Mijn lief en ik hadden het zo over namen en we hebben er er al best veel op ons lijstje staan. Een meisjesnaam is al gekozen nu rest ons nog de jongensnaam en we vonden Damian (op zijn Nederlands) wel erg mooi maar wat voor een schrijfwijze zou je dan doen. We hebben nog alle tijd en het kan nog wel 10 keer veranderen, maar nu we het er zo over hadden dacht ik, ik ga een poll aanmaken.
Ik zou zeggen Damian.... die anderen vind ik een beetje raar uitzien persoonlijk. Ik denk wel dat héél veel mensen je kindje 'Deejmijun' gaan noemen.
Damian! Misschien dat sommige mensen het eerst op z'n Engels uitspreken maar mijn eerste gedachte was het zoontje van Sylvie en Rafael (dus gewoon op z'n NL).
Damian! Ho moet je deze naam trouwens op z'n Hollands uitspreken dan? Vind de Engelse uitspraak mooi.
Ik vind Damiaan een mooiere naam dan Damian. En de kans is veel groter dat men dan gaat onthouden dat de naam een Nederlandse uitspraak moet hebben, Damian wordt gauw Deemieën.
Ik zou gaan voor de meest gebruikelijke schrijfwijze.. Damian! Denk inderdaad ook dat je in het begin vaak zult moeten zeggen dat het geen Deemiën is maar ach.. als je dat 1 keer gezegd hebt weten mensen het ook wel
Als je het op z'n nederlands wil uitspreken zou ik NIET kiezen voor Damian, dat 'vraagt' om de engelse uitspraak. Ik zou dus kiezen voor Damiaan! Vind 'm in het nederlands veel leuker, ik houd niet van de engelse versie van deze naam!