Dames! Ik was zo een beetje aan het Googlen En heb al van diverse dames gelezen dat ze ws steeds een 2e streep hebben en twijfelen? Kan het zijn dat er dan teveel urine gebruikt is?? Of is dat lariekoek?? Ik denk dat ik soms meer dan 4 drupjes heb gebruikt maar de controle streep is wel 'goed'
De testjes van Kruidvat geven de laatste tijd vaak van die indroog lijntje, dan lijkt je test positief maar niet dus. Vroeger waren ze gwn helemaal wit als je niet zwanger was, heb ze toen veel gebruikt en nooit een vals streepje gehad. Jammer want want vond ze echt de beste
Ja, je leest idd veel negatieve dingen op moment (of ik zoek teveel) Heb nog 1 Kruidvat test liggen voor morgen... Dus ben benieuwd!
Ook ik heb er nog 1 liggen, wil morgenochtend testen. Mocht t weer zo'n vaag streepje zijn dan kap ik er mee.
Goedemorgen dames! Ik heb mijn test gedaan! Wordt niet veel wijzer MAAAAAR dit vage Tuur streepje kwam BINNEN de tijd! Nu juich ik niet te hard omdat ik al 2 strepen heb gehad buiten afleestijd Vind de streepjes ook iets teveel naar lins staan?? Of t is wat verschoven Wat vinden jullie? Een standaard/indroog streep binnen 5 min? Vandaag m'n vermoedelijke NOD ervanuitgaande dat 2 weken terug m'n eisprong was..(innesteling geen idee) Cyclus van 4x per jaar menstruatie Mss loopt ie buiten afleestijd weer op maar ik blijf onzeker nu ... Zucht Ow en dit keer exact 4 druppels!
Dank jullie, geloof d'r alleen nog niks van, dus d'r volgen er vast meer haha Noenoe, jij al wakker???? 😊
Dit is mijn test van vorige maand en2 dagen later toch echt ongesteld geworden Kwaliteit van de foto is een beetje slecht maar in het echt was het een direct zichtbaar streepje
Volgens mn gyn moet je binnen afleestijd iets zien. Ze kleuren daarna vaak nog wel iets bij. Het komt wel eens voor dat er een voorgedrukt lijntje tevoorschijn komt na pas een uur. Zo zou ik die van jou enass niet als positief zien. Ik zie wel iets maar t is grijs en lijkt meer op een vlek dan een streep. Maar bij die van jou DML zie ik duidelijk een beginnende roze streep. Ziet er hoopvol uit! Maar zou wel ff door blijven testen. De KV krijgen steeds vaker een negatieve naam maar dat komt omdat mensen t pas na een uur nog eens aflezen en lijken dan ergens in de verte iets te zien. Helaas komt het wel eens voor dat meiden positief testen en dan alsnog ongesteld worden. Volgens mn gyn is er dan wel degelijk iets gaan geweest maar niet goed ingenesteld. De testen zijn wel degelijk te vertrouwen maar de mensen die t gebruiken lezen het niet goed af. Ik heb vaak genoeg vage streepjes gehad. Maar toen ik deze laatste keer begon te testen zag ik echt verschil. Op 11dpo binnen afleestijd een roze streep.
Zo begon het dinsdag bij mij ook (eerst ook pas na 5 min.) en gisteren een overduidelijke positieve test!
Dit waren mijn testen 10 dpo (middag) en 12 dpo (ochtendurine) Vandaag 14dpo (middagurine) weer getest en omowit helaas.. Hoop voor jou dat het streepje mooi oploopt..