Zojuist gehoord dat het buurtwinkeltje vanmiddag overvallen is..... Het is een heel klein (15 m2 ofzo) huiskamer supermarktje in het midden van het dorp, dat wordt gerund door een vrouwtje van 88. Ze zit er al wel 60 jaar denk ik Twee jonge gastjes zijn met een mes naar binnen gegaan en hebben haar bedreigd en de kassainhoud meegenomen. Als het vrouwtje 100 euro in huis heeft is het veel denk ik er zit een grote supermarkt tegenover dus bij haar komen niet zoveel klanten meer,ze doet het alleen nog om bezig te blijven. Ik ben zo kwaad he!:x Als ze dan zoveel lef hebben, dan hadden ze de grote supermarkt moeten pakken, of de bakker, maar een weerloos vrouwtje zo bedreigen, echt..... Dit soort kansloze gasten mogen ze van mij heel wat jaartjes opsluiten. Ik hoop maar dat het mensje de schok overleeft, en dat ze haar winkeltje nog open durft te houden
Nou als ze zoveel lef hebben gaan ze zowiezo niemand overvallen en dan al helemaal niet met een mes in hun handen. Ze staan er helemaal niet bij stil wat ze mensen aandoen.
Ik hoop het ook, en ik hoop dat de politie de daders snel pakt. Dat is in ieder geval te hopen voor die gastjes, want ik denk dat de buurtbewoners ze ook graag even zouden "spreken" als u begrijpt wat ik bedoel. Hoe dan ook,dat soort mensen mag niet los rondlopen.
Wat een lafbekken bestaan er toch!Afgelopen weekend is hier een meisje van 20 in elkaar geslagen door 6!!! jongens. Zo laf
Hè bah, wat sneu voor het menske. Ik vind dat je sowieso veel teveel van dit soort dingen hoort, wat bezielt mensen toch? Laat ze gaan werken voor hun centen en anderen met rust laten! *galspuwmodus uit*
Wat verschrikkelijk en wat zal ze geschrokken zijn, ik hoop dan ook dat ze straks haar winkeltje weer durft te openen en weer lekker verder gaat met haar bezigheid. Wel vind ik jouw zin over liever een andere winkel of bank overvallen niet zo lekker geplaatst. Een overval heeft ook op dat personeel een impact, de geestelijke schade is dan vaak ook groter dan de financieele schade. Het bedrag wat buit gemaakt wordt of hoe oud de persoon is doet er dus niet toe, beide keren is het verschrikkelijk om mee te maken.
Sowieso triest om te doen maar helemaal zon oud vrouwtje germ.. Hier in een andere wijk zat ook een tabak winkeltje dat gerund werd door n oud stel al meerdere keren overvallen en de laatste keer die man dood is al wel jaren terug maar vond dat ook zo verschrikkelijk om te lezen.. komt zon mens toch nooit meer overheen..
Wat een sneue gastjes weer! Je zou je bijna afvragen of ze zelf nog wel een lieve oma hebben anders bedenk je je nog wel voor je zoiets doet. Ik had het gelezen idd! Ik reed met die leeftijd ook vaak 'savonds met de bus van noord(huis van mijn ouders) terug naar mijn eigen flatje (schalkwijk) in mijn 1tje. Vond het toen al niet prettig over straat te gaan daar. Die stad is er in ruim 10 jaar tijd niet veel gezelliger op geworden om het zo maar te noemen.
Wat een rotzakken. Werken moet je voor je geld, wat laf om dat te jatten van iemand die er eerlijk voor gewerkt heeft. Idd voor langere tijd opsluiten. En zelf hun eten betalen in de gevangenis.
De stad is wat rustiger nu, maar Schalkwijk... Alleeen maar tuig die iedereen uitschelden en bedreigen. Laatst zag ik dat ze een oude man in z'n scootmobiel aan het slaan en duwen waren, toen greep ik wel even in. Diezelfde man roept nu hoe aardig en vriendelijk ze zijn. D66'er: Geef Marokkaans tuig werk en woning - Binnenland | Het laatste nieuws uit Nederland leest u op Telegraaf.nl [binnenland] "Maar die arme jongens verdienen allemaal een eigen sociale huurwoning en een baan". Dat wij al 5 jaar op een woning wachten doet er niet toe