bezigbijtje, het lijkt erop dat je vooral nog wat longsleeves en vestjes nodig hebt. wat vind je bijvoorbeeld van deze (kijk ook even naar de andere kleur met die streepjes)? Die kleuren alvast leuk bij de maillots die je al hebt. Product Detail | H&M NL dan heb je alvast wat shirtjes, vestjes bv deze zijn wel leuk bij de shortjes dan? Product Detail | H&M NL
Ik snap er niets meer van, onder clubs staat bij mij nog gewoon de shopaholics, ik kan zien wie er nog meer allemaal lid zijn, maar ik kan geen topics meer zien, terwijl dat eerst wel kon (ben even een maandje of twee/drie niet zo actief geweest), is er wat veranderd of is er nu een andere club?
Er is een nieuw club die heeft lifrasa opgezet die kan je een uitnodiging sturen maar die is momenteel op vakantie. Daar gaan tegenwoordig alle kortingscode's in omdat er teveel meelezers waren. Als je code zoek tot die tijd stuur je mij maar effe een pbtje!
hier hetzelfde helaas... volgens mij is er een nieuwe club. Ik heb me aangemeld maar nog niks gehoord
Aháá! Bedankt, ga ik doen. Ik vond het al zo raar, want ik wou laatst een kortingscode plaatsen, maar zag helemaal geen topics meer.
Ik heb een strijkapplicatie gevonden die br@nd ook gebruikt op de shirt voor 4,95. mooi besteld en op naar de Hema voor een basic. Ben ik klaar voor 9,95 i.p.v 40 euro... misschien strijk ik hem wel over een bestaand billy en lilly shirt heen.. Heb ik een setje af, zoals ik hem in gedachten had... scheelt me weer een shirt kopen..
@bezigbijtje: idd je hebt vooral shirtjes met bolero of longsleeves nodig en dan in de kleuren van de maillots denk ik zo...moet eerlijk zeggen dat de kleding niet echt mijn smaak is en dan vind ik het lastiger om je te helpen het te combineren...
@bezigbijtje: ik sluit mij bij Lynn aan, vind het persoonlijk weinig baby-achtig,en ze zijn nog zo klein. Grijs bij babies vind ik sowieso erg somber. Het blauw-groene stippenrokje vind ik dan wel weer leuk.