Goedemorgen, weer terug van een heerlijk en druk weekend Efteling. Was echt superleuk. Zag idd ook al Ninni Vi, mooi, ik hou er van. Wonderteam, zou idd gewoon even passen, het valt toch vaak verschillend uit. Wil deze week denk ik nog even de stad in, wil toch nog een leuke jurk o.i.d kopen voor haar verjaardag.
@wt: ik denk ook dat er nog genoeg keus is hoor voorlopig! En als je iets niet kan vinden heb je ons toch? Ik draag hier al wel laarsjes...maar dat komt ook omdat haar zomerschoentjes nu net te klein zijn en ik nu geen nieuwe meer ga kopen voor die 2-3 weken dat ze ze nog aan heeft. Op zich is het soms ook al wel frisser dus vind laarsjes dan best kunnen...Thuis loopt ze toch continue op blote voeten. Dus ze heeft ze alleen buiten aan. @diddle: wist je dat de kinderboerderij een nieuwe grote speeltuin heeft? ik ga er vandaag even naartoe, zin om mee te gaan?
23! Ze kan ze over een paar weekjes al aan denk ik. en als het hard gaat nog 24 in de sale Hier gaat ze net naar 23 en ik heb 2 paar laarsjes 23 staan en 2 paar 24. Ik heb nu nog maar 1 paar nette sandalen en 1 paar ballerina's die ze past, teva's en crocs is ze ook al uit, teenslippertjes gaat nog. Maar het is precies genoeg om het seizoen nog mee door te komen, ik heb de nette sandalen nu aan naar de creche enzo, had ze tot nog toe nog voor feestjes en gelegenheden bewaard.
@ lynn, ja die speeltuin is leuk!! Ben ik in de vakantie regelmatig heen geweest. Is leuk voor lot want kleine glijbaan kan ze daar zelf. Maar vandaag kan ik niet moet zo echt even naar het dorp iets ruilen en cadeautje halen en ook nog boodschappen doen voordat ik lisa op moet halen. (zit nu een fles te geven..)
@diddle; oh oke jammer! Tja balen ik wist het gisteren pas van die speeltuin, had in de vakantie ook wel mooi naartoe kunnen gaan zeg maar toen wist ik het nog niet dat ze die gemaakt hadden
@wonderteam ik zie weleens wat voorbij komen op fb van debby, volgens mij is ze erg druk. @schoenen/laarsjes Hier 24 voor het najaar, waarvan er dus al 1 paar aan de krappe kant was. Ze heeft nu 23 maar een aantal passen al niet meer of zijn aan de krappe kant. Eigenlijk is alles aan de krappe kant nu, ben al aan het kijken of ik iets goedkoops tegenkom maar nog niet gevonden..
Ninni Vi: superleuk! Wonderteam: lastig he met die schoenmaten. J zit nu precies hetzelfde qua maat als F en ik twijfel ook enorm. Heb net leuke don't disturb laarsjes gezien voor 39,95. Zijn er nog in maat 22 en 24. Ik denk toch dat ik voor 22 ga. Debby: waar ben je???!! Hier: vandaag J naar het kdv, voor het eerst weer sinds de polsbreuk. Pfoe, doet mijn moederhart toch weer een beetje pijn hoor.
Lees hier over de schoenmaatjes.. heb hier toevallig mijn meisje haar laarsjes van vorig jaar net nog eens gepast want ze paste ook haar balarina's van vorige zomer nog en haar laarsjes passen dus ook nog in maat 23.. Wel jammer want de leukste laarsjes beginnen vaak bij 25
Tipje voor de mensen die kruidvat ondergoed gebruiken voor de kleintjes; ze krijgen een nieuwe collectie dus de huidige collectie is nu met 70%..En het gaat hard . @madeliefke;Helaas weet ik ook niet waar je kobalt blauwe kniekousen kan kopen..Ik heb wel met een blauwe rand van Le Big..Maar helemaal heb ik nog niet gevonden..Soms hebben ze nog wel die blauw gestreepte van Br@nd op mp.. @ninni vi;Ik vind die jurkjes wel echt super leuk!Denk dat ik er daar nog 1 van aanschaf.. @mariomama;Wat fijn dat je die kousen kon ruilen, de rest is ook erg leuk! @sandraske;Fijn dat het bloed goed was! @blondi;Wat een lieffie je dochter! @sweetbel;Lief!Die uggs heb ik hier ook, ik hou er wel van @shannen;Stoere jas!!Gaaf die Bomba set! @tukker;Leuke verjaardagsfotos!En snapt ze de loopfiets een beetje?Hier kan ze het heel goed als ik haar vasthoud dan gaat ze als een speer anders smijt ze zich op de grond @lob;Hihi lekker aan de shop weer! @jingles;oooh die oranje laarsjes zijn cute!!!
Balen Sandraske;Hier heb ik alle 92/98 en 104/110 eruit geplukt...Maar das vast niet hetzelfde filiaal
nee dat denk ik niet. Ik ga vanmiddag nog andere filiaal in het dorp hier, kijken of daar wat ligt... maar rienke had niet zo'n trek meer in dat gewinkel..
@kobalt kniekousen: ik had een 5 pack gewone sokken bij terstal gekocht waar een effen kobalt en een effen rood paar in zat, maar die sokken kunnen dus door voor kniekousen, zie mijn album 3 euro
@persival: echt? oh ik ga vanmiddag toch even naar spijk dus rijd er gelijk even langs voor sokken kijken!
@Lynn...heb ze daar vorige week zien hangen. Wat ze ook hadden trouwens...voor op het rokje dat D. vandaag aanheeft zijn shirtjes in geel, blauw en groen (precies de kleuren van het rokje) met korte mouwen voor 1,50.
@glimlachje: ohhh perfect! Of bedoel je bij ter stal? die had ik al gezien maar die maten kloppen niet zo
Ik wil graag zilveren laarsjes voor mijn meisje omda die zo lekker makkelijk te combineren zijn.. iemand tips? moet waarschijnlijk mt 24 hebben en liever niet duurder als 60 euro..