Shop-a-holic topic deel 4

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door Lynn77, 27 jun 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. futuremama

    futuremama Fanatiek lid

    10 okt 2008
    2.507
    0
    0
    pedagogisch medewerker
    lekkerkerk
    @ Debby leuk setje voor emma ik mis niks hoor vind het schattig zo!

    @ schoentjes Voor evi heb ik laatst ook schoentjes gekocht maar ik heb donker blauwe gedaan kan ze ze iets langer door dragen en de schoentjes zijn nu gelukkig niet zo duur!
     
  2. Madeliefke

    Madeliefke VIP lid

    19 jan 2008
    6.317
    216
    63
    OTM, proficiat meid! Wat een leuk nieuws! Je gaat Sylvia achterna met 3 meiden ;)

    Schoenen, Puck heeft het afgelopen half jaar 3 verschillende maten gehad. Duur grapje, want deze mama wil in alle maten een paar dichte, een paar ballerina's en een paar sandaaltjes. In de sale is het leuk en dankbaar shoppen. Pucks laatste paar schoentjes zijn van Romagnoli, heel mooie kwaliteit.

    All, wat zijn jullie toch lekker aan de shop. Probeer zoveel mogelijk mee te lezen zover de misselijkheid het toelaat... Gisteren een echo gehad en ik blijk 5 dagen verder dan zelf gedacht. Zal m zo even spammen. Tot snel maar weer :)
     
  3. Lynn77

    Lynn77 VIP lid

    29 dec 2007
    10.546
    1
    0
    Zuid-Holland
    @OTM: gefeliciteerd meid! Wow 3de keer gelijk zwanger!

    @Madeliefke: lieve echo foto hoor!!

    @Futuremama: ja balen hoor,maar de verzekering dekt gelukkig!

    @belize: ik heb net nog dingen uit oude collectie gekocht en dat is zelfs pas voor volgend jaar winter, want het is voor nu nog te groot. Als je iets mooi vind, maakt dat toch niet uit, het is nog steeds nieuw hoor! de kleding gaat er niet anders uit zien als ze een jaar ergens in een magazijn hebben gelegen...
    Je moest eens weten trouwens, Dirkje, maakt de kleding zelfs een jaar vooruit want hun zomercollectie 2012 kan je nu al op de site bezichtigen, die is dus al in de maak!
     
  4. belize

    belize VIP lid

    25 feb 2009
    11.105
    203
    63
    ok dames erg bedankt. in een magazijn zouden ze verpakt wel als nieuw blijven denk ik. ik vond het jasje inderdaad mooi legerding. als t goed is vr 3/4 mama's dan is het zeker goed voor ons!
     
  5. Tesske

    Tesske VIP lid

    24 mrt 2009
    6.799
    0
    0
    Belize als je de jas maar mooi vind is er niets aan de hand toch?
    Heb je er een foto van?
    ( volgens mij ben ik de enige hier die geen outlet koopt)
     
  6. belize

    belize VIP lid

    25 feb 2009
    11.105
    203
    63
    nou ja, ik probeerde n foto te halen bij kleertjes com. lukt niet. hele winter kleding is trouwens ook ni meer te zien vr jongens. snap r niks van. van mijn account n foto pakken lukt ook niet. geen links meer bij de spullen.
     
  7. belize

    belize VIP lid

    25 feb 2009
    11.105
    203
    63
    is van merk protest, weet ik ook niks van.
     
  8. belize

    belize VIP lid

    25 feb 2009
    11.105
    203
    63
    ik kon de merk bij mijn account zien.ik wist ni eens welk merk het was. stom van me.
     
  9. belize

    belize VIP lid

    25 feb 2009
    11.105
    203
    63
    zoontje heeft koorts helaas vandaag.zal me ni druk maken over jasje. ik vind t inderdaad mooi.misschien past het ook mooi bij tim. dus...ga nu babytv kijken met zoontje.
     
  10. red88

    red88 VIP lid

    3 dec 2008
    13.137
    0
    0
    @OTM, gefelicteerd!!! Wat leuk zeg!!
    @Futuremama, welk merk heb je gekocht voor Evi? Vond ze erg leuk nl.
    @Madeliefke, fijn dat alles goed is met jullie uk! Haha, ik hou het hier maar even bij 1 paar. Als ze 2/3 maanden met haar schoenen blijft doen, kan ik m'n lol wel op.
     
  11. DJ Momo

    DJ Momo Fanatiek lid

    23 apr 2010
    4.523
    0
    0
    NULL
    NULL
    otm, van harte! hoop je nu stiekem op een jochie? ;)
     
  12. ontzettendtrotsemama

    ontzettendtrotsemama Fanatiek lid

    7 aug 2009
    2.204
    0
    0
    NULL
    NULL
    @allemaal, bedankt voor de felicitaties! We zijn er erg blij (hoewel we het totaaaaal niet hadden verwacht.
    Indd Lynn, de 3e keer gelijk zwanger na het stoppen met de pil, er moet hierna maar een hele dikke driedubbele knoop in, want wij kunnen het er niet op gokken ;).
    @dj momo, eigenlijk hoop ik niet specifiek op een jongen hoor. Ik zou nog een meid helemaal geweldig vinden (en zeker als ik de foto's van sylvia zo zie ;)) Maar een jongetje zou ook leuk zijn. Als het maar gezond is!
    O ja ik heb voor de gein altijd geroepen dat ik 5 meiden wou haha, maar dat gaat m niet worden denk ik :D ;).
     
  13. ontzettendtrotsemama

    ontzettendtrotsemama Fanatiek lid

    7 aug 2009
    2.204
    0
    0
    NULL
    NULL
    @madeliefke, ook leuk zeg 5 dagen verder dan verwacht :). Ik ben 2 keer 3 weken terug gezet in de zwangerschap, dus houd er nu ook wel rekening mee ;).
    @redd, dus bij jullie niet? Jammer! Hier is het super welkom hoor, maar had het ook prima gevonden als het niet zo was. Ben wel bang voor alle reacties :(... Zeker omdat we met C. zoon moeilijk jaar hebben gehad.. Maar goed wij zijn er blij mee :)!
    @futuremama, oei das balen een hernia. Ik weet dat dat voor het gezin heel zwaar kan zijn. Hier wordt het ook wel echt aanpoten hoor, maar ik heb manlef gewaarschuwd, dat scheelt ;), hij staat er 200% achter maar zijn steun heb ik ook wel hard nodig hoor! Anders red ik het ook niet ;).

    O ja verder nu even een hele vette shopstop :(... maar we moeten even een pas op de plaats maken.
     
  14. futuremama

    futuremama Fanatiek lid

    10 okt 2008
    2.507
    0
    0
    pedagogisch medewerker
    lekkerkerk
    @ red ze zijn van Red Rag ik vind het echt hele goede schoenen ben er helemaal blij mee en je kan blauw echt wel met veel dingen combineren!
     
  15. Lynn77

    Lynn77 VIP lid

    29 dec 2007
    10.546
    1
    0
    Zuid-Holland
    @schoenen: ze is dus in 6 weken van maat 20 naar 21,5 gegaan :$
    De schoenen maat 21 die ik nu had zijn dus idd nu te krap, had het dus toch goed gezien!
    Nu schoentjes maat 22 kunnen vinden, nog in de aanbieding dus dat scheelt. Deze even ter overbrugging nog een ballerinaatje.

    Zag ook al een aantal leuke laarsjes! o.a. van shoesme en Gattina
    Even kijken welke ik dan in de herfst het leukst ga vinden, zag half hoge en hogere laarsjes, antraciet, maar ben nu aan het denken wat ik dan leuk vind, half hoog is gaaf met een beenwarmertje erboven...
     
  16. Lynn77

    Lynn77 VIP lid

    29 dec 2007
    10.546
    1
    0
    Zuid-Holland
  17. Elfje81

    Elfje81 Bekend lid

    3 jan 2009
    509
    3
    0
    @ otm: Gefeliciteerd!! Super leuk zeg! Ben stiekem een klein beetje jaloers... ;) Was jij dat nou laatst die zich afvroeg of ze alle babyspullen nou moest verkopen of niet? Is dat dilemma ook weer opgelost! ;) Maar goed, in die fase zitten wij nu dus ook een beetje... Spullen weg doen of bewaren? Ik zeg bewaren! Maar mijn man weet het nog niet...
     
  18. MamavanDane

    MamavanDane Bekend lid

    23 sep 2009
    916
    2
    18
    Centralist meldkamer
    Voorschoten
    otm, gefeliciteerd!
     
  19. jingels

    jingels VIP lid

    8 jul 2006
    7.742
    1
    0
    otm: gefeliciteerd met je 3e zwangerschap!

    Vanochtend zijn de schoentjes van mijn dochter binnen gekomen, ecco´s.

    @lynn:Leuke schoenen voor je dochter!
    Mijn dochter d´r voeten zijn ook zo hard gegroeid de afgelopen 2 maanden.Half april droeg ze 22, en dat zat nog goed ruim! Ik heb nu maat 24, en ze loopt er zo in weg.
    Ik hoop dat ze deze tot en met september door kan dragen.
     
  20. Lynn77

    Lynn77 VIP lid

    29 dec 2007
    10.546
    1
    0
    Zuid-Holland
    @JINGELS:die zijn ook mooi! Ja zit ze al in 24, poeh! Nee hier draagt ze nu maat 22
    Begin maart begonnen we in 20. En 8-6 weken geleden liet ik haar 21 dragen, maar die zaten eerst nog ruim dus. Toen dacht ik nog: nou ze groeien niet zo hard als gedacht...NOT dus, ineens een groeispurt met die voetjes!
    Ik wacht met de laarsjes kopen dan ook tot eind augustus, dan zo'n beetje gaat ze ze nodig hebben.
     

Deel Deze Pagina