@lydia: hier staat wel duidelijk beschreven wat er bij komt kijken: er is altijd risico dat bijv. de placenta loslaat of dat de bevalling begint...VOOR (BIJNA) ZWANGEREN - KNOV - Koninklijke Nederlandse Organisatie van Verloskundigen @lottie: wbt die termijn: ja de vk gaf dat aan: heb het ook zien staan op papier van het zoekenhuis...Misschien is dat per ziekenhuis verschillend?
thanxx voor de info ( was beniuewd omdat je er wel vaak van hoort maar natuurlijk zelf niet vaak mee in aanmerking komt )
@Franka, jeetje joh dat ze nog zo draait. Hoop echt dat ze zelf goed liggen. Stuitbevalling lijkt me ook niks hoor. Over het draaien in de buik hoor je verschillende verhalen ja. Laten we maar duimen dat ze uit zichzelf goed liggen. @Cos, niet normaal dat je zo pijn hebt. Dat schiet niet op als je nog zoveel weken moet.
Ukkie goed dat je nog gebeld hebt hoor !! Suc6 morgen. Lottie Op internet is er weinig te vinden over behandelingen die echt werken. Whaha Lydia ja nou .... Oewh Franka wat een eigenwijze beeb. Hopelijk werkt de draaipoging en blijft ze lekker liggen. # mijn moeder heeft ook een draaipoging gehad bij mijn zusje (3) en die was wel geslaagd echter draaide ze wel weer terug. Vlak daarna is de bevalling begonnen is ze toch nog gedraait.
hoi hoi, Ik kom ook weer even invallen.. Kan jullie niet bijhouden, sorry! Cos, wat balen zeg dat je zoveel pijn hebt...Ik hoop dat de HA iets voor je kan doen.. Knuffie voor jou!! Franka, hopelijk draait jullie kleintje nog de goede kant op, succes ermee. Ukkie, jeetje wat een lage bloeddruk. Succes morgen. En niet onzeker zijn om te bellen, beter een keer te veel.. Aichaatje, jeetje das even schrikken. Fijn dat je lekker thuis bent. Hopen dat jullie uk nog even blijft zitten he? Mama, wat fijn dat hij het goed doet! Geniet ervan! Soppiebaby vrijdag waarschijnlijk naar huis, nou wat geweldig!! Heerlijk joh! Voor jullie ook: Geniet ervan! Lydia, hier ook allemaal plannen, maar een lichaam dat niet wil, irri he? Knuffel voor jou! Kleindraakje, succes met je zoektocht naar een baan. Kan heel lastig zijn he..? Zo, volgens mij ben ik weer aardig bijgelezen.. Stelletje kletsmiepen Even een vraagje over borstvoeding. Ik heb 1 tepel die zich sinds ik zwanger ben terugtrekt zeg maar. Kan dit kwaad voor de borstvoeding straks? Morgen mag ik zelf weer naar de gyn.Ben dan 37 weken!!!! Ben heel benieuwd. Ga echt wel aangeven dat ik me zorgen maak rondom mijn hoge hartslag en hartkloppingen. Ik weet dat het bij de zwangerschap kan horen. Maar mijn hart heeft toch ook een keer ''rust'' nodig? Hij maakt echt overuren nu.. Verder heb ik veel oefen/voorweeen.. dus mijn baarmoeder is zich goed aan het voorbereiden Nou dames, ik hoop dat iedereen lekker kan slapen vannacht.. Tot morgen
@Sunshine, soms kan de baby dan niet goed happen maar het kan ook zijn dat de baby veel kracht heeft en m eruit zuigt zeg maar. Of met tepelhoedje. Stuur breastmommy anders even een mailtje of berichtje, zij weet er wel veel van. Slaap lekker all
ik ga ook lekker naar bed.... hoop dat ik kan slapen, kleine is volgens mijn iets van aan het indalen ofzo... heb mega druk op mijn liezen... en last van mijn onderrug. tot morgen (of vannacht natuurlijk )
Krijg net nog een sms van Smile...de weeen zetten nu wel meer door. Ze verwacht nu toch dat hij morgen komt... Hou jullie op de hoogte. xxx
Hai meiden, Ik heb een hoes genaaid voor mn voedingskussen, met mn mams gebeld en nu het bevalplan geschreven... 3 punten haha Geweldig toch?
Jeetje spannend zeg smile .. ben benieuwd. Bleef die nou nog maar eventjes zitten was wat beter geweest.
juffie, 3 punten ? en dat ist ? Smile zet m ook meid, en beebje ook !! succes! hier net kei hard gekrabt door 1 van onze poezebeesten ! grrr Hij schrok ergens van en meende dat hij via mij met n rotgang de bank op kon !!.. hop door de deken die over me heen lag 3 strepen op mn voet! auwtchss