar de kapper geweest! Nu is m`n kleine jongetje weg en ben ik thuis gekomen met een grote vent.. Zucht wat gaat dat snel!! Foto Maar hij heeft wel een lekker Nederlands koppie!! Dutch genes rule!! Yeah!!
@ Zuurtje WAt balen meid Werkt een warm bad niet? OF een warme plak op de plek... Ik zal zo de foto van je zoontje ff bekijken. WOensdag komt hier de tussenmuur Dan kunnen we dat weekend erop gaan behangen Wij hdden chinees zoooo lekker maar voor 5minuten..
@Breastmommy, leuk dat je moeder komt kramen. Hoe doet ze dat dan qua vliegticket? Blijft ze lang? @Aichiaatje, dus nog wel medicijnen, nou ja maakt ook niet uit, als zij nog maar even blijft zitten. @Cos, thanks! @Rosa, leuke kamer!! @Juffie, eten goed gegaan vanavond?
IKEA | Garderobekasten | PAX systeem | PAX | Garderobekast met 2 deuren Dit vind ik wel wat voor mn knulletje
Ik hoop dat morgn het geboortekaartje binnenkomt Heb er eentje besteld om ff te voelen en in het echt te zien
Hey kletsters! wat een mooie echo foto's! en een stoer geknipte mooie vent kwam er voorbij!! En mooie babykamers! Wauw, nog even geduld tot half augustus dan kunnen wij ook beginnen Vandaag (dom dom dom) langs de ikea geweest. Gelukkig hadden we niets direct nodig en gingen we alleen kijken. Wel dekbedje en overtrekken gehaald voor Tygo De sauna en even samen zijn was heerlijk! maar ook wel gek wakker worden zonder ons mannetje hoor..
geboorte kaartjes leuk! wij hadden het er ook in de auto over, tijd begint toch te komen he.. Mik wat onwijs lief dat lijstje van jullie zoontje! Hier nog steeds niet uit over een naam..
Hallo September 2011 mama's, Ik heb me sinds vandaag hier aangemeld. En mag me meteen hier melden.. Ik ben Sunshine mama, Sjah moest net ook even wat verzinnen, vandaar! Ik ben 24 jaar, ben inmiddels alweer 7 jaar samen met mijn partner, en we hebben 2,5 jaar geleden ons droom huis gekocht. Ik werk als verpleegkundige in het ziekenhuis, maar ben momenteel thuis met bekkeninstabiliteit. Dit is onze 2de zwangerschap. Helaas is onze dochter doodgeboren na 24 weken zwangerschap. Rond 7 september hopen we onze kleine in onze armen te mogen sluiten. Groetjes van Sunshine
Dank je wel! Jah het is allemaal erg spannend. Ben blij dat we nu verder zijn dan toen. Maar toch is het elke controle spannend. Gelukkig krijgen we wel veel begrip van de gyn en de vk en ze kunnen ons goed gerust stellen. Alles ziet er goed uit, dus voor nu geen reden tot zorg. Dus daar proberen we ons aan vast te houden
Kan me voorstellen dat het prettiger is om die termijn voorbij te zijn en fijn dat je veel begrip krijgt Hmm net even kaartjes gekeken, een kaartje vond ik wel heel erg leuk, maar verder zag ik zover (2 sites) niet echt iets leuks.. Waren de vorige keer ook erg laat zowel met kaartje als met de naam