september/oktober 2014 voor een tweede. Wie nog meer?

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door mini ons, 28 mei 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. engeltje23

    engeltje23 VIP lid

    14 aug 2011
    9.348
    0
    0
    Vanaf het moment dat wij ervoor gingen ben ik vitamines gaan slikken van gravitamon. Ik slik nu dus ook nog niks hoor!

    Hier wordt t gelukkig van dezelfde man, ben stapel gelukkig met hem en ons kleine mannetje! Het is echt zo'n geweldige vader!! Als ik wel eens om mee heen hoor dat papa's niks ondernemen met de kids of dat ze geen luier willen verschonen of iets dergelijks dan denk ik dat ik me heel gelukkig mag prijzen ;)
     
  2. SDenise

    SDenise Fanatiek lid

    27 jan 2012
    1.859
    0
    0
    Fotograaf/kunstenaar
    Den Haag
    @papa , hier ook een geweldige papa , hij is vreselijk leuk met onze zoon , onderneemt heel veel en zowel papa als mama hebben om de zoveel tijd even tijd voor zichzelf ;) , ik prijs me ook zeer gelukkig !

    @ floralie dankje ! We zijn er bijna maar nog niet helemaal , ik word moe van de rotzooi maar langzaamaan begint er progressie te komen , ik begin nu echt resultaat te zien ... !

    @ mijn zoontje word in november 2 en in december gaan wij beginnen :)

    @nieuwe leden , welkom !!

    Nog even en ik schrijf weer voluit mee ;)
     
  3. Floralie

    Floralie Actief lid

    2 jul 2014
    237
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hier ook gewoon dezelfde papa.

    Ik ben al wel begonnen met foliumzuur. Er wordt geadviseerd om 4-6 weken voor de conceptie te beginnen. De vorige keer ben ik er pas rond de eisprong mee begonnen en bleek ik direct zwanger. De werking is dan niet optimaal volgens de vk. Vandaar dat ik er nu eerder mee begin.
     
  4. mini ons

    mini ons Actief lid

    20 sep 2012
    253
    23
    18
    hee meiden, weer veel te lang geleden sorry :$

    @Brightness, het gesprek donderdag is goed verlopen. Heb mn zegje kunnen doen. Ze willen me als vaste invaller inwerken op een ouderengroep. Ik ben heel benieuwd. Heb al 4 jaar geen ouderenzorg (en zeker niet in de gehandicaptenzorg) gewerkt, maar gaat goed komen (zeg ik mezelf toe). Vanavond late dienst, morgen vroege dienst, donderdag vroege dienst en zaterdag late dienst sta ik overgeplant om in te werken dus dat is al heel fijn. Hoef ik het niet helemaal zelf uit te vinden zeg maar... We zullen zien waar het schip strand... Heb in ieder geval in augustus genoeg werk. Werk zelfs 12 uur teveel hi hi...
    Balen dat er bij jullie te weinig kids zijn. Lekker dat je vrij bent natuurlijk maar niet zo lekker voor je inkomsten :(
    Leuk weekend gehad? Je vader nog bezocht?

    @Eenwens, Welkom! Gezellig dat je mee komt kletsen :)
    Wat voor werk doe je? ik werk ook onregelmatig in de gehandicaptenzorg. Nu dus bij ouderen. Afgelopen 4 jaar bij kind en jeugdigen. Daarvoor mn opleiding verpleegkunde afgerond met als specialisatie psychiatrie.

    @Smitje, succes!

    @Engeltje, Spannend je ring is eruit :) Weer spannende tijd in dalijk....
    Jij werkt ook bij een kinderdagverblijf?
    Wat knudde voor je man met zn gebroken hand. Hoe is dat gegaan vandaag?

    @Sdenise, succes met klussen en een beetje aan jezelf denken he ;)

    @Navara, gefeliciteerd wat leuk:) Gezellig dat je nu bij ons komt kletsen!

    Onze zoon is vrijdag 15 maanden, wordt 1 mei 2.

    Geslacht wisten wij bij onze zoon wel. Hebben het voor ons gehouden en niemand anders wist het verder. Ze bleven natuurlijk raden maar hebben ons niet verraden. Mijn man vindt dat we het bij een volgende gewoon wereldkundig moeten maken als we het zelf weten, maar dat vind ik zelf niet leuk. Dus misschien een klein groepje wat het te weten komt en anders gewoon weer alleen wij twee of helemaal niet...Zijn we nog niet over uit haha.

    Hier is het een beetje druk momenteel...Ga per vandaag op mn nieuwe werkplek beginnen. Afgelopen weekend heeft mn oma een delier gehad :( (ze zag mn opa (al 11 jaar overleden), ons zoontje, mijn broertje en dr hondje in haar kamer enzo). heel bizar en zo sneu. Ze weten niet goed wat het is. waarschijnlijk was ze uitgedroogd. Moeten ze nog verder onderzoeken. Bloedwaarden waren verder prima gelukkig, maar we schieten er niet echt wat mee op... Gelukkig wist ze vandaag tegen mn vader wel te vertellen dat ze wist dat ze gekke dingen had gezegd en gezien. Ze vond het erg dat iemand zo diep kon gaan zeg maar. Dus even afwachten hoe verder.
    Zoonlief is afgelopen weekend 1 nachtje bij mn ouders gaan slapen. Heeft hij super goed gedaan. Wij samen uiteten geweest, filmpje op de bank en uitgeslapen zondag....

    Foliumzuur wil ik deze ronde mee beginnen... Nog 1 menstruatie en daarna starten we waarschijnlijk... Dus hier zit er zoiezo 2 jaar tussen *gelukkig*. Ben gister ongesteld geworden...Heb me er toch last van gehad afgelopen nacht. En vandaag is het nog niet over helaas.... Hopelijk vanavond weinig last van.... Zit nu de laatste 4 maanden met 3 maanden op een cyclus van 31 dagen, dus neem nu mn cyclus gemiddeld als 31 dagen. Dat vind ik vrij netjes.

    Verder zijn we druk aan het zoeken naar een nieuwe auto en staat onze auto te koop. Hebben een renault grande scenic uit 2008 op het oog. Onze citroen c3 gaat eruit. Iemand interesse? ;)
     
  5. engeltje23

    engeltje23 VIP lid

    14 aug 2011
    9.348
    0
    0
    Ff kort, later uitgebreider....

    @minions: wat vervelend dat je oma een delier heeft gehad, weet er helaas alles vanaf ondertussen door mijn oma.
    Is er ook gecheckt op een blaasontsteking? En ziet en hoort ze wel goed? Dat kunnen ook oorzaken zijn van een delier.
    Sterkte ermee, want ook voor de familie is dit erg heftig om mee om te gaan!
     
  6. Brightness2013

    Brightness2013 Niet meer actief

    @ Floralie; Ik was de vorige keer al in ronde twee zwanger, erg luxe, wel fijn! En jij?
    Inderdaad balen van m'n werk, heb een gesprek aangevraagd. Ken me leidinggevende erg goed, en ik wil wel uitleggen dat ik op deze manier geen KDV kan blijven betalen. Ze is vrij meegaand dus hoop dat we er samen uit kunnen komen.
    Onze dochter is 7,5 maanden, erg jong he. Dus ongeveer een jaar als we starten voor een tweede. En jou kindje?

    @ Engetje!: haha gelukkig, sisteract lijkt mij ook een erg leuke musical! Ja erg vervelend, hoop dat mijn bazin iets voor me kan betekenen.
    Hihi over 1,5 week is de dag dat ik ongesteld moet worden. Spannend.
    He wat vervelend van je man, sterkte. :(

    @SDenise; lukt de verhuis een beetje?

    @Papa; Hier ook de zelfde vader hoor, gelukkig onderneemt hij veel, dat scheelt veel. Ohja en wat betreft foliumzuur, hier ook gelijk mee begonnen (zwangerschapsvitamines) Nu weer :)

    @Minions; Wat fijn van je gesprek! Super nieuws, en helemaal voor niets zenuwachtig geweest!! Hoe beviel het werken?
    Weekend was heel leuk en gezellig, gister een dagje gewerkt en nu vrij haha. Neem het er maar van
    Wat naar van je oma! :( Sterkte, hopelijk knap ze snel op.
    Hier ook aan het kijken voor een andere auto. Nu een skoda fabia, bevalt goed maar als er een duowagen in moet word het krapjes haha.
     
  7. Floralie

    Floralie Actief lid

    2 jul 2014
    237
    0
    0
    NULL
    NULL
    Mijn dochter is 15 maanden. Ik was direct de eerste ronde zwanger. Ergens ben ik dus ook bang dat het nu heel lang wachten gaat worden. Alles kan natuurlijk. Afwachten maar, ik ben ook verwend. Dochter zal ongeveer 2,5(of ouder) zijn als de 2de komt.

    Volgens mij is dochter niet helemaal zichzelf vandaag. Ze slaapt veel. Ik denk kiezen op komst in combinatie met de warmte. Ze is nooit ziek, dus het verbaasd me wel!
     
  8. Brightness2013

    Brightness2013 Niet meer actief

    Daar ben ik ook bang voor, de tijd zal het leren!
    Hier zal er ongeveer 2 jaar tussen zitten, als het aan ons ligt, dat vind ik een mooi leeftijdsverschil.
    Ach wat sneu voor je meisje, beterschap!
     
  9. eenwens

    eenwens Actief lid

    14 apr 2012
    291
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik werk ook in de Gehandicapten zorg! :D

    Onze dochter is bijna 10 maand, en willen als ze 1 is kijken of we weer zwanger kunnen worden.
    Vorige keer 2de maand gelijk zwanger.. ben ook erg bang dat we dat geluk niet nogmaals hebben ..
     
  10. mini ons

    mini ons Actief lid

    20 sep 2012
    253
    23
    18
    @Engeltje, ja tis echt niet leuk. Nu heeft ze vanochtend Leponex gehad omdat ze er maar niet uit kwam. Mijn ouders zijn gisteravond weer geweest en dan echt huilen huilen huilen. Dat is echt zooooo zielig. Ik kan daar momenteel niet tegen. Is bij mij nu heel erg zien huilen doet huilen, zo stom :(
    Vanmiddag bij dr geweest. Ze is aardig gesedeerd en lag diep te slapen toen we kwamen. Even gewacht en daarna zag ik dat ze erg zwak is, onder de medicatie en nog steeds wat hallucinaties. Het is wel fijn voor haar dat ze zo rustig is, maar ik zag wel een heel zwak persoon en dat wil je gewoon niet :(
    haar bloed is gister of maandag onderzocht en dat was allemaal prima. Ze wisten het niet en wilden pas laat medicatie geven omdat ze altijd al een enorm lage bloeddruk heeft en bijv. Leponex wat ze nu krijgt is bloeddrukverlagend :( Dus een risico wat het met zich meebrengt.
    Morgenmiddag is er een gesprek met de arts. Evaluatie etc van de afgelopen tijd en evt hoe nu verder. ben heeeeeeeeel benieuwd wat ze willen.
    vanavond was ze wel weer rustiger, wat meer korte tijden in het heden maar nog wel alle hallucinaties van dien. vooral over mn opa (haar man die al 11 jaar overleden is) en mijn broertje die ze enorm koppelt aan hem. Ze lijken ook wel op elkaar. En diertjes zien enzo. Heel bijzonder. Zoooooooo zielig:(


    @Brightness, ja het gesprek viel inderdaad mee, maar ouderen is echt enorm wennen. Merk ook dat het me wat zwaarder valt nu mn oma zo slecht gaat. Ik moet morgen weer van 7-15u dan zaterdag van 14.45u-22.00u en dan dinsdag en woensdag van 7.30-10.30u en dan ruim een week niet.... Heeeeeeeeeerlijk!
    mn oma is dus ff afwachten...Hopelijk kan ze weer aansterken en is er morgen een goed gesprek.
    Haha bij ons kan de bugaboo amper in de auto dus moeten echt wat...Maja wie wil onze auto kopen?


    @Floralie, hoe is het nu met je dochter? Wij waren in 2011 in de 3e ronde zwanger. Dit eindigde helaas in een miskraam met 6.5 week (kwamen we achter bij echo 7/8 weken :( ). Daarna toen mn cyclus weer op gang was duurde het zo'n 7/8 maanden voordat we zwanger waren van zoonlief. We gaan nergens vanuit de volgende keer. Het kan maar zo in 1 keer maar ook in 11 keer bij wijze van...En misschien gaat het wel enorm moeilijk. We stellen ons nergens op in....

    @eenwens, wat leuk ook in de gehandicaptenzorg! Wat doe je?


    Nou hier dus momenteel erg veel emoties.... En ben al zo'n emotioneel type :( We gaan gewoon maar door en hebben een heerlijk kereltje om voor te leven en die je vrolijk maakt, dat scheelt wel in dit soort situaties.
    Ik ga snel douchen en naar bed.... Vroeg het wekkertje weer :(

    Fijne avond!
     
  11. eenwens

    eenwens Actief lid

    14 apr 2012
    291
    0
    0
    NULL
    NULL
    Werk in de voorziening met 3 groepen..
    autisme, meervoudig gehandicapten en jongeren soort kamer training..

    Wat erg van je oma...
    Hopelijk gaat snel beter met haar.. sterkte
     
  12. Brightness2013

    Brightness2013 Niet meer actief

    @mini ons; pff heftig, maar hier valt het sowieso altijd al zwaar als ik een tijdje vrij ben geweest en dan weer vol aan de bak moet, en dan nog met de situatie van je oma. Heftig hoor.
     
  13. SDenise

    SDenise Fanatiek lid

    27 jan 2012
    1.859
    0
    0
    Fotograaf/kunstenaar
    Den Haag
    He dames !

    Hoe is het hier?
    Wij zijn net verhuisd, alles is nog een beetje rommelig maar het huiselijke gevoel is er :).

    Ik ben HEEL erg moe, zo moe dat ik een beetje oververmoeid ben... heel emotioneel maar was ook ongesteld tijdens de verhuizing dus misschien is alles wel wat zwaarder gevallen ;).

    Hoe was jullie dag vandaag ?

    Oja en vandaag was ik jarig ! Niks gedaan (16 augustus vier ik het pas en is het meteen een housewarming). 25 jaartjes !
     
  14. eenwens

    eenwens Actief lid

    14 apr 2012
    291
    0
    0
    NULL
    NULL
    Gefeliciteerd!!!
    Hier gewerkt nu weekend.. heerlijk
     
  15. Navara2010

    Navara2010 Actief lid

    15 okt 2012
    184
    1
    18
    Navara :D
    Antwerpen
    Van hieruit ook nog proficiat ! Ik heb vandaag men ukje voor 2 weken moeten afgeven aan de papa :(
     
  16. Brightness2013

    Brightness2013 Niet meer actief

    Navara2010: Heftig hoor, 2 lange weken :x
    SDenise; Lekker (proberen) bij komen nu! Het ergste is achter de rug.
    Enne....
     

    Bijgevoegde bestanden:

  17. SDenise

    SDenise Fanatiek lid

    27 jan 2012
    1.859
    0
    0
    Fotograaf/kunstenaar
    Den Haag
    hihih dankjewel brightness !

    We proberen bij te komen, maar zoonlief heeft ENORME krijs en stampbuien dus het lukt nog niet echt... wie nog meer deze fase ?
     
  18. Navara2010

    Navara2010 Actief lid

    15 okt 2012
    184
    1
    18
    Navara :D
    Antwerpen
    Bij ons niet maar in onze kinder opvang wel :)
     
  19. Floralie

    Floralie Actief lid

    2 jul 2014
    237
    0
    0
    NULL
    NULL
    Even snel:

    SDenise; van harte gefeliciteerd met je verjaardag. Ik hoop dat je ondanks de verhuizing toch een beetje een jarig gevoel hebt vandaag.

    Navara; jeetje wat heftig! Ik moet er niet aan denken. Hebben jullie co-ouderschap?

    driftbuien: hier ook een enorme driftkikker hoor! Als ze haar zin niet krijgt gaat ze zich uitgebreid op de grond gooien! haha.
     
  20. engeltje23

    engeltje23 VIP lid

    14 aug 2011
    9.348
    0
    0
    @ minions: dikke knuffel! Ik herken het zo erg wat jullie nu moeten doormaken met je oma! Beseft ze zelf ook nog wat er gebeurd, want dat is helemaal verschrikkelijk!
    En die hallucinaties is ook zo lastig voor jullie als omstanders.... Moet je haar tegenspreken, moet je met haar meepraten, is er een middenweg... Zo lastig om mee om te gaan! Hier benoem ik altijd dat ik geloof dat ze die dingen ziet, maar dat wij het niet kunnen zien omdat zij het in een soort wakkere droom beleefd.
    Al met al, verschrikkelijk als je je oma ineens hard achteruit ziet gaan!

    @ sdenise: oh wat fijn dat jullie nu over zijn in jullie nieuwe huisje! Hopelijk voelen jullie je snel helemaal thuis! Nog gefeliciteerd met je verjaardag!

    @ navara: oh wat lijkt me dat verschrikkelijk moeilijk zeg! Dikke knuf!

    @ driftbuien: heel af en toe maar gelukkig, maar dan is het wel heel intens! Denk wel dat t scheelt dat hij al best aardig kan praten, hij weet veel duidelijk te maken en begrijpt ook heel veel van wat je zegt.

    Hier een drukke week achter de boeg! Natuurlijk weer 4 dagen gewerkt, bezoekjes aan m'n oma, wielerronde, kermis, visites....enz!
    Heb echt zo ontzettend moeten lachen om m'n binkie! We hadden hem donderdagavond nog even meegenomen naar de wielerronde en op een gegeven moment was hij het zat en moest ik hem tillen. Hij begon toen vanalles te benoemen... M'n neus, oren, ogen, haar... En toen ineens prikte hij in de half ontblote boobs van een vrouw die langs liep en zei TIETENNN...hahaha gênant!!!

    Verder gister m'n oma weer bezocht en ff een gezichtsbehandeling gegeven en nageltjes gelakt, vond ze heerlijk!!

    Zo nu snel haasten en ml naar t werk brengen en binkie uit bed trekken... Hij slaapt gewoon nog!!!
     

Deel Deze Pagina