Als ik ooit nog beval in ieder geval de 10 die er door de zwangerschap aan zitten en nog minstens 7 voor een gezond BMI onder de 25.. Door gezond te eten, mijn valkuil is dat ik te weinig eet en dan ga snaaien. Ik werk in de horeca + 3x hardlopen, dat is wel voldoende om af te vallen.
Ik wil graag 10'kilo kwijt ik ben nog niet begonnen, ik ga niet op dieet 1,5 jaar geleden ben ik in 3 maanden 11 kilo afgevallen door snoep te laten staan behalve op zaterdag, 3 keer in de week half uurtje sporten, 4 keer per dag met de honden wandelen ipv kwartiertje een half uur tot 3 kwartier, ipv de auto met de fiets te gaan, Dit wil ik nu weer gaan doen, en dan hopelijk met de zomer 10 kilo lichter
ik ga 5 a 6 keer in de week sporten , en eet gezond af en toe wel eens iets ongezonds anders hou ik het niet vol ben nu de 2 de maand bezig ongeveer en er is al iets meer dan 4 kg af vooral sporten is belangrijk denk ik
Ik doe WeightWatchers. Werkt voor mij perfect. Gewoon gezond eten dus en geen gek dieet Ik sport niet maar beweeg loop/fiets wel redelijk veel.
Heb tussendoortjes gestemd maar eigenlijk gewoon gezond eten. Sporten zit er niet in ivm knie operatie. Wil 5 kilo kwijt.
Ik wil zeker 7 kilo kwijt. Ik sta nu elke avond een half uur op een step apparaat. Verder eet ik gezond,wel een frietje maar dan zonder saus en maar 1 snack. Ik kan mezelf wel alles gaan ontzeggen maar uiteindelijjk moet ik mijn eet patroon gaan veranderen waar ik mee kan leven,anders zit het er zo weer aan. Ik snoep niet meer,drink toch al geen limonade alleen zwarte koffie,thee zonder suiker of vers geperst sap..in het weekend een keer een beetje chips,dus niet meer de vrijdag,zaterdag en zondag chips. En Het sporten was voor mij erg belangrijk,ik ga nu ook weer beginnen met buikspier oefeningen... Ik eet 3 maal daags een maaltijd en als tussendoor fruit,groente of een rijstwafel. Elke ochten drink ik water met chia zaad en tussendoor eet ik wat Goji bessen.. Hier ben ik net mee begonnen dus moet de werking hiervan nog wat meer ontdekken...
Ik ben sinds deze week bezig met Weight Watchers. Ik ben in 4 jaar zo'n 15 kilo aangekomen en die wil ik er in ieder geval af hebben. Ik ben nu nog steeds 40 kilo lichter door een maagverkleining, maar dat zouden er eigenlijk 70 moeten zijn. Oftewel na die 15 die ik nu wil afvallen moeten er nog 15 volgen.
Ik moet nog 5 kilo kwijt (ben nu in totaal meer dan 15 kilo al afgevallen). Ik ben weer begonnen met hardlopen en doordeweek 's avonds geen chips of iets meer eten. Verder probeer ik meer water te drinken.
Ik ben nu 13 kg kwijt in 5 maanden tijd door beter op mijn eten te letten. Sporten doe ik al jaren 2 a 3x in de week (ook tijdens de zwangerschappen) Nog 4 kg te gaan en dan ben ik op het gewicht waar ik wil zijn (en blijven )
Tussendoortjes laten staan.... Daar val je niet mee af, deze heb je juist nodig (mits gezond natuurlijk) om je metabolisme draaiende te houden. Gezond eten en sporten, dat is het langst vol te houden, en als je op gewicht bent gewoon makkelijk mee door te gaan! En het beste voor je lichaam!
Ik wil graag een kilo of 40 afvallen. Ik ga nu proberen om de ongezonde tussendoortjes te vervangen door gezonde. Ook moet ik regelmaat in mijn eten krijgen. Ik ben echt een emotie-eter en heb periodes gehad dat er gerust elke avond een zak chips doorheen ging en dat de frituurpan bijna elke dag wel een keer aan ging . Dit heeft er voor gezorgd dat ik de laatste 5 jaar ruim 40 kilo ben aangekomen. Heb nog nooit echt gesport ben nu begonnen met 1 keer per week zwemmen en zo bouw ik het langzaam op. Wil met mijn reuma niet in 1 keer heel veel gaan sporten ben bang dat mijn lichaam het dan helemaal opgeeft.
Ik mis de optie: geen dieet Ik laat nu gewoon weer allen snoep en extra's staan na de feestdagen en dan komt het vast wel weer goed
Ik wil in ieder geval 10 kilo kwijt voor een gezond bmi en daarna kijk ik verder ( hoeveelheid kilo's zegt niet alles) Dit wil ik doen door gezond te eten, water drinken, gezonde tussendoortjes, hoeveelheden aan te passen, meer bewegen en sporten. Op dit moment ben ik het boek "ik ken mezelf en ben slank" aan het lezen van Mieke Kosters, ben net begonnen in het boek. Alleen mijn eetpatroon veranderen is niet voldoende, ook in mijn hoofd moeten dingen veranderen om terug val te voorkomen
Door mijn hashimoto val ik erg lastig af, zodra ik echt ga dieten kapt mijn schildklier er mee erg lastig. Ook nog steeds weinig energie dus sporten ook lastig, maar na deze zwangerschap zal ik toch echt wel moeten! Dus ik ga de lekkere dingen laten staan en water drinken en proberen wat meer te wandelen/zwemmen
Vorig jaar ben ik 10 kilo afgevallen, misschien niet veel, maar wel blijvend. Dit door de auto thuis te laten staan en te fietsen en daarbij gezonder te eten, 's avonds geen koekje meer bij de koffie/thee. 's Middags geen koekje meer, maar bord fruit/rauwkost. Dit jaar hoop ik nog eens 10 kilo af te vallen, hopelijk lukt het.
Ik vind Weight Watchers erg fijn om te volgen. En waar ik ook fan van ben is Grip op Koolhydraten van Yvonne Lemmers. 1 keer per dag koolhydraten, de rest van de dag koolhydraatarm. Een heerlijk dieet om van de vreetbuien af te komen!
Ik ben 17kg afgevallen door Cambridge. Toen moest ik stoppen i.v.m. zwangerschap. En ik hoop dat wat ik nu aankom, kwijt kan raken door bevallen en borstvoeding geven. Bij mij zal het uiteindelijk een combinatie blijven van Cambridge en daarna, om op gewicht te blijven, een koolhydraatarm dieet. Al had ik liever geen dieet, maar omdat ik niet tot nauwlijks kan bewegen, moet het helaas zo extreem