@tulip dubbel gefeliciteerd! Blijftbijzonder zo'n echo! Ik zag blauwe laarzen voorbij komen, leuk! @diddl pff niet fijn die medische molen, hopeljjk kunnen zie iets vinden @rest heb t allemaal gelezen maar niet onthouden en op mobiel is t niet zo handig reageren..
@Zo gaaf die laarzen @Tulip: geniet er lekker van meid @diddl...vervelend die medische molen..sterkte ermee. Ik heb net (dankzij ISE) het kiezeltje rokje besteld. Ik heb een kobalt legging en shirte van Persival en een grijs jottum vestje ben benieuwd!
@ zo79, nou het was wel heel heftig voor dr. Ze moest slapen (aangezien je in je slaap het meeste groeihormoon aanmaakt) dus pilletje gekregen, kauwde ze zo naar binnen vond ik al super van dr want ze eet echt niks wat ze niet kent. En dan was dus de bedoeling dat ze ging slapen en aan het infuus ging en dan elk half uur bloedprikken, Ze kregen het infuus alleen eerst weer niet gezet (lot dr aders zijn slecht zichtbaar) dus toen al meerdere keren geprikt maar kwam ook bijna geen bloed dus ze moesten flink hun best doen. Arme kind krijste heel het zh bij elkaar. Als ze klaar waren viel ze weer voor 15 minuutjes in slaap en dan begon het weer opnieuw. Ze werd dus echt wakker elke x van de pijn. Daarna nog in 5 vingers geprikt dus was een heftige ervaring voor dr (en voor mama)
tulip: oh heerlijk een kloppend hartje en dikke buik, geniet ervan! Voordat je ´t weet zit je weer in de gebroken nachten Mijn ballerina´s zijn binnen van Zalando. Ik vind het qua verzending altijd erg lang duren bij ze,maar ´t wachten waard. Ze zijn erg wit-wit,maar dat zal vast niet lang duren IK zag Beebielove, leuk ,leuk leuk.
@Jingels...schattig die schoentjes @Diddl...heb idd. de 92 besteld..ben benieuwd of dat gaat passen....ach wat vervelend voor je meis maar natuurlijk ook voor jou als mama zulke onderzoeken.
diddle, jeetje wat sneu voor je meisje...hopelijk worden jullie er allemaal wat wijzer van! jingles, mooie schoentjes! Zo iets had M. ook op onze bruiloft, lijken er echt op met die bloemetjes zo. Enne...die gebroken nachten haha daar denk ik liever nog even niet aan. Bij onze prinses was het drinken s nachts maar 8 weken..maar ze sliep s nachts heel onrustig dus echt doorslapen duurde 13 maanden en daar zijn we weer een beetje uit haha
@diddl, ach klinkt echt zo zielig. Kan me voorstellen dat het voor jou ook echt verschrikkelijk was Hopelijk heeft ze de meest vervelende onderzoeken dan nu gehad. Ga duimen! @jingels, nice shoes!
het ziet er trouwens wel naar uit dat we de echte zomerkleertjes eindelijk aan kunnen doen komende week.
@DIDDL: mocht hij hier niet passen kan ik je wel tippen. (als je m tegen die tijd niet hebt.) ik had al geinformeerd bi Pucksonline en kinderkleding.nu en van beide heb ik mail dat ze ook bij kiezeltje zelf niet meer op voorraad waren.