idd want vanaf morgen kan het wel eens vlug gaan bij jou moet je wel even komen melden als hij klaarstaat hé gelukkig deed auto het weer
Doe ik hihihi! Begin nu wel zenuwachtig te worden! En het lijkt wel of alles nu komt... druk met visite (nu ineens wel) en allerlei klusjes etc.. tijd vliegt ineens!
Helloo ! hier even bijlezen ! vandaag 37 weken en ons meisje is helemaal ingedaald , Ik zeg '' KOMMAAARRRR '' !
nee je hebt ze ook in zandkleur. t bed is nu al omhoog.. ach jaa de ombouw zit los (hebben er verstelbare bodems instaan en die op klossen gezet ) en de ombouw op houten blokken en daar ga ik dan opstaan en klim zo mn bed in ! haha en wie viel er gister bijna uit bed : juist! Ferdi whaha !
loepie, ja normaal ben ik een kouwkleum maar heb het nu contant heet!! Smile hoeist met poezebeest ?? hoi wiebertje dammir whaha maat 22 dat past ze pas als ze n jaar of 2 is volgens mij
* Juicht mee!! * Dan zijn die steken toch ergens goed voor geweest Ik hoor morgen of de kleine ook helemaal klaarligt
moettie ja cool he ugg;s ik heb de echte ook ! ( alleen dan zwarte die had ik al toen ik net zwanger was gekocht ! ) smile, ik zie het al van poezebeest een blaasontsteking.. gerem..
lampje : hier heb ik een lamp die je alleen maar hoeft aan te raken dan gaatie aan en heeft 3 sterktes dus IDEAAL ! hihi aichaatje kan het proberen ! heb wel n hoop druk daar beneden.. phoee ! ben beniuewd hoor hoelang ze nog blijft zitten.. zal wel vast 'oefenen' zijn hier ga ik nog ff de rest vd topic's bijlezen en dan het geboortebord maken
lydia!! meis ik hoop voor je dat ze snel komt!! hier lekker in de tuin gezeten van mijn ouder... zo op naar schoonmoeder haar tuin om te eten (af en toe wel wat warm maarja.. hihi eindelijk zon!!!) bed moet hier ook omhoog mmmm zal die klossen eens gaan halen.. verder ff een vraagje.. "moet" elke dag je bed verschoond?? dat doe ik nu ook niet... vind het zo vaak.. of ligt dat aan mij en wil je dat dan opeens ofzo :S
rinke elke dag :O:O ?????? doe ik echt niet hoor ! vind 1 keer per week genoeg eigenlijk .. ( of hij moet vies zijn door iets geknoeid of een nacht dat vriendlief of ik zijn wezen stappen dan doe ik het wel vaker .. maar das nu niet )
Ik doe het nu niet elke dag, maar het schijnt dat als je bevallen bent, je de eerste dagen heel veel zweet. Dus misschien daarom ???
Ik denk ivm kraamvloed.. je mag tijdens die dagen ook nooit de beep in het het bips gedeelte van het bed leggen zeg maar
@Lydia, haha moet wel om je lachen hoor... Pas op, straks komt ze bij 41 weken haha....grapje!! Hier ook lekker ingedaald en bijna 37 weken yoehoeeee @Moettie, het is hier niet pikkedonker dus hoeft geen lampje aan. Ach eerst maar kijken hoe alles gaat @Aichaatje, echt spannend hoor. Hoelaat moet je eigenlijk? @Rinke, op zich is iedere dag bed verschonen wel lekker hoor als je net bevallen bent. Hier gaat man het doen, hij doet het nu toch al maanden dus kan nog wel ff erbij. @Want2B, heb je morgen liggingsecho? Hier vandaag 2 keer op kraambezoek geweest... Ohhh zo klein...2 babyboys (van verschillende vreindinnen) en allebei ongeveer 3 weken. Zo wonderlijk dat er zo'n kleintje in onze buiken zit... helemaal genieten...
@Juffie, mocht je enorme drang hebben...hier ben je welkom om huishouden te doen hoor. 15 eur per uur Ben trouwens al de hele dag op zoek naar trouwboekje...is het heel erg als je die niet kan vinden? Heb m 7 jr geleden voor het laatst gebruikt, bij de aangifte van J.
Hoipiepeloi, Lekker bij moeders in de tuin gezeten. Smurf deed het weer prima............ Nog maar 9 dagen, echt zo spannend. Heb gelukkig bijna alle vragen kunnen stellen maar er komen er steeds meer op en sommige kunnen ze nog niet echt beantwoorden (die van de stuit) want hij heeft nog alle ruimte dus........... Heb het wel benauwd, niet van warmte maar loop maar te geeuwen en te zuchten heb het idee dat ik niet door kan ademen, even volle longen zeg maar blijf ook heel de dag maar geeuwen.