Wat zijn Lydia en Want2be stil.. Hehe zouden ze aan het puffen zijn?? En Lydia wat betreft laatste deel in zwanger zijn deel, daarna worden we geacht toch naar mama zijn deel te gaan?
Hier in de regio )of misschien wel landelijk) heet een bedrijf in medische hulpmiddelen (rolstoelen, krukken, e.d.) Beenhakker
@ Aichaatje Fijn dat hij zo bij je is!! Lijkt me ook beter voor jou en Yara! Hoelang blijft hij thuis? @MIK wat een naam zeg!!
Een piek van de pijn duurt rond de 30 40 seconden. De gehele pijnpiek dus waneer het opzet tot het iets minder word 1a 2 minuten. Er zit ongeveer 5 6 7 minuten tussen het wisseld wat. Ligt er ook aan hoe ik ligt of er druk op zit ja of nee.
Hey dames Kom even kijken of er nog babynieuws is. Weet niet of het doorgegeven was, maar ik ben vanmiddag door de vk doorgestuurd naar het ziekenhuis voor een CTG. Ik voelde al 3 dagen minder leven. De CTG was goed en hij heeft ook een echo gemaakt. Ook deze was goed. Volgens de vk was het kindje nu wel ingedaald en volgens de gyn echt niet!! Op de echo was ook te zien dat hij niet in het bekken ligt. Morgen moet ik de vk toch bellen voor een nieuwe afspraak, dus dan meld ik t gelijk even. Heb t met de vk nog over strippen gehad (had dezelfde vk(, maar zie t ze niet snel doen. "In overleg gebeurd het heel soms dat we het na 40 weken doen". Aan de manier waarop ze het zei wist ik al dat ik t wel kan schudden... Daarom net maar 50 minuten drukpunten gemasseerd. Las er goede dingen over op Youtube!!! Hmm, zie nu dat t niet doorgegeven is hier Want2be Jaaa gestript!! Super! Hopelijk helpt het! Viel het je tegen? Lydia Wat fijn zeg! Komt het toch nog goed Cos Alvast weer veel succes voor morgen. Er wordt in ieder geval goed gekeken of er nog genoeg vruchtwater is en dat is het belangrijkste! Maar hoop natuurlijk wel voor je dat ze nou eens wat gaan doen! Rosa Lekker dat je man langer vrij heeft Bevalling Weet nog steeds niet waar we M laten zijn als ik ga bevallen. Als het nacht is proberen we m te laten slapen, maar overdag is t voor hem en mij niet rustgevend als hij erbij is. Ik kan mn moeder wel vragen (half uur rijden), maar wil dan wel dat ie gelijk terug is daarna en dat we even met zn vieren zijn eerst. Dus niet dat mn ma ook gelijk komt. Maar misschien denk ik er tegen die tijd heel anders over...Word er wel gek van dat ik t niet kan plannen haha. En stel dat ik naar het zh moet midden in de nacht...lastig!!!!!!!!!! Babyleeuwtje Balen dat je nog verkouden bent. Bij mij was het 1 dag en de dag erop alweer stuk minder. Gelukkig maar. Lees idd ook veel dat de bevalling dan op zich laat wachten nl. Rugweeen Had ik ook bij de vorige zwangerschap, echt niet fijn!!!!! Aichaatje Gelukkig komt je man eraan!!
geplaatst door lydia: iehh ... '' u word zo geholpen door onze dokter de slager '' bahh klopt, heb trouwens 20 jaar vanuit mijn ouderlijk huis dat bedrijf als uitzicht gehad.
Cos@ Gewoon bellen meid! Schreeuw en huil alles bij elkaar, laten ze je heus niet gaan..Dikke knuf! Aicha@ Je zou eventueel om de druk weg te halen er ook even wat uit kunnen kolven met de hand. Verder kun je er een warme pittenzak op doen of wat rijst of andere pasta in een washandje doen en dit erop leggen. Maak je geen druk dat de productie op gang komt als je iets afkolft om de druk te verminderen. Heb je die saliethee ook in Egypte? Knuf lieverd!
heb je mij een bericht gestuurd? Ik heb namelijk niets gehad..... fijn dat alles goed was! Strippen doen ze hier ook echt niet...... Daarom is mijn hoop gevestigd op de gyn as donderdag
aichaatje: fijn dat hubbie bijna thuis is, dan heb je naast onze cyberknuffels een real life schouder om op te huilen. ik blijf ze sturen: BIG HUGG!!!
lottie, volgens mij werkt mn whatsapp niet zo goed...... Ik open hem net en krijg een bericht van mn zus die ze vanmiddag gestuurd heeft.... die van jou (mocht je het gestuurd hebben) heb ik niet gekregen. Misschien dat die nog komt. Niet te vertrouwen dus..... dus voortaan maar gewoon sms sturen als er iets doorgeven moet worden
meeting: ja leuk!!! zeker na alle moeite die ik de vorige keer heb gedaan en toen helemaal niet meer door is gegaan (mede door mij hihihihihihi)
@Cos: Het enige wat hier wat verlichting gaf tegen de rugweeen was als mijn man heel hard op mijn rug duwde, en een lekkere warme/heete pakking erop. (pittenzak of zo) Sterkte, hopelijk zet het goed door nu.
hhaaha O gezellig zo voor je deur. Grappig dat ze een aantal jaar geleden ons volleybal team wilde sponsoren...haha MOET NIET GEKKER WORDEn