@diddle: ik ben net zo'n zeikerd als jij met winterjassen en vind dons en glimmend ook 3 x niks dus hier heb ik ook nog geen gevoerde winterjas, wel de benetton mantels van vorig jaar (nieuw) maar dus nog geen gevoerde en zie ook niks naar mijn zin eigenlijk
@sandraske: grijs melee is niet haar kleur, dat maakt heel bleek. Het is een te koude kleur voor haar. Maar dat effect heeft grijs op heel veel kindjes, vooral als ze blond zijn. In mijn optiek. @lynn: wat grappig, ik ben geboren en getogen in Doetinchem
@tukker: het is geen elegant schoentje, daarin heeft je man gelijk. Dat soort schoenen vind ik meestal leuker bij oudere meisjes.
@ Lob: Woon je dichtbij de stad of dichtbij (dat gehucht tussen) Tilburg of Eindhoven? @ Zeikerds: hier nog zo 1.. heb ook nog niks gevonden voor mn meisje!
Vanmiddag in Burgers Zoo liep een meisje, dat was echt heel sneu, die droeg roze/grijze sneakers van NIke, een bruine panterprint legging, met een roze tule rokje en een donkerblauwe longsleeve. IN één woord, afgrijselijk. Nahja die moeder liep ook in joggingpak, dus eigenlijk had het mij niet moeten verbazen.
@ Lob: Ik weet wat jij bedoeld en daar is het idd niet ver vandaan maar bedoel de 3b's @ Jingels: Jeetje wat sneu.. was het niet de dochter van tijgertje van oh oh cherso? hihi Wat vinden jullie van dit laarsje? Bekijk bijlage 270771
mumtobe: aan mij heb je niets, ik hou niet van zilveren laarsjes, en al helemaal niet met glitters, te hoog kerstboomgehalte wat mij betreft.
@diddle: weet jij mijn jassendrama van vorig jaar niet meer dan man o man wat een gedoe was dat...nu doe ik het anders heb ik me voorgenomen...gelukkig heb ik jassen die ze tot de vrieskou wel kan dragen...
ik vind ze leuk, ik hou wel van zilver en mijn dochter ook heb ik gemerkt, 4 paar laarsjes en elke keer pakt ze zelf de zilveren 9die gelukkig overal bij passen)