September mama's 2011!!!

Discussie in 'Zwangerschap clubs' gestart door Madeliefje1987, 23 dec 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Cos

    Cos Fanatiek lid

    5 feb 2011
    2.687
    0
    0
    Mooie echo Daantje1 dat gezichtje ! Lief hoor.

    Becky ik denk ook niet dat je kan oordelen over de situatie als je er niet in zit.. Van de zijlijn is het altijd makkelijk oordelen. Mooie kut situatie is het met zulke schoonouders bah.
     
  2. Gerlinda

    Gerlinda Niet meer actief

    Mooie echo's Daantje :D:D:D

    Cos, gezellig dat je mee komt kletsen :)
     
  3. Loepie

    Loepie Fanatiek lid

    15 jul 2010
    1.180
    0
    0
    1 dag verschoven... dus ik laat het nog maar even zo staan als het was :)
     
  4. Aude

    Aude Bekend lid

    8 jan 2009
    776
    0
    0
    Ik zie al wat echo's voorbij komen van Loepie en Daantje, mooi zeg!!:D:D

    Becky; wat een rotsituatie, ik herken wel wat jij meemaakt met je schoonouders. Wij zitten dan zelf finacieel helemaal niet moeilijk, maar kan mij voorstellen dan het dat extra moeilijk maakt en het je raakt als 'andere' wel geholpen kunnen worden.
    Maar vergeet niet, als je het samen als gezin maar goed hebt en jullie zijn gelukkig dat is het BELANGRIJKSTE! Die mensen zijn het je niet waard, laat ze lekker stikken joh. Hoofd omhoog en lekker voor je gezinnetje leven;) wat andere mensen vinden is helemaal niet belangrijk. Zo... dat wou ik even kwijt;)..

    Hier niet veel nieuwtjes eigenlijk, ik voel me al stukken beter!! Mijn buikje begint zichtbaar te worden..
    Heb al aardig wat zwangerschapskleding gekocht:) heb gewoon zin om er van de zomer ook leuk uit te zien.. wel via een outlet dus het was echt niet duur! Kan m'n eigen kleding nog wel aan, heb heupbroeken en die knellen nog helemaal niet, tzit nog echt alleen op mijn buikje.. maar af en toe vind ik het al wel leuk om wat van mijn nieuwe kleding aan te trekken:)
     
  5. Aichaatje

    Aichaatje Fanatiek lid

    14 jul 2006
    2.797
    0
    0
    Egypte
    Ik heb vandaag mijn enige passende spijkerbroek aan.. maar hij zit in mijn kruis helemaal niet lekker :(:(

    Morgen weer aan het werk na 3 weken rust :$ heb nog weinig zin erg he :) Maar goed niet werken is geen geld! ;)

    Hoe is dat bij jullie mannen? Hebben die begrip voor al die rondvliegende hormonen? Die van mij dus niet he:( niet knallende ruzie gehad "leuk net voordat hij de deur uit moest voor een paar dagen werk" :x

    Ga zo maar eens shoppen!! heb mijn meisje een cadeautje beloofd en wil iets leuks kopen voor de beep :D om de mooie echo van gister te vieren!
     
  6. Aude

    Aude Bekend lid

    8 jan 2009
    776
    0
    0
    Dat is nog eens een mooi excuus om wat leuks te kopen.. een mooie echo..haha.. die hou ik erin!!
     
  7. Aichaatje

    Aichaatje Fanatiek lid

    14 jul 2006
    2.797
    0
    0
    Egypte
    Niet dan :D:D:D MAAR is pas het 1 ste wat ik ga kopen (hmm ok heb ook al een draagdoek besteld):cool:
     
  8. RoSa2009

    RoSa2009 Bekend lid

    21 jul 2010
    841
    0
    0
    QA/QC Assistent in de Petro chemie
    Rotterdam-Zuid
    Dan mag ik pas over 3,5 shoppen voor wat leuks.....

    Nou dan maar ander excuus - Woensdag 12 weken de safety zone in, nou ja in ieder geval 1/3e achter de rug
     
  9. Pindaatje

    Pindaatje Niet meer actief

    Daantje, mooie foto's! En nu mag je pas met 20 weken weer? Duurt wel lang he!!

    Aichaatje, ja joh die hormonen vliegen in 't rond! Heb ook wel t idee dat ik ietsjes meer botsingen met mn man heb dan normaal haha. Maar vanaf 16 weken is het hormoon alweer een stuk gedaald! En veel plezier met shoppen!
    Ook succes trouwens met werken.... benieuwd of t een beetje zal gaan.

    Aude, leuk he, dat dat buikje steeds meer zichtbaar wordt! Ik draag ook echt alleen maar zwangerschapsbroeken, heb nu een hele fijne van Love2wait. Mooie skinny jeans en niet zo'n hele hoge band. Echt een aanrader!

    Ik voel me trouwens steeds beter, nauwelijks misselijk en iets minder moe. Voel me sowieso weer vrij 'normaal', vaak vergeet ik dat ik zwanger ben! Met de Angelsound luister ik nog wel om de dag naar het hartje, dat is dan weer het bewijs voor me dat het goed gaat haha.

    Fijne dag meiden!
     
  10. Gerlinda

    Gerlinda Niet meer actief

    Waar heb je die jeans besteld? fijn niet zo'n hoge band.. ik vind de meesten te hoog waardoor het bovenaan afzakt en stom staat onder een strak truitje..
     
  11. Pindaatje

    Pindaatje Niet meer actief

    Heb m niet via internet gekocht maar gewoon in een winkel (Zeuvenuursgoed, Schagen)... Weet ook niet of t via internet te bestellen is!
     
  12. Lemi

    Lemi VIP lid

    5 okt 2008
    13.306
    0
    0
    Heb even gekeken, ze zijn wel via internet te krijgen, maar weet niet of het dezelfde is natuurlijk:D
     
  13. Pindaatje

    Pindaatje Niet meer actief

  14. Gerlinda

    Gerlinda Niet meer actief

    Leuk... lijkt me idd lekker zitten ;)
    Bij deze firma heb ik al eens besteld :)
     
  15. Starlady

    Starlady Bekend lid

    24 sep 2005
    892
    0
    0
    GLD (zuid)
    Mooie echo!
     
  16. Aichaatje

    Aichaatje Fanatiek lid

    14 jul 2006
    2.797
    0
    0
    Egypte
    Nou shoppen hier word je ook niet vrolijk van!! Nu weet ik weer waarom ik voor mijn dochtertje alles besteld had ;)
    Het is opruiming en er is geen keus of heel lelijk "vreselijke kleuren en teksten"
    Niks leuks gekocht dus :(
     
  17. Pindaatje

    Pindaatje Niet meer actief

    Dan wil je lekker geld uitgeven, kan je niks vinden! Typisch he!
     
  18. Aichaatje

    Aichaatje Fanatiek lid

    14 jul 2006
    2.797
    0
    0
    Egypte
    Niet te geloven toch ;)
     
  19. RoSa2009

    RoSa2009 Bekend lid

    21 jul 2010
    841
    0
    0
    QA/QC Assistent in de Petro chemie
    Rotterdam-Zuid
    oooooo ik heb vrijdag nog geshopt............ zonder reden SORRY het spijt me ( echt niet hahahaha)

    Hans stopt ermee en ik zal echt een super leuk shirtje, voor een jongen dat wel maar was een euro, voor die prijs durf ik de gok wel te nemen!!

    En heel veel leuke unisex rompertjes ook een euro.

    En bij de kruidvat een zak voor aan de box voor 5 euro.
     
  20. Inge S

    Inge S Bekend lid

    20 okt 2008
    736
    0
    0
    Hoi allemaal,

    Hier weer even een berichtje van mij.
    Alles gaat prima, voel me ook goed.
    De andere kids weten nu ook dat ze een broertje/zusje krijgen. Zijn helemaal trots!

    Ik moet wel naar de gyn voor controlles i.p.v. naar de vlk.
    Dit komt doordat mijn dochter is geboren met 28 wkn en 6 dgn en een groei-achterstand had. Ze willen het dus goed in de gaten houden. Prima toch?
     

Deel Deze Pagina