Oops vergeten... Rosa hopelijk gaat de gel en de weeën nu wel snel wat voor je doen, wel lekker dat je wat afleiding om je heen hebt!
hier ook een gaviscon-fan, maar wel van de vloeibare versie! die beschermd idd ook de maag en legt een laagje over je eten/zuur zodat het niet naar boven kan. begon met rennies en uit noodzaak een doosje gaviscon tabletjes maar die werken niet meer. vanmorgen weer een flesje vloeibaar, is zo'n opluchting! hier is alles aan kant voor verjaardag vriend-part 1. hij heeft zelf de wc's gedaan en 3 verdiepingen stofzuigen en dweilen ik trek dat niet meer. hopelijk gaat rosa een 27 augustus kindje ter wereld brengen, wat laten ze het lang duren zeg. Ik denk aan je meid! sterkte!
Hier weer terug van het boodschappen doen! GADS... al die kippen op de markt en als het zo heet is stik ik bijna in de veertjes stond ik daar zwetend als een oss te kokhalzen met rode ogen voor de groenteboer! BAH Maar alle boodschappen zijn binnen! Rosa hoe is het nu?
je moet toch nog wel een beetje rustig aan doen!! kan je schoonzus niet naar de markt voor je? (maar fijn dat de boodschappen binnen zijn )
hmm niet fijn nee.. en dan ooknog zo warm.. maar indd wel fijn dat de boodschappies binnen zijn .. pff ik voel mevrouw gewoon drukken bovenin mn poes... ! t moet niet gekker worden.. is toch raar dat ze al ZO laag zit..
Mijn schoonzus vast en heeft diabetes! Was wel mee maar meer voor de sier! Ze is trouwens ook al behoorlijk op leeftijd (dit is de oudste van de 5) maar ze doet wel wat ze kan hoor... maar zoooo traag! Rinke, hier is het nu gewoon gaan met de banaan... ze mag eruit dus.. hihhi Lydia, jouw beep heeft ook geen haast he?
Whahahah ik geloof dat de gene dit dat mag zien niet meer bij zou komen! Ik loop al alsof er een bowlingbal tussen mijn benen door glipt!
Jakkes Aicha klinkt niet lekker, maar fijn dat de buit binnen is! Lydia beddengoed genoeg, maar bij een waterbed heb je een soort van matras op de waterzak liggen, en die kan dus in de was. Wel heel fijn en hygiënisch, maar dan moet het wel een beetje drogen, anders is je bed dus nat...
Hier is mijn lever al een uur of wat helemaal beurs geschopt! Ik wordt er gek van! Verder loop ik nog op redelijk tempo maar wel als een stomdronken gans!
Was het maar waar, maar dus niet.... Ik ga zo maar weer eens voelen, is al weer 2 uur terug! En anders misschien wel föhnen of zo, ik en mijn domme ideeën!