Ik snap nooit zo goed waarom die testen uit elkaar gehaald worden. Dan weet je toch helemaal niet meer waar je moet kijken? Maar behalve de (denk ik) controlestreep zie ik niets.
Die van de action zijn ruk met die venstertjes en dat glimmende Plastic, zijn veel duidelijker zonder omhulsel
Hij klopt wel met het venstertje. Krijg idd alleen de test met omhulsel gewoon niet goed op de foto. Dit is de beste die ik kon maken mét. Ook na 20 min. In mijn berichtengeschiedenis is de uitleg te vinden waarom m’n partner de handdoek in de ring gegooid heeft. Pijnlijke situatie, het gaat momenteel dus ook niet goed met me. Ik deed deze test nota bene om het uit m’n hoofd te kunnen zetten. Helpt dus niet echt, dit.
Gek genoeg zie ik m nu met venster ineens ook, op je andere testen eigenlijk niet echt. Ik heb je berichten gelezen en ik kan me goed voorstellen dat je helemaal van de kaart bent. Hoop dat jij en je partner er samen uit komen, of je nou wel of niet zwanger bent. Je hebt zelf nog steeds wel hoop ook een zwangerschap denk ik, ondanks de situatie?
Met heel m’n hart. Omdat ik ook heus weet (en dat is ook besproken) dat hij heus niet ineens wegrent als ik nu toch zwanger blijk. Hij kon er zelfs wel om lachen. “Dan heeft het echt zo moeten zijn”. Maar hij hoopt nu natuurlijk van niet, en dat begrijp ik. Tijd zal het leren, denk ik. Hij ziet overigens het streepje wel degelijk maar neemt het (oh hoe mannelijk) niet zo serieus (nog).
Oh ja dat ken, mijn man vertrouwde alleen een digitale test waarbij echt het woord zwanger in het scherm stond Ik hoop voor jou dat je zwanger bent, maar stel dat je dat echt bent dan lijkt het me wel een lastige situatie wetende dat je partner er niet dolgelukkig mee is. Ik herken je situatie een beetje, ik wil graag een derde maar mijn man absoluut niet helaas Sterkte hoor en succes met afwachten tot je volgende testmoment!
Met venster zie ik hem wel, maar na 10 minuten mag je hem niet meer aflezen dus aan deze test heb je niets eigenlijk. Ik zou morgen een nieuwe doen. Sterkte met de situatie!
Ik zie met het omhulsel je streepje heel duidelijk! Dus mijn eerste reactie klopte niet, sorry. Wat moet dit een verwarrende en vooral lastige situatie voor je zijn. Niet helemaal te vergelijken maar toen ons in 2014 werd verteld dat ik geen kinderen kon krijgen besloot mijn partner ook dat het goed zo was. We zouden geen medische molen in gaan en genieten van het leven samen. Het kostte mij erg veel moeite en tranen om mij hierbij neer te leggen. Maar in 2015 was ik ineens onverwachts zwanger. Ik was enorm blij maar hij helaas niet. Hij wist niet wat hij er mee aan moest want voor zichzelf had hij al een toekomst uitgestippeld zonder kindje van ons samen. Helaas is die zwangerschap misgegaan. Pas toen hij zag hoeveel verdriet ik er van had kon hij weer bij zijn eigen gevoel en de wens die hij toen we er aan begonnen ook had. Nu inmiddels een tijdje verder en een tweede kindje op komst. Niets is zo veranderlijk als de mens! Ik hoop dat hij bijdraait en eerlijk gezegd hoop ik stiekem dat je over een paar dagen een knaller van een test hebt & jullie samen kunnen genieten van een prachtige zwangerschap ❤