Wat verschrikkelijk meisje.. Gedsiederrie.. Hopelijk morgen toch wat beter nieuws.. Zal aan je denken!
Ik heb het topic al gevolgt, maar weet niet goed wat ik kan/moet zeggen... alleen dat ik aan je denk en dat ik hoop dat je vandaag een goede uitslag krijgt!
Even vanaf mijn telefoon. Heb prima geslapen gelukkig ( wel met begulp van een tabletje) mijn gedachtes gaan alle kanten op. Aan de ene kant denk ik het ergste en op een ander moment nu ddus denk ik het is gewoon niks onmogelijk!! Maar ik ben wel over allemaal praktische dingen aan het nadenken. Ik lig nu nog steeds in bed (met mijn telefoon). Mijn zoontje is bij mijn moeder logeren. Lang geleden dat ik mocht uitslapen. Straks even lekker douchen en de auto inpakken. En even de hond uitlaten en langs mijn moeder. We gaan een weekendje naar Epe dat leek me wel leuk. Ik kom zelf uit friesland. Als het niks is in mijn borst zal ik zo blij en opgelucht zijn!!! En is het wel wat nou ja dan gaan we er ook voor. Nou meiden dank jullie wel duim voor me. Kan me op het moment niet voorstellen dat het wat is. En zo wel nou ja dat komt ook best goed.
Hoelaat heb je de afspraak? wat afschuwelijk zeg, ik heb ook een knobbel gevonden een paar jaar terug, ze wisten niet wat het was, maar er zat wel vocht in dus waarschijnlijk een verstopte klier, echo gemaakt en arts had gevoelt dat het rustig was. Maar pff als je huisarts een vermoeden heeft klinkt dat niet best, ik hoop voor je dat het niks is. want een vermoeden blijft een vermoeden natuurlijk
Pippa, heel veel sterkte voor vandaag. Ik hoop dat jullie met een opgelucht gevoel aan het weekendje kunnen beginnen.