lodger speendoekjes met stippen

Discussion in 'Gratis en aanbiedingen' started by Roes, Dec 15, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Roes

    Roes Fanatiek lid

    Oct 9, 2009
    1,791
    0
    0
    woonbeg voor jongeren met een verst beperking
    Gelderland
    In verschillende kraam/babydozen zitten deze lodge doekjes.Verschillende knuffels heb ik mijn zoon aangeboden maar hij wil alleen maar dit doekje in bed..
    Ik zoek er 1a2 bij voor als deze opgeknuft is.
    Wie heeft er nog eentje over??
     
  2. manny82

    manny82 Bekend lid

    Sep 11, 2007
    531
    0
    0
    heb er twee nooit gebruikt. Je mag ze zo hebben wil ze wel opsturen. pb je adres maar. Geen probleem.
     
  3. Springmuis

    Springmuis VIP lid

    Aug 19, 2008
    7,043
    0
    0
    Hier idem, nooit gebruikt en wil hem zo voor je opsturen ;)
     
  4. ktje

    ktje Fanatiek lid

    May 7, 2007
    1,313
    0
    36
    mocht iemand er nog een over hebben... Hou ik me aanbevolen...
     
  5. SyrianBeauty

    SyrianBeauty Fanatiek lid

    Nov 28, 2007
    2,362
    0
    36
    Female
    Huisvrouw/Mama Zijn!
    Omgeving Rotterdam
    #5 SyrianBeauty, Jan 5, 2011
    Last edited: Jan 5, 2011
    Ik herinner me nog een oud bericht daar over, ik zal het met jullie delen, geen idee of het nog steeds zo is. Ik weet ook niet of het nog om het zelfde doekje gaat maar je weet maar nooit. Het ging om onderstaand doekje.

    Let op: bericht over sampledoekje Lodger

    In de Blije Doos heeft een sampledoekje van Lodger gezeten. Zoals op het aangehechte kaartje staat vermeld, is dit doekje ontwikkeld om u kennis te laten maken met de superzachte kwaliteit stoffen die Lodger gebruikt in haar producten.

    Recent is naar voren gekomen, dat wanneer er met enige kracht aan de randen van het doekje wordt getrokken, het doekje kan scheuren en kan gaan rafelen.
    Aangezien Lodger voor absolute veiligheid staat, wil Lodger via deze weg benadrukken dat dit sampledoekje NIET dient te worden gebruikt als knuffel- of speendoekje voor uw kind.
     
  6. Lexie74

    Lexie74 VIP lid

    Sep 14, 2006
    9,364
    200
    63
    Female
    loonadministratrice
    nop
    Of je moet er zelf even met een lockmachine bij langs naaien, dan is het probleem ook opgelost denk ik
     
  7. spinnie1978

    spinnie1978 Actief lid

    Feb 17, 2009
    358
    22
    18
    Mocht er nog iemand zijn die zo'n doekje overheeft hou ik me ook aanbevolen! Wij zijn vanmiddag zijn speen incl doekje kwijtgeraakt!:(
     
  8. Roes

    Roes Fanatiek lid

    Oct 9, 2009
    1,791
    0
    0
    woonbeg voor jongeren met een verst beperking
    Gelderland
    Ik ben ruim voorzien van reserve doekjes...helemaal super!! Namens onze jongen, bedankt moeders.........
     
  9. oetel

    oetel Actief lid

    Feb 15, 2007
    257
    0
    0
    spinnie,

    volgens mij moet ik nog zo'n doekje hebben liggen, nooit gebruikt. als je me even een pb stuurt, dan zal ik even gaan zoeken...
     

Share This Page