Ik zou even op v&d kijken dan heb je het morgen in huis als je op tijd besteld . Ik had 11 uur Savonds besteld en de volgende ochtend 10 uur was het er al .
Die is leuk zeg! En origineel! Vind ik persoonlijk leuker dan de standaard stoer-grote broer of kus-grote zus zinnetjes..
Mijn moeder is ook zo'n lekkere. Bij de oudste liet ik een echofoto zien, ze reageerde wel blij, maar niet echt uitbundig. Ze dacht dat het een foto was van de hond die puppies kreeg . Bij de tweede had ik zo'n fotosneeuwbal cadeau gegeven (was rond Kerst), waarop mijn dochtertje stond met 'ik word grote zus' en aan de andere kant een echofoto. Weer viel het kwartje niet, ze keek alleen naar die foto 'oh grappig' en zette hem weer op tafel. Kon ik weer zeggen 'heb je wel goed gekeken? Pfff...Daarna was ze in beide gevallen wel helemaal blij hoor ! Voor het shirtje, ik zou gewoon transferpapier halen bij de Hema en een goedkoop shirtje erbij, kun je heel makkelijk zelf er op strijken.
Ik heb toen bij de Zeeman een wit effen shirtje gekocht. Een leuk plaatje met tekst gezocht op google, die uitgeprint op strijkpapier en zo op het shirtje gestreken. Simpel en goedkoop. Heb er veel leuke reacties op gehad.