nena&evita: fijn dat er niks aan de hand blijkt te zijn. Maar met de krampen erbij is toch een teken dat je het rustiger aan moet doen he. stuitjes-pijn: idd vaak bekkeninstabiliteit of iig verweekte bekkenbodem (die is alleen in "ernstige" mate bi)... Hier vandaag toch maar besloten een "echte" bekkenband aan te schaffen. Kan nog nieteens meer opstaan van een stoel. Had wel een buikband die bij de vorige zw hielp maar dit keer dus helaas niet genoeg. Heb hem wel via marktplaats besteld want ik vind 50 uitgeven voor zo'n band (en dat is dan al met korting) wel errug veel voor 11 weken.... kleur/geur urine: mijn vk heeft mij verteld dat als het hele verse urine is (die dus nog niet zo lang in je blaas zit) het geur- en kleur-vrij kan zijn. Hoe langer het in je blaas zit, hoe geconcentreerder het wordt... daarom is je urine 's ochtends ook altijd wat donkerder... dus het kan best gewoon urine zijn hoor... hier: 29 weken!!!! Nog maar 77 daagjes te gaan.... Daarnaast is vanochtend (net na middernacht) mijn achternichtje bevallen van haar 2e kind. Ze had al een dochter en heeft nu een zoontje erbij! Ze was precies 10 weken voor mij uitgerekend. :-D
Meiden!! Wat hebben jullie toch gister gedaan hey! Kijken jullie wel uit???? Gelukkig was het beide loos alarm. Heb een leuke verjaardag gehad gister. Jammer van het voetbal maarja, shit happens. Wist het van te voren dat we niet gingen winnen. Nu snel mn boeffie naar school brengen en weer een dag aan het einde krijgen.
even weer alles snel bijgelezen.. @ kraampakket : ik denk dat ik vandaag maar eens ga orienteren , bij mijn 1e was ik aanvullend uitgebreid verzekerd en kreeg ik hem gewoon opgestuurd.woonde toen ook nog thuis du sme meoder hielp met alles wat en en waar ik iets maar moest doorgeven. nu ben ik beperkt aanvullend verzekerd dus volgens mij moe tik hem gewoon nu zelf betalen en aanvragen? moet ik ook doorgeven aan vgz dat ik zwanger ben kan me dat namelijk niet meer herinneren dat ik bij de 1e dat heb doorgegeven. ze zien toch aan de rekeningen die ze krijgen en de aanmeldingen van de vk dat ik zwanger ben haha.. @ kraamhulp , heb ook nog niks gehoord w8 gewoon af heb wel de bevestiging van de aanmelding haha ik hoop telefonisch want we zijn nog niet begonnen aan het kamertje, vnv het bedje ophalen di ewe besteld hadden.. kinderwagen is ook binnen , ben er super blij mee alleen moet ik even weer wennen hoor achter een kinderwagen vind het weer super spannend.. 2 geboorte kaartje : daar zijn we al over eens moeten deze week alleen even langs om de tekst indeling etc door tegeven en bestellen . zo even een lijst maken hoeveel geboorte kaartjes het nou worden. heb wel apparte uitnodigingen gemaakt voor het kraamfeest die we er bijvoegen omdat dat niet meer past op het kaartje anders..
Philly: kraampakket Het ligt aan de soort verzekering of je een kraampakket van hen krijgt. Moet je even op internet kijken... bij sommige verzekeringen krijg je bij de goedkoopste aanvullende namelijk al een kraampakket. Ik moest het kraampakket trouwens wel zelf bij de zorgverzekering aanvragen melden verzekering bij ons moet je gewoon het kraampakket aanvragen en moet ik zelf contact opnemen met een kraamzorg-instantie waar zij een contract mee hebben. Ik hoef mijn zwangerschap alleen maar te melden ivm het kraampakket. kraamhulp hier hebben we ook nog niks klaar hoor. Heb wel al de intake (huisbezoek) gehad maar ze is niks komen controleren... kan ook zijn omdat het hier al de 4e is, maar ze was heel makkelijk dat ik zelf even moest opmeten of het bed al hoog genoeg was en anders even nog een beetje verhogen enzo... en ik heb uitgelegd waar de babykamer komt enzo (omdat we nu nog in de verbouwing zitten)... daarnaast wil ik bevallen in het ziekenhuis dus is er mbt de verdieping waar warm water moet zijn enzo hier geen issue... geboortekaartje: hier ook een apart borrelkaartje voor de babyborrel.. anders werd het zo druk op het kaartje... en ik verstuur voor de geboorte ook een doopkaartje rond voor die paar mensen die we ook bij de doop willen hebben.
Goedemorgen! Jeetje Evita en Nena: Wat een verhalen! Ben echt blij voor jullie dat het loos alarm was! Ik heb hier van de week mijn kraampakket aangevraagd. Moest dit bij m'n zorgverzekeraar aanvragen en dan kan ik hem ophalen. Alleen op een vreselijk beroerde tijd dus toen lag dochterlief nog te slapen. Volgende week dinsdag maar weer even kijken Wij zijn helemaal uit het geboortekaartje!! Het kaartje hadden we al gekozen maar de teksten duurden het langst haha. Bij onze dochter zo'n goed gedichtje dat het nu een stuk moeilijker was om een goed gedichtje te maken. Wij laten aanpassingen doen waarbij we 2 geboortekaartjes samenvoegen tot 1. Dat kan bij deze ontwerpster gelukkig We zijn echt erg benieuwd hoe het wordt. En nee, sorry, ik ga geen foto posten! Er zitten vriendinnen op ZP en ik wil niet dat ze al weten welk kaartje ze precies in de bus krijgen Mams Nog gefeliciteerd met je verjaardag! Hier Vandaag veel te doen! Dochterlief is een dagje bij beppe en ik moet bezig met ons nieuwe huis (hypotheek en overdracht ...), dozen inpakken, de vk even bellen en mijn (gala)jurk ophalen voor de trouwerij van zaterdag. Deze was van de week binnen gekomen maar mijn buik paste er niet in!! Gelukkig wilde een hele goede vriend van mijn zusje, die aan de mode-academie studeert, de jurk wel aanpassen. Kan hem straks ophalen, ben zo benieuwd!! Fijne dag!
Zal ook eens kijken met het kraampakket. Heb hem wel aangevraagd, maar nog niets gehad. Hou het wel in de gaten, bij een vriendin toen ging het ook fout en kreeg ze het pas heeeeel laat. Hier komt straks de kraamzorg op bezoek voor intake. Ben benieuwd. Hoop dat ze niet alles willen zien, want het poetsen is deze week er een beetje bij in geschoten, met andere woorden, best een bende vind ik zelf. Vanmiddag naar het ziekenhuis voor de uitslag van de punctie. Ben echt weer enorm zenuwachtig. Hoop zo dat het goed is!
Meiden, jullie hebben het wel spannend gemaakt gisteren. Gelukkig is er niks aan de hand. Kan me voorstellen dat je vreselijk schrikt. Ik verlies met niezen ook soms een beetje urine. Dat heet, volgens mij, stress incontinentie. Heeft bij mij puur met de zwangershap te maken, want kende het ervoor niet. Ook al ben ik net naar het toilet geweest, dan gebeurt het zelfs nog wel eens. Vandaag 25 weken, joepie. Komt steeds dichter bij!
Kraamzorg kijkt over het algemeen je huis niet na hoor...tenzij je specifieke vragen zou hebben. Het enige dat echt interessant is is of er apparaten zijn die niet tegelijk aan kunnen enzo. Hier al goed bezig geweest. Gras gemaait en wat plantjes verplaatst in onze border(kale plekken opgevuld en te volle wat leger gemaakt hahaha) Nu ffkes een ijskoffie<3
@ Evita en nena; Gelukkig is alles goed! @princess: succes vanmiddag! @selina: Jeej! @ mams: goed bezig!!! Pff hebben jullie dat nou ook?? Wil ik bijvoorbeeld een rondje met de hond lopen, ga ik eerst nog naar het toilet. Loop ik nog geen 2 minuten buiten voel ik de beeb gewoon naar beneden zakken ofzo en dan echt op mijn blaas terecht komen met als gevolg dat ik het idee heb dat ik enorm moet plassen maar dat het om 1 druppel gaat
@ evita en Nena, jeetje meiden wat een schrik bij jullie beide!! Gelukkig dat er "niets" ernstigs aan de hand was. @ enjoylife, uuhh ja heeeeeel herkenbaar!
ff snel bijgelezen @ Evita en Nena : Doen jullie rustig aan ?!! @ Mams alsnog happy b-day, heb je een mooie dag gehad ? @ Kraampakket : Ik ben verzekerd bij menzis, heb het pakket in week 16 ofzo al aangevraagd. Vorige week was hij binnen. Zitten leuke dingetjes in @ Kraamzorg : Mevrouw heeft net contact op genomen over 2 weken komen ze ongeveer een uurtje voor een intake gesprek. Vd week floradix gekocht voor mijn lage ijzergehalte. Dit drankje kan je drinken met vruchtensap en dit 2x per dag. Die duizeligheid is een stuk minder gelukkig. Verder veel last van mn bekken vooral midden in de nacht als ik te lang op 1 zij heb gelegen. Hebben jullie dit ook ??
Enjoylife, hahahaah ja dat gevoel ken ik wel ja Zoooooo irritant!! Vanmorgen van mn vriendin een zwangerschapsketting gekregen voor mn verjaardag Echt supermooi..Ben er onwijs blij mee
hey meiden, wel kalm aan doen hè het was gelukkig loos alarm, maar mijn hart sloeg wel even een slag over. en ook nog gewoon 2 op de zelfde dag! vanochtend de 3d/4d echo gehad. ik ben nog erger verliefd kleine werkte ook helemaal mee! het liet ook even zien hoe lenig het is. met de voet zo boven het hoofd houden en dergelijke. het gaapte op een gegeven moment ook en wreef ook een paar keer in de ogen binnenkort alles even lekker weer bekijken op dvd
Super schattig Melindy. En wat een akelige verhalen van de andere twee dames. Gelukkig goed afgelopen, maar kan me voorstellen dat jullie beide heel erg geschrokken zijn! Wat een rare dingen kan ons lichaam toch doen he. Hier tijdens het voetbal kijken druk geweest om allerlei kleine dingetjes voor de baby te regelen. Heb een zwangerschapscursus en een oudercursus geboekt in het ziekenhuis. Omdat je hier geen kraamhulp krijgt, zijn er speciale klasjes die je kunt volgen in het ziekenhuis waar je gaat bevallen. Daar leer je dus ook over de eerste weken als de baby geboren is, wat je in huis moet hebben, wat je moet doen, etc. Je krijgt tijdens de cursus ook een tour van het ziekenhuis en waar je gaat bevallen. Ook heb ik een proefkaartje aangevraagd voor het geboortekaartje. Hopelijk komt die snel binnen, ben zo benieuwd! Daarna nog uitgezocht hoe het allemaal zit met een Amerikaans paspoort, Nederlands paspoort, buitenlandse geboorteakte in laten schrijven in Den Haag. Veel papierwerk in ieder geval, haha. En vanochtend ook maar meteen met de zorgverzekering gebeld om te kijken wat we precies moeten doen als de kleine er is en we haar willen toevoegen aan onze polis. Vanavond nog maar een paar dingetjes van mijn to-do-lijstje afstrepen
Melindy, wat superschattig zeg!! Fijn dat het beebje zo goed meewerkte! Was jammer geweest als het voor niets was geweest Geboortekaartje, druk bezig met regelen (zie FB) We weten nog niet of we een doopkaartje doen. Misschien.... we zien wel. Kraampakket, vanochtend binnen gekomen! Zitten soms echt dingen in waar van je denkt, wat heb je daar in vredesnaam aan??? Maar over het algemeen toch wel leuke dingen! Mams, leuk zo'n ketting! Jullie ook al dat je de laatste tijd bij een cadeautje bijna in huilen uitbarst?? Gewoon om het lieve gebaar enzo? Zullen de hormonen wel zijn Nena en Evita rustig aan doen deze dagen!! Het maakt me eerlijk gezegd wel een beetje bang hoor... stel je voor dat mij dat zou overkomen.. ik zou me doodschrikken, ook al is er niets aan de hand. Weet niet of ik iemand vergeten ben, maar ik moet eten gaan koken.
Kraampakket krijg ik niet, helaas. Maar ik heb wel de restanten van het pakket van zuslief omdat zij in het zkh is bevallen en dus bijna niks heeft gebruikt. Maar ik moet zeggen dat ik vooral van het kraamverband wel even de bibbers krijg hoor!
Dank je wel dames voor t medeleven Ik was me ook dood geschrokken ... Ik ga t ook zeker proberen rustiger aan te doen Voor zo ver t kan met 2 rond rennende kids... Merk gewoon dat me lichaam t nodig heeft want heb om de haverklap Een harde buik.. @ kraampakket Heb ik nog niet binne zal. Binnekort wel komen @kraamhulp Hiero zijn ze al geweest voor de intake. @melindy wat een mooie echo.... @mams hoop dat je een mooie dag hebt gehad
gewoon proberen zo rustig mogelijk te doen en zodra je mannetje er is, direct niets meer doen hoor. misschien ook nog steeds de schrik die er in zit wat die harde buiken veroorzaakt. pfff alleen al als ik er aan denk, weet ik zeker dat ik in alle staten zou zijn