hier 26 pagina's geboorte gedichtjes gelezen.. vond er weinig leuke tussen zitten... best moeilijk hihi ach.. kan gewoon niet kiezen.. nog geen naam, nog geen kaartje.. kan niet kiezen wat ik mee moet naar het ziekenhuis... gaat lekker hier, pukkelpop.. zag het net op tv, jeetje erg hoor!! vraag me af hoe het op lowlands is.
Rinke .. Heb je al wel namen dan waar je uit kan kiezen ? Ik zit nog tussen 2 kaartjes te twijfelen en dan idd dat gedichtje ook nog. En En En dat eerste pakje .. whaha wat moet je toch veel dingen he ? Ik ga lekker op bed nog even tv kijken. Meiden die er aan toe zijn nemen de ananassen mee op bed he ?
Gefeliciteerd!!!!!!!!! yeahhhhhhhhhhhhhh nummer 4 Stelletje kletskousen!!!!! zit ik ook even te haken... hoezo verslaafd Zal snel eens spammen! Ik had vandaag ook een super rustige beep.. begint nu pas weer te drukken en duwen! Vond het wel een beetje eng hoor!
Ik mag geen !@x, geen trap in huis, wonderolie niet te koop en nu... heb nog nooit zon rustige buik gehad als vandaag! hahaha
wel wat namen maar nog niet DE naam.... haha nee hier nog geen ananas mee naar bed! ze moet nog ff blijven zitten!! (tot ik alles klaar heb het liefst!!)
Ik kom net weer van zwangerschapszwemmen terug, heerlijk gewoon. Dan voel ik me even geen olifant, als ik in het water bezig ben. Iedereen uit de zwemgroep slaapt daarna altijd als een roos, en ik ...... ik ben altijd klaar wakker. lol. Ik ben benieuwd wat de nacht gaat brengen. Voor iedereen die zijn bedje op gaat zoeken: slaap lekker.
ben ook wel benieuwd of ik wat meer slaap vannacht! ow.. zwemmen vond ikook zo lekker.. (alleen het zwembad hier in het dorp is in de zomer altijd 3 weken dicht :S ) snap ik niets van.. maar ja... morgen komen mijn ouders terug van vakantie... hhihi heerlijk ze zouden pas volgende week terug komen maar ben wel blij dat ze eerder zijn
@Mik, ja hier ook weer naar school. Die wekker vind ik elke ochtend weer een ramp zeg pffft. Ze hebben het wel naar hun zin alleen Gino is elke dag boos omdat hij niet mag overblijven (zit er zo ingebakken he) @rink, hier ook nog geen naam of geboorte kaartje. Lijk wel of dat met elk kind moeilijker is zeg. Ik heb namen en hub heeft namen maar ze komen niet echt overeen. Hier is het zwembad 3 maanden dicht, al vanaf eind mei en ze hopen dat ze 1 sept weer opengaan. Leuk he een renovatie in de zomer. Wij hadden vanacht trouwens nog een bloedbad bij de kids in de slaapkamer. Damian had een bloedneus en bleef doorslapen en had dus niets in de gaten. hele dekbedvol met bloed en hijzelf zag eruit alsof hij iemand vermoord had (lekker zitten wrijven in zn slaap) dus die stond vanacht onder de douche om schoon te worden hahaha. (Is verdorie al de 2de keer, paar jaar geleden ook al maar toen nog erger @aichaatje, niet te rustig toch???
Ooh trouwens trusten, val bijna om. Ga er 1 van de bank trappen en naar bed sturen en hopen dat hij verder gaat slapen dan.
Hier hebben ze bij het zwembad 5 weken zomerstop gehad, dus was blij dat ik weer kon nu. Ik voel me altijd super goed na het zwemmen. Nergens last van en vol energie. Ik ben benieuwd hoeveel september mama's er gaan bevallen in augustus.
@Becky dat had Yara toevallig eergister ook! Eerst in bed, lekker uitgesmeerd en toen in bad ook weer! Inmiddels is de beep weer actief gelukkig!
JAaaaaaa....Moettie GEFELICITEERD MET JE DOCHTER!!!! Meiden, op iedereen reageren lukt me vandaag niet. Was eigenlijk vroeg naar bed gegaan, maar zit weer rechtop met voorweeen
Hier alweer wakker, regen, wind en koud kon niet meer slapen en hub gaat tegenwoordig op de scooter naar het werk. Buien moeten over zijn dus hij tukt nog even verder ik kan allang niet meer slapen......