Mijn zoontje van 3 heeft werkelijk in géén speelgoed interesse. Letterlijk niks... en nee, er is hier geen overaanbod want ik haal regelmatig weg waar hij niet naar om kijkt Nu is toch één ding waar hij zich kostelijk mee kan amuseren, en dat is playdoh. Verder is hij ook gefascineerd door.. prinsessen! Ik kom keukenhanddoeken tekort omdat hij er altijd mee gaat lopen, die dienen namelijk perfect als rokje, en dan begint hij maar rondjes te draaien Nu had hij op youtube wat filmpjes van playdoh gekeken, en hij wordt helemaal blij als hij deze van cinderella ziet: http://www.amazon.co.uk/Play-Doh-Disney-Spin-Style-Cinderella/dp/B0071HNUM0/ref=sr_1_15?s=kids&ie=UTF8&qid=1389455903&sr=1-15&keywords=playdoh Nu, ik heb geen probleem met zijn rokjes en interesse in prinsesjes enzovoort, maar weet ook niet of ik het moet stimuleren door zulke dingen te kopen. Wat denken jullie?
De leeftijd die je zoontje nu heeft is niet gek om dit leuk te vinden hoor. Ik zou het wel kopen, iets, niet gelijk heel veel. Als hij ouder wordt dan laat hij het vanzelf wel liggen. In de kleuterklas in de speelhoek zijn ook de jongens verkleed, met hakken aan enz. Helemaal niet gek op die leeftijd.
ik vind daar niet zo veel mee mis eigenlijk. Als hij daar nu graag mee speelt ? Als mijn dochter graag met auto`s gespeelt had had ze die ook echt wel gehad hoor. Maar goed hier een echt meisje-meisje.. Overigens hoor ik het meer om me heen hoor van jongetjes van deze leeftijd dat ze of heel erg met jongensdingen bezig zijn of ook erg geintreseerd in roze en meisjes dingen.. ik zou hem been prinsessenkamer geven, maar af en toe iets wat hij echt leuk vind ? Ik zou het gewoon doen !
Waarom zou je het niet doen? Als hij een oudere zus had gehad met zulk speelgoed had hij er ook mee gespeeld, zou je het hem dan verbieden? Ik weet van iemand die zich professioneel met opvoeden bezighoud dat hij thuis standaard een keukentje had staan voor zijn zoons (heeft geen dochters). Waar ook regelmatig mee gespeeld werd. Ik denk dat je juist voorziet in een behoefte van je zoon als je iets haalt, hij geeft duidelijk aan dat hij het leuk vind. Je hoeft niet gelijk zijn hele kamer om te toveren, maar je laat wel zien dat je hem ziet en dat hij mag zijn wie hij is.
laat ik je dit vragen...had jij auto's gekocht als jouw zoontje een dochter was geweest als ze dat heel leuk had gevonden??? Zo ja, dan doen.
Nee verder heeft hij nog helemaal niks dat in die richting gaat. Dit zou het eerste zijn, en misschien ook ineens het laatste hoor. Maar playdoh vindt hij zó geweldig, dus dit zou wel een leuke combinatie zijn voor hem. Ik zie nu dat er van Playdoh ook een keukentje bestaat, nu twijfel ik tussen keukentje en deze. (Ijsmachine heeft hij al) Of misschien kan ik voor allebei gaan Mocht er een zus zijn zou ik het absoluut niet verbieden als hij met haar speelgoed zou spelen, wàt het ook zou zijn.
Auto's voor een meisje, daar zou ik helemaal niet bij stil staan. Maar een prinsessen pop kopen voor een jongen lijkt me net iets te ver om één of andere reden. Stom hé? Ik ga het gewoon kopen, als hij zich maar kan uitleven!
Hier een broer die het liefst met de pop en poppenwagen speelt van zn zus. Hij drinkt er thee mee en geeft een fles, legt ze te slapen in bed enz enz. zus speelt het liefst met de auto's van haar grote broer. En dan niet de roze meisjesachtige autootjes die ik dan koop voor hasr maar echt die metalen dingen die er zo echt uitzien. Poppen vind ze eng hahahah tja als ze nou allebei plezier hebben in waar ze mee spelen vind ik het prima
Ik zou het ook gewoon kopen. Zeker als dat eindelijk iets is wat hij geweldig vindt! Ik ziu dan weer niet een hele primsessenkamer kopen maar zulk speelgoed is ook zo weer opgeruimd Mn zoon is echt een jongens- jongen, totaal geen interesse in prinsessenspul. Zeker nu hij naar school gaat is roze echt ineens helemaal " nog done" . Maar hij doet wel graag de rode hello kitty labello van zn zusje op en als ik mn nagels lak en mn dochter wil ook, is hij er als de kippen bij en mag hij van mij ook nagellak op. Enne... Hij kijk graag naar cloe's closet op televisie, hihi Ik heb er helemaal geen moeite mee. Mn dochter is wel echt een meisje meisje qua tutten en uiterlijk vertoon, maar ze speelt ook graagmet auto's. Heb zelfs voor haar een paar aangeschaft. Roze... Dat dan weer wel..
Waarom niet? Ts, als je zoontje dat leuk vind zou ik dat gewoon voor hem kopen.. Is toch leuk dat hij dan met iets kan spelen wat hij echt leuk vind? Mijn zoontje speelt ook met de poppen van mijn dochtertje en mijn dochtertje speelt met de tractors van mijn zoontje. Overigens waren wij vanmiddag op een verjaardag en daar was een jongetje die met een pop wilde spelen.. Dat mocht niet van zijn moeder want " anders wordt hij straks homo"............. Gelukkig voor haar had ik wel zin in een stevige discussie
Jullie hebben me helemaal overtuigd, ik ga het zo dadelijk gewoon bestellen. Zijn oogjes zullen nogal fonkelen Grappig hoe de rollen bij jou ook omgedraaid zijn sassie. Hoewel we eigenlijk van 'rollen' niet meer moeten spreken, is toch niet meer van deze tijd eigenlijk hé? Cloe's closet staat hier soms ook op druif Hij heeft ook lang gek geweest van K3, maar daar heeft hij nu een afkeer van gekregen. We zien wel hoe het met de rest van zijn interesses af loopt
Ik zou niet weten waarom je het niet zou kopen... Volkomen normaal gedrag hoor voor deze leeftijd! Zoontje heeft hier ook een prinsessen fase gehad, maar was toen wat jonger (2jaar). Eigenlijk denk ik dat hij vnl zijn zus gewoon nadeed Maar ik liet hem gewoon met een prinsessen jurk de straat op gaan hoor.... Helemaal geen moeite mee! Fase was ook in ene over, nu zijn prinsessen stom en wil hij ridders! Maar hij doet nog genoeg 'meiden' dingen.... Haren kammen van de poppen van zijn zus en met de Barbies spelen, gaat hij wel direct op zoek naar Ken
Zou er ook geen probleem van maken, door eigen ervaring. Haha, ik was vroeger een halve jongen (misschien nog steeds wel ). Kreeg ik voor mijn verjaardag weer een barbie (nepperd, dat wel). Wat moest ik ermee? Vond er geen bal aan. Uiteindelijk gewoon allemaal goed gekomen, geloof ik...
Tja, als hij dat echt geweldig vindt en er helemaal mee in de wolken zou zijn, zou ik t wel kopen ja. Ik weet niet of ik t ook leuk zou vinden, maar op die leeftijd is t best wel normaal geloof ik. Mijn dochter heeft ook wel een paar auto's en treintjes. Heb wel eens getwijfeld om een garage te kopen, omdat ze de 'autoglijbaan' bij mijn ouders zo leuk vond. Uiteindelijk wel zo'n goedkoop uitklapding gekocht. Heeft ze bjina niet mee gespeeld (zoals t meeste speelgoed thuis).
Tegen zijn 7 zal hij er hoogstwaarschijnlijk wel "uitgegroeid" zijn, maar voor nu ... toch niks mis mee? Als hij dan aan 't spelen geraakt, des te beter.
onze jongste liep op die leeftijd ook in een prinsessenjurk van zijn zus rond. en speelde tot voor kort ook met barbies enz. Koop je anders toch wat tweede hands, kun je kijken of hij het echt leuk vind. En zo ja, zou ik het ook gewoon kopen.
Ik zou het gewoon kopen! Je maakt er echt geen vrouwelijke man van als je hem nu een keer iets voor meisjes geeft hoor . Geef hem gewoon lekker de ruimte om te spelen en maak je nog geen zorgen over genderrollen. Dat komt allemaal vanzelf als hij naar school gaat of nog wat later.